Latocha Agropom Tczew remisuje z Koroną Koronowo

Latocha Agropom Tczew
W niedzielę (23.02.2014) szczypiorniści Latocha Agropom Tczew na własnym parkiecie podjęii Koronę Koronowo. Spotkanie zakończyło się remisem 25:25 (16:10).

Początek spotkania zdecydowanie należał do przeciwników, którzy od pierwszych minut prezentowali świetną dyspozycję na tczewskim parkiecie. Korona Koronowo wypracowała 4 bramkową przewagę już w 7 minucie co pozwoliło rywalom na dużą swobodę gry. Pierwsza połowa meczu zakończyła się wynikiem 16:10 na korzyść Korony.

Tczewianie jednak w drugiej części spotkania przełamali fatalną passę i zaczęli w błyskawicznym tempie odrabiać straty. W 50 minucie tablica wyników wskazywała na remis 20:20, a 2 minuty przed końcem regulaminowego czasu to gospodarze prowadzili 2 bramkami. Na tytuł króla strzelców bez wątpienia zasłużył Michał Jędryszek, który „wpakował" piłkę do siatki rywala aż 12 razy. Ostatnie sekundy spotkania były bardzo emocjonujące co widać było na trybunach, walka trwała bowiem do samego końca, a ostateczny wynik meczu to 25:25.

Latocha Agropom Tczew w składzie: Komorowski Wojciech, Lewandowski Łukasz, Jędryszek Michał{12), Brzoza Tomasz(4), Szupiluk Mateusz(4), Wasielewski Adam{4), Jastrzębski Piotr{l), Kurczyński Szymon, Latocha Tomasz, Skonieczny Łukasz.