Wyniki III kolejki 2 ligi - ALPN 2017
II liga (25.04.2017)
1. Serwis Motochron - Ziomale 2-1 (1-0)
Strzelcy bramek:
Serwis Motochron: Sergiusz Mąkosa (1), Damian Wasiek (1);
Ziomale: Szczepan Schneider (1).
2. Pan Samochodzik - KM Przystań 6-0 (2-0)
Strzelcy bramek:
Pan Samochodzik: Michał Kolos (3), Michał Arendt (1), Radosław Zasada (1), Michał Zelke (1).
3. Project Stone Tczew - Żwirownia Rokitki 1-2 (0-1)
Strzelcy bramek:
Project Stone Tczew: Piotr Liebrecht (1);
Żwirownia Rokitki: Marcin Bartczak (2);
Napomnienia:
Wojciech Kołodziejczyk (Żwirownia Rokitki), Wojciech Kołodziejczyk (Żwirownia Rokitki);
Wykluczenia:
Wojciech Kołodziejczyk (Żwirownia Rokitki).
4. Lichnowy - pauza
Klasyfikacja najlepszych strzelców ALPN 2017 - II liga
6 bramek - Marcin Bartczak (Żwirownia Rokitki);
3 bramki - Michał Kolos (Pan Samochodzik), Kacper Nagórski (Pan Samochodzik), Michał Arendt (Pan Samochodzik), Radosław Zasada (Pan Samochodzik), Marek Wasiek (Serwis Motochron);
2 bramki - Sergiusz Mąkosa (Serwis Motochron), Damian Kiwatrowski (), Szymon Jagodziński (Lichnowy), Igor Rutkowski (Lichnowy), Damian Wasiek (Serwis Motochron), Piotr Pryll (Pan Samochodzik);
Harmonogram spotkań:
IV kolejka (09.05.2017 - wtorek)
1) 17.50 KM Przystań - Project Stone Tczew
2) 18.40 Ziomale - Pan Samochodzik
3) 19.30 Lichnowy - Serwis Motochron
4) Żwirownia Rokitki - pauza
II liga (25.04.2017)
1. Serwis Motochron - Ziomale 2-1 (1-0)
Strzelcy bramek:
Serwis Motochron: Sergiusz Mąkosa (1), Damian Wasiek (1);
Ziomale: Szczepan Schneider (1).
2. Pan Samochodzik - KM Przystań 6-0 (2-0)
Strzelcy bramek:
Pan Samochodzik: Michał Kolos (3), Michał Arendt (1), Radosław Zasada (1), Michał Zelke (1).
3. Project Stone Tczew - Żwirownia Rokitki 1-2 (0-1)
Strzelcy bramek:
Project Stone Tczew: Piotr Liebrecht (1);
Żwirownia Rokitki: Marcin Bartczak (2);
Napomnienia:
Wojciech Kołodziejczyk (Żwirownia Rokitki), Wojciech Kołodziejczyk (Żwirownia Rokitki);
Wykluczenia:
Wojciech Kołodziejczyk (Żwirownia Rokitki).
Serwis Motochron:
Tomasz Tramowski
Jakub Mączka
Janusz Mąkosa
Sergiusz Mąkosa
Tomasz Bzówka
Damian Wasiek
Mateusz Tramowski8
Marek Wasiek
Tomasz Schneider
Marek Korczyński
Karol Ciesielski
Przemysław Andrzejewski
Tomasz Tramowski
Jakub Mączka
Janusz Mąkosa
Sergiusz Mąkosa
Tomasz Bzówka
Damian Wasiek
Mateusz Tramowski8
Marek Wasiek
Tomasz Schneider
Marek Korczyński
Karol Ciesielski
Przemysław Andrzejewski
4. Lichnowy - pauza
Klasyfikacja najlepszych strzelców ALPN 2017 - II liga
6 bramek - Marcin Bartczak (Żwirownia Rokitki);
3 bramki - Michał Kolos (Pan Samochodzik), Kacper Nagórski (Pan Samochodzik), Michał Arendt (Pan Samochodzik), Radosław Zasada (Pan Samochodzik), Marek Wasiek (Serwis Motochron);
2 bramki - Sergiusz Mąkosa (Serwis Motochron), Damian Kiwatrowski (), Szymon Jagodziński (Lichnowy), Igor Rutkowski (Lichnowy), Damian Wasiek (Serwis Motochron), Piotr Pryll (Pan Samochodzik);
Harmonogram spotkań:
IV kolejka (09.05.2017 - wtorek)
1) 17.50 KM Przystań - Project Stone Tczew
2) 18.40 Ziomale - Pan Samochodzik
3) 19.30 Lichnowy - Serwis Motochron
4) Żwirownia Rokitki - pauza
Ze sportowym pozdrowieniem
Organizator
Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie
Organizator
Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie
Komentarze (1) dodaj komentarz
gość_gość_gość
27.04.2017, 09:06
Widzę, że liga Tobiańskiego zaczyna przegrywać z playareną oni mają już więcej drużyn. Zobaczymy która przetrwa. :)
Odpowiedz