tczew - tcz.pl logo
user_ico
Nie jesteś zalogowany!
Zaloguj się lub zarejestruj się w serwisie
Dziś jest sobota, 2 sierpnia 2014r, godz. 10:33
Imieniny: Karina, Gustaw, Stefan
Wiadomości: Sport
Więcej : Wiadomości  |  Co będzie  |  Sport  |  Telewizja  |  pogoda - tczewPogoda

Sztafetowe biegi przełajowe za nami

Opublikowano: czwartek, 04.10.2012, 13:02. Ilość komentarzy: 1

Zmień rozmiar tekstu: A A A

Tczew -
Przy tczewskiej szkole podstawowej nr 12 w ostatni wtorek (02.10) odbyły się zawody w sztafetowych biegach przełajowych. Rywalizowała młodzież z podstawówek, gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych.

XV Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH w roku szkolnym 2012/2013.

Zawody odbyły się w dniu 02.10.2012 r. na terenach przyległych do SP 12 w Tczewie.
Organizatorem zawodów było Tczewskie Centrum Sportu i Rekreacji przy współpracy z Powiatowym Centrum Sportu w Tczewie.
W zawodach udział wzięło 100 dziewcząt i 90 chłopców ze szkół podstawowych miasta Tczewa i powiatu tczewskiego.

WYNIKI TECHNICZNE
(dystanse podano w przybliżeniu)

DZIEWCZĘTA 10 x 600 m.

Klasyfikacja open

I. Szkoła Podstawowa nr 11 w Tczewie - 21 min,30 sek
II. Szkoła Podstawowa nr 10 w Tczewie - 22,43
III. Szkoła Podstawowa nr 12 w Tczewie - 22,51
IV. Szkoła Podstawowa nr 2 w Pelplinie - 23,25
V. Szkoła Podstawowa w Gniewie - 23,54
VI. Szkoła Podstawowa nr 2 w Tczewie - 23,55
VII. Szkoła Podstawowa w Subkowach - 24,09
VIII. Szkoła Podstawowa w Turzu - 24,51
IX. Szkoła Podstawowa w Opaleniu - 25,50
X. Szkoła Podstawowa nr 8 w Tczewie - 26,28

Klasyfikacja końcowa Igrzysk dla powiatu tczewskiego

I. Szkoła Podstawowa nr 11 w Tczewie
II. Szkoła Podstawowa nr 2 w Pelplinie
III. Szkoła Podstawowa w Gniewie
IV. Szkoła Podstawowa w Subkowach
V. Szkoła Podstawowa w Turzu
VI. Szkoła Podstawowa w Opaleniu

Skład zwycięskiego zespołu:
SP 11 Tczew – Hanna Chamska, Jagoda Fierka, Maja Mamcarz, Roksana Szpara, Natalia Drążek, Marietta Masarz, Estera Janowska, Katarzyna Zalewska, Katarzyna Mowczyn, Kamila Żmijewska, n-l w-f Katarzyna Karnowska.

CHŁOPCY 10 x 800 m.

Klasyfikacja open

I. Szkoła Podstawowa nr 10 w Tczewie - 23 min, 58 sek
II. Szkoła Podstawowa nr 1 w Pelplinie - 24,19
III. Szkoła Podstawowa nr 11 w Tczewie - 24,56
IV. Szkoła Podstawowa nr 12 w Tczewie - 26,22
V. Szkoła Podstawowa w Miłobądzu - 26,46
VI. Szkoła Podstawowa nr 2 w Tczewie - 26,47
VII. Szkoła Podstawowa w Gniewie - 27,04
VIII. Szkoła Podstawowa w Opaleniu - 27,40
IX. Szkoła Podstawowa nr 8 w Tczewie - 28,00

Klasyfikacja końcowa Igrzysk dla powiatu tczewskiego

I. Szkoła Podstawowa nr 10 w Tczewie
II. Szkoła Podstawowa nr 1 w Pelplinie
III. Szkoła Podstawowa w Miłobądzu
IV. Szkoła Podstawowa w Gniewie
V. Szkoła Podstawowa w Opaleniu

Skład zwycięskiego zespołu:
SP 10 Tczew - Karol Grądziel, Krystian Lichoń, Mateusz Szczygieł, Mikołaj Niechecki, Łukasz Ziegert, Julian Piątkowski, Patryk Szlicht, Mateusz Mazurowski, Kamil Andrzejewski, Franciszek Rytlewski, n-l w-f Joanna Bonczkowska, Waldemar Wasielewski.

Wszystkie zespoły w klasyfikacji Igrzysk Powiatowych otrzymały pamiątkowe dyplomy, a zwycięscy puchary ufundowane przez Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie.

Zdobywcy pierwszych miejsc w klasyfikacji powiatu uzyskali bezpośredni awans do Finałów Wojewódzkich, które odbędą się 19.10.2012 r./piątek/ w Garczynie k. Kościerzyny.

XIV Powiatowa Gimnazjada Młodzieży Szkolnej w SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH w roku szkolnym 2012/2013

Zawody odbyły się w dniu 02.10.2012 r. na terenach przyległych do SP 12 w Tczewie.
Organizatorem zawodów było Tczewskie Centrum Sportu i Rekreacji przy współpracy z Powiatowym Centrum Sportu w Tczewie.
W zawodach udział wzięło 50 dziewcząt i 60 chłopców ze szkół gimnazjalnych miasta Tczewa i powiatu tczewskiego.

WYNIKI TECHNICZNE
(dystanse podano w przybliżeniu)

DZIEWCZĘTA 10 x 800 m.

Klasyfikacja open

I. Gimnazjum nr 3 w Tczewie - 25 min, 14 sek
II. Gimnazjum nr 1 w Tczewie - 26,16
III. Gimnazjum nr 2 w Pelplinie - 26,32
IV. Gimnazjum w Gniewie - 27,38
V. Gim. Katolickie w Tczewie - 28,19

Klasyfikacja końcowa Igrzysk dla powiatu tczewskiego

I. Gimnazjum nr 3 w Tczewie
II. Gimnazjum nr 2 w Pelplinie
III. Gimnazjum w Gniewie

Skład zwycięskiego zespołu:
Gim nr 3 Tczew - Natalia Jabłońska, Patrycja Boniek, Honorata Narloch, Paulina Liban, Agnieszka Padykuła, Jagoda Błaszkowska, Oliwia Prabucka, Klaudia Jędrycha, Oktawia Majorowska, Klaudia Sikora, n-l w-f Anna Witkiewicz, Jarosław Langowski

CHŁOPCY 10 x 1000 m.

Klasyfikacja open

I. Gimnazjum nr 1 w Pelplinie - 25 min, 20 sek
II. Gimnazjum w Gniewie - 25,59
III. Gimnazjum nr 3 w Tczewie - 26.30,32
IV. Gimnazjum nr 1 w Tczewie - 26.30,62
V. Gim. Katolickie w Tczewie - 27,26
VI. Gimnazjum nr 2 w Tczewie - 27,31


Klasyfikacja końcowa Igrzysk dla powiatu tczewskiego

I. Gimnazjum nr 1 w Pelplinie
II. Gimnazjum w Gniewie
III. Gimnazjum nr 3 w Tczewie

Skład zwycięskiego zespołu:
Gim. nr 1 Pelplin - Adrian Dobrzyński, Kamil Myszka, Szymon Jędrzejowski, Szymon Krajewski, Filip Choiński, Patryk Gruszczyński, Jakub Litkowski, Daniel Dobrzyński, Kacper Nowaczyński, Kornel Ćwikliński.


Wszystkie zespoły w klasyfikacji Igrzysk Powiatowych otrzymały pamiątkowe dyplomy, a zwycięscy puchary ufundowane przez Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie.

Zdobywcy pierwszych miejsc w klasyfikacji powiatu uzyskali bezpośredni awans do Finałów Wojewódzkich, które odbędą się 19.10.2012 r./piątek/ w Garczynie k. Kościerzyny.

XIV Powiatowa Licealiada Młodzieży Szkolnej w SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH w roku szkolnym 2012/2013

Zawody odbyły się w dniu 02.10.2012 r. na terenach przyległych do SP 12 w Tczewie.
Organizatorem zawodów było Tczewskie Centrum Sportu i Rekreacji przy współpracy z Powiatowym Centrum Sportu w Tczewie.
W zawodach udział wzięło 30 dziewcząt i 50 chłopców ze szkół ponadgimnazjalnych miasta Tczewa i powiatu tczewskiego.

WYNIKI TECHNICZNE
(dystanse podano w przybliżeniu)

DZIEWCZĘTA 10 x 1000 m.

Klasyfikacja końcowa Igrzysk dla powiatu tczewskiego

I. I Liceum Ogólnokształcące w Tczewie - 32 min, 34 sek
II. II Liceum Ogólnokształcące w Tczewie - 33,14
III. Zespół Szkół Budowlanych i Odzieżowych w Tczewie - nie ukończyły

Składy zespołów:
I LO - Joanna Szyszkowska, Ewelina Śliwińska, Karolina Alfuth, Dominika Przybylska, Magdalena Stolc, Sandra Lange, Sandra Szmycińska, Paulina Furmanek, Paulina Lasota, Paulina Rzeszotek, Agata Bonczkowska, Agnieszka Klamann, Eliza Bednarska.
II LO - Roksana Karpińska, Karolina Wittka, Oliwia Gwizdalska, Kamila Muszyńska, Dominika Znajdek, Klaudia Tylicka, Martyna Wasiek, Emilia Mikulska, Anna Kuśmierz, Anna Polańska, Julietta Skobodzińska, Paulina Szarek.
ZSBiO - Daniela Zielińska, Klaudia Kołodziej, Karolina Czarnojan, Weronika Cysewska, Natalia Szlija, Natalia Fabiszewska, Marta Meier, Aleksandra Wojewódzka, Małgorzata Przyboda, Kinga Cichocka, Klaudia Głowicka, Kamila Wyka.


CHŁOPCY 10 x 1500 m.

Klasyfikacja końcowa Igrzysk dla powiatu tczewskiego

I. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Pelplinie - 32 min, 41 sek.
II. II Liceum Ogólnokształcące w Tczewie - 33,33
III. I Liceum Ogólnokształcące w Tczewie - 34,35
IV. Zespół Szkół Technicznych w Tczewie - 34,59
V. Zespół Szkół Budowlanych i Odzieżowych w Tczewie - 35,47


Składy zespołów:

ZSP Pelplin - Wojciech Braun, Dawid Went, Tomasz Wetta, Tomasz Kotowski, Daniel Jasiński, Bartłomiej Chraca, Oskar Krajnik, Michał Kozłowski, Grotha Michał, Damian Kępka, Chrzanowski.
II LO - Sebastian Szymański, Bartek Kowalski, Dominik Senske, Adrian Kwiatkowski, Błażej Piepórka, Adrian Rogalski, Igor Rutkowski, Michał Stosik, Adrian Kołodziejek, Paweł Różycki, Rafael Tine, Patryk Szulc,Dawid Jachym, Maciej Domachowski, Filip Nydza.
ZSBiO - Daniela Zielińska, Klaudia Kołodziej, Karolina Czarnojan, Weronika Cysewska, Natalia Szlija, Natalia Fabiszewska, Marta Meier, Aleksandra Wojewódzka, Małgorzata Przyboda, Kinga Cichocka, Klaudia Głowicka, Kamila Wyka.


Wszystkie zespoły w klasyfikacji Igrzysk Powiatowych otrzymały pamiątkowe dyplomy, a zwycięscy puchary ufundowane przez Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie.

Zdobywcy pierwszych miejsc w klasyfikacji powiatu uzyskali bezpośredni awans do Finałów Wojewódzkich, które odbędą się 19.10.2012 r./piątek/ w Garczynie k. Kościerzyny.
UWAGA! W dniach 29.07 - 18.08.2014 nie będzie działał nasz redakcyjny numer telefonu. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na adres e-mail: redaktor@tcz.pl. Za utrudnienia przepraszamy!

Galeria zdjęć

Tczew -
Tczew -
Tczew -
Autor: PCS
reklama-tczew-1296
drukuj
Artykuł przeczytano 2100 razy ( i )
prześlij dalej
    Wróć do: Sport
dodaj do ulubionych   
Czytaj w Tcz.pl:
Tczew - Przemoc w rodzinie
Więcej w dziale "Sport":
 
Opinie i komentarze (1)   Zmień kolejność
 
Brak zdjęcia
+3
Tczewiak_gość
IP: 78.88.xx6.xx1
Data: 05.10.2012, 21:01
A w Gimnazjum nr 2 w Tczewie nie ma żadnych dziewczyn 'zdolnych" do biegania 800 m? Naprawde wstyd!
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym - tutaj.
Dodaj nowy komentarz:

Uwaga!
Wszystkie komentarze niezwiązane w żaden sposób z artykułem w tym dziale, a także komentarze zawierające treści wulgarne lub obraźliwe nie zostaną dodane.


Imię, login, pseudonim, nick (max 30 znaków):
 _gość

Temat komentarza (max 50 znaków):

*Treść komentarza (znaczniki HTML wyłączone):
 
znajdź w tym dziale
znajdź w tym dziale
 
ranking i gorący temat
ranking i gorący temat
O tym się mówi: 
 
 
 
 
kalendarz wydarzeń
Sierpień 2014
  • Pn
  • Wt
  • Śr
  • Cz
  • Pt
  •  Sb
Zobacz cały kalendarz imprez i wydarzeń
Organizujesz wydarzenie kulturalne,
muzyczne, sportowe lub inne?

 

Copyright © 2001-2014 Tczew - TCZ.PL Sp. z o.o. Internetowy Serwis Informacyjny Miasta
Kontakt: redaktor@tcz.pl tel. 0 608-618-430. Adres korespondencyjny: ul. Hanny Hass 4, 83-110 Tczew