Daria Górska brązową medalistką XI Letnich Ogólnopolskich Mistrzostw Krasnali w tenisie

W dniach 24-26 sierpnia tczewianka Daria Górska na co dzień trenująca pod okiem ojca Rafała w tczewskiej Szkole Tenisa PROFI, uczestniczyła w XI Letnich Ogólnopolskich Mistrzostwach Krasnali w Piotrkowie Trybunalskim (turniej tenisowy najwyższej rangi w Polsce do lat 10). Daria w parze z Pauliną Nasutą (GAT Gdańsk) wywalczyła brązowy medal.

W 1 rundzie tczewsko-gdańska para miała wolny los, w drugiej dziewczyny pokonały warszawską parę Woźny Weronika / Twarowska Zuzanna. W ćwierćfinale wygrały z olsztyńską parę rozstawioną z numerem 4 Głowacka Aleksandra / Matuszewski Leticia 4/3(4) 4/2, zaś w półfinale uległy parze Szymańska Maria / Braziewicz Matylda, zajmując tym samym 3 miejsce.

W grze singlowej Daria pierwsze dwie rundy szybko przebrnęła tracąc tylko po jednym gemie. W kolejnej rundzie trafiła na rok starszą rozstawioną z nr 4 Zuzanną Kubacha (AT Angie Puszczykowo). Po niezwykle emocjonującym meczu i w większości lepszej grze niestety nie udało się zakończyć zwycięsko spotkania. Górę wzięły emocje i mecz zakończył się wynikiem 4/3(4), 1/4, 2/10. Mistrzostwa można zaliczyć do bardzo udanych, Daria jako jedyna 9-cio latka stanęła na podium wśród starszych o rok koleżanek.