(fot. mat. prasowe)
Tczew - Czwarty turniej miniligi piłki ręczej za nami

Czwarty turniej miniligi piłki ręczej za nami

22.02.2017r. na sali gimnastycznej SP12 w Tczewie odbył się już czwarty turniej II edycji Miniligi Piłki Ręcznej Dziewcząt klas 5 pod patronatem MKS Sambor Tczew.

W turnieju grało 8 zespołów ( w tym chłopcy z klasy 4 poza konkursem) w dwóch grupach A i B. Startowało 85 zawodników w tym 71 dziewcząt i 14 chłopców. Turniej odbył się dzięki współpracy wielu osób i instytucji. Szczególne podziękowania należą się zawodnikom i ich opiekunom, Dyrekcji SP12 za umożliwienie przeprowadzenia zawodów, p. Romanowi Lomnicowi za opiekę nad dokumentacją, nauczycielom wf z SP12 za opiekę nad zawodnikami i sędziowanie oraz p. A. Janickiej i R. Karnowskiemu za opiekę nad całością przebiegu turnieju.

Przed nami jeszcze dwa turnieje, z czego ostatni- szósty - będzie jednocześnie turniejem o Mistrzostwo Tczewa w piłce ręcznej dziewcząt klas 5.

KOLEJNOŚĆ SPOTKAŃ i wyniki 4. turnieju MINILIGI
Czas gry w spotkaniach grupowych 2 x 6 min.
GRUPA „A” GRUPA „B”

1. SP 12 II - SP 8 8 - 2 2. SP 12 - SSP 2 10 - 2
3. SP 7 - SP 11 0 - 11 4. SP 5 - SP 12 III 1 - 5
5. SP 11 - SP 12 II 9 - 2 6. SP 12 III - SP 12 6 - 14
7. SP 8 - SP 7 6 - 0 8. SSP 2 - SP 5 2 - 2
9. SP 12 II - SP 7 8 - 4 10. SP 12 - SP 5 5 - 1
11. SP 11 - SP 8 3 - 1 12. SP 12 III - SSP 2 5 - 2



KLASYFIKACJA KOŃCOWA TURNIEJU nr 4

I m-ce zespół SP nr 12 - 10 pkt. V m-ce zespół SSP nr 2 - 3 pkt.
II m-ce zespół SP nr 11 - 8 pkt. VI m-ce zespół SP nr 8 - 2 pkt.
III m-ce zespół SP nr 5 - 6 pkt. VII m-ce zespół SP nr 7 - 1 pkt.
IV m-ce zespół SP nr 12 II - 4 pkt. PK zespół SP nr 12/III - PK
Punkty do klasyfikacji ligowej za zajęte miejsce w turnieju nr
Na CZWARTYM turnieju zdobyto 149 bramek !!!

Strzelcy bramek na 4 turnieju:

21 bramek - Wiktoria Łosiak z SP 11,
15 bramek - Agata Piotrowska z SP 12 II,
14 bramek - Emilia Cheda z SP 12,
10 bramek - Kornelia Kłosowska z SP 12,
8 bramek - Weronika Godzina z SP 12,
7 bramek - Filip Janicki z SP 12 III,
6 bramek - Oliwia Mączka z SP 5, Julia Szmalc z SP 8,
5 bramek - Julia Ziółkowska z SP 12 II, Kinga Tomaszewska z SP 8, Weronika Olszewska z SP 7, Filip Czyżycki z SP 12 III,
4 bramki - Julia Komkowska z SSP 2, Kacper Zakrzewski z SP 12 III,
3 bramki - Dagmara Miziołek z SP 12, Julia Kittowska z SP 11, Mateusz Lenckowski z SP 12 III,
Rafał Winter z SP 12 III,
2 bramki - Wiktoria Kresin z SP 12, Weronika Pawelczyk z SP 5, Oliwia Leszczyńska z SSP 2,
Julia Węsierska z SSP 2, Jakub Drajewski z SP 12 III, Nikodem Matusz z SP 12 III,
Dominik Szczeszyna z SP 12 III,
1 bramka - Vanessa Sasinowska z SP 12, Nikola Kolińska z SP 5, Oliwia Sikorska z SP 12 II,
Wiktoria Kusa z SP 12 II, Eliza Stelmach z SSP 2, Martyna Bronowicka z SP 7,
Oskar Nagórski z SP 12 III, Kamil Sowa z SP 12 III,

KLASYFIKACJA ZESPOŁOWA PO CZWARTYM TURNIEJU

PUNKTY - za CZTERY turnieje
I m-ce zespół Szkoły Podstawowej nr 12 40 pkt.
II m-ce zespół Sportowej Szkoły Podstawowej nr 2 25 pkt.
III m-ce zespół Szkoły Podstawowej nr 5 21 pkt.
IV m-ce zespół Szkoły Podstawowej nr 12/II 18 pkt.
V m-ce zespół Szkoły Podstawowej nr 11 15 pkt.
VI m-ce zespół Szkoły Podstawowej nr 8 11 pkt.
VII m-ce zespół Szkoły Podstawowej nr 7 5 pkt.
PK zespół chłopców Szkoły Podstawowej nr 12/III (klasa IV) ---



Strzelcy bramek po CZTERECH turniejach
1
50 bramek - Emilia Cheda z SP 12,

2
44 bramek - Wiktoria Łosiak z SP 11,

3
35 bramek - Kornelia Kłosowska z SP 12,

4
31 bramek - Oliwia Mączka z SP 5,

5
29 bramek - Agata Piotrowska z SP 12 II,

6
27 bramek - Julia Komkowska z SSP 2,


27 bramek - Julia Szmalc z SP 8,

8
25 bramek - Filip Czyżycki z SP 12 III,

9
24 bramek - Weronika Godzina z SP 12,

10
23 bramek - Filip Janicki z SP 12 III,

11
17 bramek - Kinga Tomaszewska z SP 8,

12
16 bramek - Wiktoria Kresin z SP 12,

13
13 bramek - Kacper Zakrzewski z SP 12 III,

14
12 bramek - Artur Lewandowski z SP 12 III,

15
11 bramek - Jakub Drajewski z SP 12 III,


11 bramek - Julia Ziółkowska z SP 12 II,

17
10 bramek - Vanessa Sasinowska z SP 12,


10 bramek - Dagmara Miziołek z SP 12,


10 bramek - Rafał Winter z SP 12 III,

20
9 bramek - Mateusz Lenckowski z SP 12 III,


9 bramek - Julia Kittowska z SP 11,


9 bramek - Weronika Olszewska z SP 7,

23
8 bramek - Marcel Skierka z SP 12 III,

24
7 bramek - Dominik Strzeszyna z SP 12/III,

25
6 bramek - Christiana Freza z SP 12,


6 bramek - Amelia Langowska z SP 12,


6 bramek - Eliza Stelmach z SSP 2,


6 bramek - Oliwia Leszczyńska z SSP 2,

29
5 bramek - Sandra Kresin z SP 12,

30
4 bramki - Nikola Kalińska z SP 5,


4 bramki - Martyna Bronowicka z SP 7,

32
3 bramki - Agata Piontek z SP 5,


3 bramki - Oliwia Sikorska z SP 12/II,


3 bramki - Eliza Stelmach z SSP 2,


3 bramki - Oskar Nagórski z SP 12 III,


3 bramki - Weronika Pawelczyk z SP 5,

37
2 bramki - Marta Padykuła z SP 12,


2 bramki - Aleksandra Byber z SP 8,


2 bramki - Marta Gdaniec z SP 5,


2 bramki - Aleksandra Steinke z SP 12,


2 bramki - Weronika Ewald z SP 11,


2 bramki - Weronika Jaszcz z SSP 2,


2 bramki - Natalia Maj z SP 11,


2 bramki - Kamil Sowa z SP 12 III,


2 bramki - Julia Węsierska


2 bramki - Nikodem Matusz

47
1 bramka - Kornelia Urbanowska z SP 12 II,


1 bramka - Ewa Stolarska z SSP 2,


1 bramka - Natalia Filarska z SSP 2,


1 bramka - Klaudia Pytlik z SSP 2,


1 bramka - Wiktoria Szamocka z SP 11,


1 bramka - Mikołaj Frydrychowski z SP 12/III,


1 bramka - Kinga Strehlau z SP 7.

54
1 bramka - Kusa Wiktoria

55
20 bramek - za walkowery - nie rozegrane cztery
spotkania na trzecim turnieju.

RAZEM: 567 bramek
NASTĘPNY TURNIEJ 15 MARCA 2017 r. od godz. 9:00.

PROGRAM - kolejność spotkań

GRUPA „A” GRUPA „B”

1. SP 12 II - SP 11 ….. 2. SP 5 - SP 8 …..
3. SP 12 - SP 7 ….. 4. SSP 2 - SP 12 III …..
5. SP 7 - SP 12 II ….. 6. SP 12 III - SP 5 .…..
7. SP 11 - SP 12 ….. 8. SP 8 - SSP 2 .…..
9. SP 12 II - SP 12 ….. 10. SP 5 - SSP 2 .…..
11. SP 7 - SP 11 ….. 12. SP 12 III - SP 8 .…..


Opracował Organizator
Roman Lomnic Agnieszka Janicka
Robert Karnowski


Drukuj
Prześlij dalej
 

Komentarz dnia