Piłkarki Gryfa 2009 Tczew pokonały w meczu ligowym Centrum Pelpin 4:0

Gryf 2009 Tczew Sekcja Kobiet
Relacja spotkania przygotowana przez piłkarki z Gryf 2009 Tczew: We wczorajszym meczu podejmowałyśmy drużynę Centrum Pelplin. Spotkanie zakończyło się wynikiem 4 do 0 dla naszego zespołu. Od początku spotkania dość spora liczba widzów (w porównaniu do innych meczy) oglądała sporą przewagę naszego zespołu.

W 20 minucie wynik otworzyła Kinga Siuciak. Po 7 minutach bramkę ładnym strzałem zdobyła Viktoria "Shakiri" Osowska. Przed przerwą kolejną bramkę dołożyła zawodniczka z środka pola, Martyna Tryka. Ostatnią bramkę z karnego strzeliła napastniczka Nikola "Nico" Łopatek. Na sporą pochwałę zasługuje postawa bramkarki CP, gdyby nie jej dobra postawa w polu karnym wynik byłby dużo większy.

Gratulacje dla naszego zespołu, po raz kolejny pokazaliśmy że potrafimy grać w piłkę, długo utrzymując się przy piłce podaniami krótkimi po ziemi.

Ostatni sprawdzian ligowy w środę o godzinie 15:00 u nas w Tczewie, na stadionie przy ulicy Elżbiety. Będziemy podejmować bardzo silny zespół Sztormu.