Wyniki VIII kolejki rundy rewanżowej Ligi Futsalu Powiatu Tczewskiego sezon 2014/2015.
VIII kolejka 8.03.2015
1. PHU Leszek Woźniak - W.S.Futsal Team 0-3 (zespół PHU Leszek Woźniak wyeliminowany z rozgrywek)
2. PB Euro-Gres - STOLMAN - meble na wymiar 2-10 (0-2)
Strzelcy bramek:
PB Euro-Gres: Patryk Wojciechowski (1), Marcin Rekowski (1);
STOLMAN - meble na wymiar: Rafał Komorowski (5), Łukasz Olszewski (2), Krystian Krause (1), Patryk Bielski (1), Maciej Megier (1);
Napomnienia:
Patryk Wojciechowski (PB Euro-Gres).
3. Express Moves Przeprowadzki - SAKOR team Tczew 4-3 (3-2)
Strzelcy bramek:
Express Moves Przeprowadzki: Bartosz Szweda (3), Przemysław Zajmała (1);
SAKOR team Tczew: Krzysztof Liedtke (2), Dariusz Liedtke (1);
Napomnienia:
Marcin Grubich (SAKOR team Tczew).
4. Pan Samochodzik - Flextronics 3-2 (2-0)
Strzelcy bramek:
Pan Samochodzik: Paweł Żelechowski (2), Sławomir Ortman (1);
Flextronics: Kacper Nagórski (1), Phillip Stepnakowski (1);
Napomnienia:
Dariusz Kończyk (Pan Samochodzik), Sławomir Ortman (Pan Samochodzik).
5. Huber+Suhner - KM Przystań 4-3 (1-1)
Strzelcy bramek:
Huber+Suhner: Mateusz Pustkowski (3), Daniel Stateczny (1);
KM Przystań: Cezary Perszke (3);
Napomnienia:
Marcin Szamp (Huber+Suhner), Michał Stuczyński (KM Przystań), Cezary Perszke (KM Przystań), Mateusz Pustkowski (Huber+Suhner).
6. Grześkowiak Team - pauza
Klasyfikacja najlepszych strzelców LFPT 2014/2015 - I Liga
33 bramek - Paweł Żelechowski (Pan Samochodzik);
30 bramek - Bartosz Szweda (Express Moves Przeprowadzki);
26 bramek -Rafał Komorowski (STOLMAN - meble na wymiar);
22 bramek - Krystian Krause (STOLMAN - meble na wymiar), Przemysław Neubauer (Grześkowiak Team),
20 bramek - Rafał Wszołek (PHU Leszek Woźniak), Kacper Nagórski (Flextronics),
Mateusz Pustkowski (Huber+Suhner), Krzysztof Liedtke (SAKOR team
Tczew);
19 bramek -Marcin Jurczyński (SAKOR team Tczew);
17 bramek - Marcin Szamp (Huber+Suhner);
15 bramek - Piotr Pryll (Pan Samochodzik), Adam Szczuka (W.S. Futsal Team);
14 bramek - Krzysztof Lisewski (Huber+Suhner), Maksim Satiński (W.S. Futsal Team);
11 bramek - Mateusz Sroka (SAKOR team Tczew), Tomasz Bronk (Grześkowiak Team), Marcin Czarnecki (Express Moves Przeprowadzki), Phillip Stepnakowski (Flextronics);
10 bramek - Karol Knopik (Flextronics);
9 bramek - Mateusz Kreft (Flextronics), Wojciech Migus (Flextronics), Robert Omernik (KM Przystań), Dariusz Liedtke (SAKOR team Tczew);
8 bramki - Krzysztof Riebandt (Pan Samochodzik), Łukasz Milewski (PHU Leszek Woźniak), Patryk Bielski (STOLMAN - meble na wymiar), Cezary Persszke (KM Przystań);
7 bramek - Kacper Milewski (PHU Leszek Woźniak), Wojciech Kara (W.S. Futsal Team), Piotr Wójcik (Express Moves Przeprowadzki), Adam Szamp (W.S. Futsal Team), Michał Jancen (PB Euro-Gres), Marcel Sroka (PB Euro-Gres), Piotr Tomasiak (Pan Samochodzik), Robert Zieliński (Pan Samochodzik), Patryk Taraszkiewicz (Pan Samochodzik), Patryk Wojciechowski (PB Euro-Gres), Przemysław Zajmała (Express Moves Przeprowadzki), Łukasz Olszewski (STOLMAN - meble na wymiar);
Terminarz LFPT sezon 2014/2015
IX kolejka rewanżowa (14.03.2015 - sobota)
1) 17.00 Flextronics - Huber+Suhner
2) 17.45 SAKOR team Tczew - Pan Samochodzik
3) 18.35 STOLMAN - meble na wymiar - Express Moves Przeprowadzki
4) 19.20 W.S.Futsal Team - PB Euro-Gres
5) KM Przystań, Grześkowiak Team - pauza
X kolejka rewanżowa (15.03.2015 - niedziela)
1) 17.00 PB Euro-Gres - Grześkowiak Team
2) 17.45 Express Moves Przeprowadzki - W.S.Futsal Team
3) 18.35 Pan Samochodzik - STOLMAN - meble na wymiar
4) 19.20 Huber+Suhner - SAKOR team Tczew
5) 20.05 KM Przystań - Flextronics
6) PHU Leszek Woźniak - pauza
Więcej informacji oraz zdjęć na www.pcs.tczew.pl oraz futsaltczew.cba.pl .
VIII kolejka 8.03.2015
1. PHU Leszek Woźniak - W.S.Futsal Team 0-3 (zespół PHU Leszek Woźniak wyeliminowany z rozgrywek)
2. PB Euro-Gres - STOLMAN - meble na wymiar 2-10 (0-2)
Strzelcy bramek:
PB Euro-Gres: Patryk Wojciechowski (1), Marcin Rekowski (1);
STOLMAN - meble na wymiar: Rafał Komorowski (5), Łukasz Olszewski (2), Krystian Krause (1), Patryk Bielski (1), Maciej Megier (1);
Napomnienia:
Patryk Wojciechowski (PB Euro-Gres).
3. Express Moves Przeprowadzki - SAKOR team Tczew 4-3 (3-2)
Strzelcy bramek:
Express Moves Przeprowadzki: Bartosz Szweda (3), Przemysław Zajmała (1);
SAKOR team Tczew: Krzysztof Liedtke (2), Dariusz Liedtke (1);
Napomnienia:
Marcin Grubich (SAKOR team Tczew).
4. Pan Samochodzik - Flextronics 3-2 (2-0)
Strzelcy bramek:
Pan Samochodzik: Paweł Żelechowski (2), Sławomir Ortman (1);
Flextronics: Kacper Nagórski (1), Phillip Stepnakowski (1);
Napomnienia:
Dariusz Kończyk (Pan Samochodzik), Sławomir Ortman (Pan Samochodzik).
KM Przystań:
Dominik Malinowski
Waldemar Stawicki
Daniel Chrzanowski
Paweł Klimczak
Robert Omernik
Michał Stuczyński
Cezary Perszke
Szymon Nawrocki
Michał Sadowski
Bartek Bogun
Dawid Justka
Szymon Regulski
Dominik Malinowski
Waldemar Stawicki
Daniel Chrzanowski
Paweł Klimczak
Robert Omernik
Michał Stuczyński
Cezary Perszke
Szymon Nawrocki
Michał Sadowski
Bartek Bogun
Dawid Justka
Szymon Regulski
5. Huber+Suhner - KM Przystań 4-3 (1-1)
Strzelcy bramek:
Huber+Suhner: Mateusz Pustkowski (3), Daniel Stateczny (1);
KM Przystań: Cezary Perszke (3);
Napomnienia:
Marcin Szamp (Huber+Suhner), Michał Stuczyński (KM Przystań), Cezary Perszke (KM Przystań), Mateusz Pustkowski (Huber+Suhner).
6. Grześkowiak Team - pauza
Klasyfikacja najlepszych strzelców LFPT 2014/2015 - I Liga
33 bramek - Paweł Żelechowski (Pan Samochodzik);
30 bramek - Bartosz Szweda (Express Moves Przeprowadzki);
26 bramek -Rafał Komorowski (STOLMAN - meble na wymiar);
22 bramek - Krystian Krause (STOLMAN - meble na wymiar), Przemysław Neubauer (Grześkowiak Team),
20 bramek - Rafał Wszołek (PHU Leszek Woźniak), Kacper Nagórski (Flextronics),
Mateusz Pustkowski (Huber+Suhner), Krzysztof Liedtke (SAKOR team
Tczew);
19 bramek -Marcin Jurczyński (SAKOR team Tczew);
17 bramek - Marcin Szamp (Huber+Suhner);
15 bramek - Piotr Pryll (Pan Samochodzik), Adam Szczuka (W.S. Futsal Team);
14 bramek - Krzysztof Lisewski (Huber+Suhner), Maksim Satiński (W.S. Futsal Team);
11 bramek - Mateusz Sroka (SAKOR team Tczew), Tomasz Bronk (Grześkowiak Team), Marcin Czarnecki (Express Moves Przeprowadzki), Phillip Stepnakowski (Flextronics);
10 bramek - Karol Knopik (Flextronics);
9 bramek - Mateusz Kreft (Flextronics), Wojciech Migus (Flextronics), Robert Omernik (KM Przystań), Dariusz Liedtke (SAKOR team Tczew);
8 bramki - Krzysztof Riebandt (Pan Samochodzik), Łukasz Milewski (PHU Leszek Woźniak), Patryk Bielski (STOLMAN - meble na wymiar), Cezary Persszke (KM Przystań);
7 bramek - Kacper Milewski (PHU Leszek Woźniak), Wojciech Kara (W.S. Futsal Team), Piotr Wójcik (Express Moves Przeprowadzki), Adam Szamp (W.S. Futsal Team), Michał Jancen (PB Euro-Gres), Marcel Sroka (PB Euro-Gres), Piotr Tomasiak (Pan Samochodzik), Robert Zieliński (Pan Samochodzik), Patryk Taraszkiewicz (Pan Samochodzik), Patryk Wojciechowski (PB Euro-Gres), Przemysław Zajmała (Express Moves Przeprowadzki), Łukasz Olszewski (STOLMAN - meble na wymiar);
Terminarz LFPT sezon 2014/2015
IX kolejka rewanżowa (14.03.2015 - sobota)
1) 17.00 Flextronics - Huber+Suhner
2) 17.45 SAKOR team Tczew - Pan Samochodzik
3) 18.35 STOLMAN - meble na wymiar - Express Moves Przeprowadzki
4) 19.20 W.S.Futsal Team - PB Euro-Gres
5) KM Przystań, Grześkowiak Team - pauza
X kolejka rewanżowa (15.03.2015 - niedziela)
1) 17.00 PB Euro-Gres - Grześkowiak Team
2) 17.45 Express Moves Przeprowadzki - W.S.Futsal Team
3) 18.35 Pan Samochodzik - STOLMAN - meble na wymiar
4) 19.20 Huber+Suhner - SAKOR team Tczew
5) 20.05 KM Przystań - Flextronics
6) PHU Leszek Woźniak - pauza
Więcej informacji oraz zdjęć na www.pcs.tczew.pl oraz futsaltczew.cba.pl .
Ze sportowym pozdrowieniem
Organizator
Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie
Organizator
Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie
Komentarze (1) dodaj komentarz
_gość
09.03.2015, 10:23
O tabeli miszcz zapomnial
Odpowiedz