Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych

Juniorzy młodsi Sambora (fot. nadesłane do redakcji)
W ostatnim tegorocznym meczu szczypiorniści Sambora Tczew pokonali na wyjeździe GKS Żukowo 48:28 (23:12) w ramach Ligi Juniorów Młodszych.

Samborzanie rozpoczęli ten mecz mocno skoncentrowani, co było widać na tablicy wyników. Prowadzenie 6:2 w 6. i 11:5 w 13. minucie nieco uśpiło naszych zawodników, którzy pozwolili przeciwnikom na zbliżenie się na dwie bramki (11:9 w 17 minucie). Była to tylko chwila słabości, po której wszystko wróciło do normy, a końcówka pierwszej połowy to prawdziwy popis tczewian (7:0 w 6 minut) i prowadzenie 23:12.

Druga połowa, to spokojna kontrola i systematyczne powiększanie przewagi naszego zespołu, w którym na wyróżnienie zasłużył Kacper Sadowski, zdobywca 13 bramek (9 w drugiej połowie). W drużynie gospodarzy jedynie Alan Benkowski (16 bramek) mógł rywalizować z naszymi zawodnikami, ale nie miał wsparcia wśród kolegów.

Sambor: Karol Różycki, Michał Dyszer - Kacper Sadowski 13, Wojciech Nastały 2, Wiktor Szramke 1, Oskar Dziuban 3, Sebastian Kosznik 5, Aleks Jączyński 9, Paweł Woźniak 7, Rafał Waruszewski 2, Jakub Posorski 3, Maciej Binasiak 1, Mateusz Daszek 2. Trener: Tomasz Śmiełowski.

Następny mecz Sambor rozegra w sobotę 3 stycznia 2015 r. w Gimnazjum nr 3 w Tczewie. Początek meczu o godzinie 11:00, a przeciwnikiem będą Tytani Wejherowo. Zapraszamy!