Liga Nike Playarena Tczew
Tczew - Liga Nike Playarena Tczew - Wyniki 9 kolejki

Liga Nike Playarena Tczew - Wyniki 9 kolejki

I Liga (12.03.2017)

1. Petarda Lubiszewo 14:6 Akademia Wawrzyniaka
Bramki:
Petarda Lubiszewo: Marcin Rajch (3), Patryk Tyborski (2), Olek Grabowski (2), Bartosz Bąk (2), Mateusz Szlija (2), Dawid Kołodziejczyk (2), Jakub Mik (1),
Akademia Wawrzyniaka: Mateusz Cichowski (2), Bartosz Krakowski (1), Paweł Wuttrich (1), Krystian Krause (1), Bartek Moćko (1)
Zawodnik meczu: Bartosz Bąk (Petarda Lubiszewo), Adam Poniatowski (Akademia Wawrzyniaka)

2. Victoria Team 3:8 Vitis - Ogrody Marzeń
Bramki:
Victoria Team: Szymon Budych (1), Radek Kaszuba (1), Krystian Buchholz (1)
Vitis - Ogrody Marzeń: Andrzej Mechliński (3), Dariusz Frost (2), Piotr Augustin (1), Jonasz Gdaniec (1), Karol Cyganowski (1)
Zawodnik meczu: Krystian Buchholz (Victoria Team), Andrzej Mechliński (Vitis - Ogrody Marzeń)

3. Pneumokoki 3:0 Banda Łysego (walkower Banda Łysego nie stawiła się na mecz)

4.TKS Polona - pauza

“Król strzelców” 1 ligi:
42 bramki - Andrzej Mechliński (Vitis - Ogrody Marzeń)
30 bramek - Phillip Stepnakowski (Banda Łysego)
28 bramek - Mariusz Chorążewski (Pneumokoki)
24 bramki - Bartosz Bąk (Petarda Lubiszewo)
23 bramki - Dawid Tessmer (Vitis - Ogrody Marzeń)

Terminarz 10 kolejki:
19.03.2017 | 2LO | 13:10 | Banda Łysego - Victoria Team
19.03.2017 | 2LO | 14:25 | Akademia Wawrzyniaka - Pneumokoki
19.03.2017 | 2LO | 15:40 | TKS Polona - Petarda Lubiszewo
Vitis - Ogrody Marzeń - pauza



_____________________________________

Wyniki 11 kolejki

II Liga (12.03.2017)

1. Paradoks Tczew 8:3 Legion Tczew 2014
Bramki:
Paradoks Tczew: Patryk Różański (3), Kamil Hoffmann (2), Dawid Hoffmann (1), Oskar Krasiński (1), Patryk Wiśniewski (1)
Legion Tczew 2014: Mateusz Szczygieł (1), Szymon Warych (1), Patryk Rembiasz (1)
Zawodnik Meczu: Patryk Różański (Paradoks Tczew), Kacper Niedziałkowski (Legion Tczew 2014)


2. Minions Team 11:14 Stara Gwardia
Bramki:
Minions Team: Łukasz Ziegert (6), Adrian Fordan (4), Adrian Rogalski (1)
Stara Gwardia: Kamil Szymański (4), Alan Synakowski (4), Adrian Szulc (3), Dawid Kierepka (2), Oskar Wodzisławski (1)
Zawodnik meczu: Łukasz Ziegert (Minions Team), Alan Synakowski (Stara Gwardia)

3. The Lightnings 3:0 Sokół Tczew (walkower w drużynie Sokół Tczew wystąpił nieuprawniony zawodnik)

4. Red Bull Tczew FC 17:8 ZJC Zajce
Bramki:
Red Bull Tczew FC: Artur Stawikowski (5), Waldek Kowalski (5), Mateusz Pawłowski (2), Gustaw Andrzejewski (2), Jacek Szafrański (1), Mateusz Bielecki (1), Tomek Chamski (1)
ZJC Zajce: Damian Cegłowski (3), Dawid Ciesielski (3), Karol Ciesielski (1), Patryk Łangowski (1)
Zawodnik meczu: Kamil Sarnowski (Red Bull Tczew FC), Karol Ciesielski (ZJC Zajce)

3. Passionners 8:6 Rosso Neri
Bramki:
Passionners: Patryk Szarmach (4), Mateusz Kresin (2), Łukasz Slizewski (1), Krzysztof Wojcicki (1)
Rosso Neri: Maciej Stańczyk (2), Adrian Chudy (2), Kuba Bartczak (1), Przemysław Domachowski (1)
Zawodnik meczu: Dawid Dąbrowski (Passionners), Adrian Chudy (Rosso Neri)

“Król strzelców” 2 ligi:
51 bramek - Łukasz Ziegert (Minions Team),
34 bramki - Mateusz Kresin (Passionners FC),
26 bramek - Mateusz Szmukała (Rosso Neri),
24 bramki - Kacper Niedziałkowski (Legion Tczew)
23 bramki - Patryk Szarmach (Passionners)


Terminarz 12 kolejki:
19.03.2017 | sp11 | 11:40 | Sokół Tczew - Red Bull Tczew FC
19.03.2017 | sp11 | 12:55 | Legion Tczew 2014 - The Lightnings
19.03.2017 | sp11 | 14:10 | Stara Gwardia - ZJC Zajce
19.03.2017 | sp11 | 15:25 | Rosso Neri - Paradoks Tczew
19.03.2017 | sp11 | 16:10 | Minions Team - Passionners FC


_____________________________________

www.playarena.pl

Drukuj
Prześlij dalej