Latocha Agropom Tczew pokonuje Tytanów

Latocha Agropom Tczew
W sobotę 09.04.2016 Tczewianie po raz ostatni u siebie na obiekcie rozegrali mecz w sezonie 2015/2016 i pokonali zespół z Wejherowa 29:27.

W sobotnim spotkaniu nie brakowało emocji, bowiem obie drużyny walczyły o każdy punkt. Pierwsza część spotkania zakończyła się wynikiem 14:11 dla gospodarzy. W drugiej połowie meczu tczewscy szczypiorniści powiększyli swoją przewagę, by w 39 minucie prowadzić 6 bramkami. Jednakże zespół z Wejherowa nie poddał się i zaczął odrabiać straty. Końcowy wynik meczu to 29:27 dla Tczewian. Królem strzelców okazał się Szymon Kurczyński, który posłał piłkę do bramki rywala 12 razy. Tczewianie pozostają na 7 pozycji w tabeli z dorobkiem 24 punktów.

Latocha Agropom Tczew w składzie: Lewandowski Łukasz, Kurczyński Szymon(12), Brzoza Tomasz(6), Czarnecki Krzysztof(4),Chyła Bartosz(3), Czarnecki Marcin(2), Krawiec Bartosz(1), Waldecker Krzysztof(1), Jastrzębski Piotr, Latocha Tomasz.

W najbliższy piątek 15.04.2016 Latocha Agropom Tczew rozegra ostatni mecz na wyjeździe z Henri Lloyd Brodnica.

Brodnica - Hala OSiR, ul. Królowej Jadwigi godz. 20:00