Wyniki IV kolejki 1 ligi runda rewanżowa - ALPN 2014.
I liga (18.09.2014)
1. TeTka - Wisła 1924 2-11 (0-5)
Strzelcy bramek:
TeTka: Daniel Weroniecki (2);
Wisła 1924: Krystian Krause (3), Jakub Kwiatkowski (2), Szymon Przybytek (2), Mateusz Rekowski (2), Dominik Kaczmar (1), Marian Pufelski (1);
Napomnienia:
Tomasz Krzywicki (Wisła 1924).
2. SD Poland - Bomar P&J Sport 4-1 (2-1)
Strzelcy bramek:
SD Poland: Krzysztof Liedtke (2), Marcin Jurczyński (1), Erwin Kaczmarczyk (1);
Bomar P&J Sport: Krzysztof Paszek (1).
3. Compact & Meble Kropkowski - Grześkowiak Team 1-2 (1-1)
Strzelcy bramek:
Compact & Meble Kropkowski: Jacek Kołodziej (1);
Grześkowiak Team: Tomasz Bronk (1), Rafał Chyła (1);
Napomnienia:
Jacek Kołodziej (Compact & Meble Kropkowski), Damian Kleinschmitd (Compact & Meble Kropkowski).
4. Flextronics - PB Euro-Gres 9-0 (4-0)
Strzelcy bramek:
Flextronics: Łukasz Sadowski (4), Mateusz Kreft (2), Phillip Stepnakowski (1), Dariusz Szymański(1), Karol Knopik (1);
Napomnienia:
Przemysław Pakuła (PB Euro-Gres:), Krzysztof Malinowski (PB Euro-Gres:).
Wykluczenia:
Michał Chamski (PB Euro-Gres:).
5. Pit Stop Serwis - SŻL Monterzy 7-4 (4-2)
Strzelcy bramek:
Pit Stop Serwis: Bogusław Lizak (4), Paweł Barczewski (3);
SŻL Monetrzy: Maciej Chrzanowski (2), Artur Koluch (2);
Napomnienia:
Sławomir Szlija (Pit Stop Serwis), Maciej Chrzanowski (SŻL Monetrzy), Łukasz Olszewski (SŻL Monetrzy).
Klasyfikacja najlepszych strzelców ALPN 2014 - I liga
19 bramek - Bogusław Lizak (Pit Stop Serwis);
18 bramek - Krzysztof Liedtke (SD Poland);
17 bramek - Przemysław Zajmała (PB Euro-Gres);
15 bramek - Marcin Jurczyński (SD Poland);
14 bramek - Przemysław Neubauer (Grześkowiak Team),
13 bramek - Mateusz Kreft (Flextronics), ka);
11 bramek - Marcin Glienke (Compact & Meble Kropkowski), Artur Koluch (SŻL Monterzy), Phillip Stepnakowski (Flextronics), Dominik Kaczmar (Wisła 1924);
10 bramek - Kacper Milewski (TeTka), Maciej Chrzanowski (SŻL Monterzy);
9 bramek - Rafał Komorowski (Wisła 1924), Krzysztof Neubauer (Grześkowiak Team), Mateusz Pustkowski (Bomar P&J Sport), Krzysztof Paszek (Bomar P&J Sport), Mateusz Rekowski (Wisła 1924), Krystian Krause (Wisła 1924);
8 bramek - Marcin Knitter (Flextronics), Krzysztof Bejgrowicz (Grześkowiak Team), Jacek Manuszewski (Pit Stop Serwis), Kwiatkowski Jakub (Wisła 1924);
7 bramek - Tomasz Bronk (Grześkowiak Team), Barczewski Paweł (Pit Stop Serwis), Łukasz Sadowski (Flextronics);
6 bramek - Radosław Kolasa (Compact & Meble Kropkowski), Roman Żygowski-Arski (Compact & Meble Kropkowski), Łukasz Milewski (Pit Stop Serwis), Jacek Kołodziej (Compact & Meble Kropkowski);
5 bramek - Mariusz Chorążewski (TeTka), Krzysztof Riebandt (SŻL Monterzy);
4 bramki - Szlija Sławomir (Pit Stop Serwis), Arendt Adrian (Wisła 1924), Kamil Markowski (Wisła 1924), Wojciech Chyła (Grześkowiak Team), Karol Damaszke (SD Poland), Tomasz Mazurkiewicz (SŻL Monterzy), Adrian Huebner Karol Gil (PB Euro-Gres), Patryk Bielski (SD Poland), Maciej Trochowski (Wisła 1924), Karol Knopik (Flextronics);
Harmonogram spotkań:
V kolejka (25.09.2014 - czwartek)
1) 17.00 Grześkowiak Team - Pit Stop Serwis
2) 17.50 Wisła 1924 - Compact & Meble Kropkowski
3) 18.40 Bomar P&J Sport - TeTka
4) 19.30 PB Euro-Gres - SD Poland
5) 20.20 SŻL Monterzy - Flextronics
Więcej informacji oraz zdjęć na www.pcs.tczew.pl
I liga (18.09.2014)
1. TeTka - Wisła 1924 2-11 (0-5)
Strzelcy bramek:
TeTka: Daniel Weroniecki (2);
Wisła 1924: Krystian Krause (3), Jakub Kwiatkowski (2), Szymon Przybytek (2), Mateusz Rekowski (2), Dominik Kaczmar (1), Marian Pufelski (1);
Napomnienia:
Tomasz Krzywicki (Wisła 1924).
2. SD Poland - Bomar P&J Sport 4-1 (2-1)
Strzelcy bramek:
SD Poland: Krzysztof Liedtke (2), Marcin Jurczyński (1), Erwin Kaczmarczyk (1);
Bomar P&J Sport: Krzysztof Paszek (1).
Grześkowiak Team
Tomasz Bronk
Rafał Bronk
Tomasz Stopieński
Krzysztof Bejgrowicz
Wojciech Chyła
Maciej Schleser
Krzysztof Pepliński
Krzysztof Paździerski
Krzysztof Neubauer
Przemysław Neubauer
Dominik Jakubowski
Krzysztof Stopieński
Rafał Chyła
Tomasz Bronk
Rafał Bronk
Tomasz Stopieński
Krzysztof Bejgrowicz
Wojciech Chyła
Maciej Schleser
Krzysztof Pepliński
Krzysztof Paździerski
Krzysztof Neubauer
Przemysław Neubauer
Dominik Jakubowski
Krzysztof Stopieński
Rafał Chyła
3. Compact & Meble Kropkowski - Grześkowiak Team 1-2 (1-1)
Strzelcy bramek:
Compact & Meble Kropkowski: Jacek Kołodziej (1);
Grześkowiak Team: Tomasz Bronk (1), Rafał Chyła (1);
Napomnienia:
Jacek Kołodziej (Compact & Meble Kropkowski), Damian Kleinschmitd (Compact & Meble Kropkowski).
4. Flextronics - PB Euro-Gres 9-0 (4-0)
Strzelcy bramek:
Flextronics: Łukasz Sadowski (4), Mateusz Kreft (2), Phillip Stepnakowski (1), Dariusz Szymański(1), Karol Knopik (1);
Napomnienia:
Przemysław Pakuła (PB Euro-Gres:), Krzysztof Malinowski (PB Euro-Gres:).
Wykluczenia:
Michał Chamski (PB Euro-Gres:).
5. Pit Stop Serwis - SŻL Monterzy 7-4 (4-2)
Strzelcy bramek:
Pit Stop Serwis: Bogusław Lizak (4), Paweł Barczewski (3);
SŻL Monetrzy: Maciej Chrzanowski (2), Artur Koluch (2);
Napomnienia:
Sławomir Szlija (Pit Stop Serwis), Maciej Chrzanowski (SŻL Monetrzy), Łukasz Olszewski (SŻL Monetrzy).
Klasyfikacja najlepszych strzelców ALPN 2014 - I liga
19 bramek - Bogusław Lizak (Pit Stop Serwis);
18 bramek - Krzysztof Liedtke (SD Poland);
17 bramek - Przemysław Zajmała (PB Euro-Gres);
15 bramek - Marcin Jurczyński (SD Poland);
14 bramek - Przemysław Neubauer (Grześkowiak Team),
13 bramek - Mateusz Kreft (Flextronics), ka);
11 bramek - Marcin Glienke (Compact & Meble Kropkowski), Artur Koluch (SŻL Monterzy), Phillip Stepnakowski (Flextronics), Dominik Kaczmar (Wisła 1924);
10 bramek - Kacper Milewski (TeTka), Maciej Chrzanowski (SŻL Monterzy);
9 bramek - Rafał Komorowski (Wisła 1924), Krzysztof Neubauer (Grześkowiak Team), Mateusz Pustkowski (Bomar P&J Sport), Krzysztof Paszek (Bomar P&J Sport), Mateusz Rekowski (Wisła 1924), Krystian Krause (Wisła 1924);
8 bramek - Marcin Knitter (Flextronics), Krzysztof Bejgrowicz (Grześkowiak Team), Jacek Manuszewski (Pit Stop Serwis), Kwiatkowski Jakub (Wisła 1924);
7 bramek - Tomasz Bronk (Grześkowiak Team), Barczewski Paweł (Pit Stop Serwis), Łukasz Sadowski (Flextronics);
6 bramek - Radosław Kolasa (Compact & Meble Kropkowski), Roman Żygowski-Arski (Compact & Meble Kropkowski), Łukasz Milewski (Pit Stop Serwis), Jacek Kołodziej (Compact & Meble Kropkowski);
5 bramek - Mariusz Chorążewski (TeTka), Krzysztof Riebandt (SŻL Monterzy);
4 bramki - Szlija Sławomir (Pit Stop Serwis), Arendt Adrian (Wisła 1924), Kamil Markowski (Wisła 1924), Wojciech Chyła (Grześkowiak Team), Karol Damaszke (SD Poland), Tomasz Mazurkiewicz (SŻL Monterzy), Adrian Huebner Karol Gil (PB Euro-Gres), Patryk Bielski (SD Poland), Maciej Trochowski (Wisła 1924), Karol Knopik (Flextronics);
Harmonogram spotkań:
V kolejka (25.09.2014 - czwartek)
1) 17.00 Grześkowiak Team - Pit Stop Serwis
2) 17.50 Wisła 1924 - Compact & Meble Kropkowski
3) 18.40 Bomar P&J Sport - TeTka
4) 19.30 PB Euro-Gres - SD Poland
5) 20.20 SŻL Monterzy - Flextronics
Więcej informacji oraz zdjęć na www.pcs.tczew.pl
Ze sportowym pozdrowieniem
Organizator
Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie
Organizator
Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie
Komentarze (4) dodaj komentarz
_gość
19.09.2014, 15:30
ytr
cos ciasno w tej czołówce
Odpowiedz_gość
19.09.2014, 16:05
o 1 iejsce bd walczyc do knca 4 druzyny i pewnie na koniec wszystko sie wyjasni ale nie obstwial bym grzeskowiakow i wisly bd albo flex albo pit stop
Odpowiedz_gość
20.09.2014, 17:38
Obys sie nie zdziwił
Odpowiedzcinek_gość
24.09.2014, 09:38
roszada
Jutro ciekawe spotkania. Moje typy 1.pit stop 2.Wisła 3. Tetka 4.sd 5.SżL
Odpowiedz