Po meczu Kornowscy Szarża Krojanty - Gryf 2009 Tczew

Gryf 2009 Tczew - Piaski Wąglikowice
Piłkarze Gryfa zremisowali z Szarżą Krojanty 1:1. Gryfici przegrywali od 13 minuty 1:0 kiedy prawy pomocnik Szarży sprytnie zachował się w polu karnym i zdobył bramkę. Wyrównanie przyszło szybko, bo zaledwie po 4 minutach. Nadolny świetnie wykorzystał płaskie podanie Malarskiego i pewnie zdobył bramkę. Jeszcze w pierwszej połowie Łukasz zdobył drugą bramkę ale sędzia dopatrzył się wątpliwej pozycji spalonej.

Druga połowa nie przyniosła żadnych rozstrzygnięć. Gospodarze skupili się głównie na wybijaniu piłek w aut i graniu na czas. Gryfici stworzyli sobie parę sytuacji po których można by było objąć prowadzenie ale brakowało skuteczności.

Szarża Krojanty - Gryf 2009 Tczew 1:1 (1:1)

Skład: Werner, Kotowski, Hadrysiak, Grzesiak, Zittrich, Malarski (76' Litwiński), Pietrzyk (46' Wszołek), Sroka, Kołodziej, Nadolny (67' Skalski), Saczuk

Rezerwa: Janiszewski, Olszewski M., Piepiórka

Bramka: Nadolny (17')

Przed nami jeden z kluczowych meczów tej rundy, czyli starcie z Radunią Stężyca. Miejmy nadzieję, że 3 punkty zostaną w Tczewie.