Wyniki XI kolejki (rewanżowej) Ligi Futsalu Powiatu Tczewskiego sezon 2011/2012.
XI kolejka (rewanżowa) 25.03.2012
1. LZS Ajagore - Hydromechanika 14-4 (5-2)
Strzelcy bramek:
LZS Ajagore: Piotr Pryll (8), Daniel Pepliński (3), Krzysztof Riebandt (2), Dariusz Kończyk (1).
Hydromechanika: Łukasz Świech (2), Maksim Satiński (1), Sebastian Szczuchniak (1).
2. AlfaTravel - P.H.U. Leszek Woźniak 16-6 (7-4)
Strzelcy bramek:
AlfaTravel: Paweł Żelechowski (10), Patryk Taraszkiewicz (3), Dawid Drąg (2), Maciej Saczuk (1);
P.H.U. Leszek Woźniak: Karol Łucarz (3), Andrzej Sikora (3);
3. Stalco - Express Moves 2-8 (1-3)
Strzelcy bramek:
Stalco: Michał Kleister (1), Kamil Wojciechowski (1);
Express Moves: Rafał Komorowski (3), Jakub Kuśnierz (2), Maciej Grzegorzewski (2), Tomasz Krzywicki (1);
Napomnienia:
Kamil Wojciechowski (Stalco), Piotr Imielski (Express Moves).
4. Spark - Rybki z Ferajny 3-7 (0-4)
Strzelcy bramek:
Spark: Łukasz Rona (1), Krzysztof Stopieński (1), Krzysztof Paździerski (1)
Rybki z Ferajny: Mateusz Zasada (3), Krystian Myrda (3), Łukasz Jaszczerski (1);
Napomnienia:
Łukasz Jaszczerski (Rybki z Ferajny), Krystian Myrda (Rybki z Ferajny), Filip Gockowski (Rybki z Ferajny).
Sławomir Michna
5. Resteks - Eaton Automotive 13-2 (4-2)
Strzelcy bramek:
Resteks: Jacek Radziszewski (5), Maciej Trochowski (3), Sławomir Olczyk (3), Tomasz Hecksel (1), Bartosz Langowski (1)
Eaton Automotive: Krystian Lilla (1), Michał Ochmiński (1).
6. Pingwiny z Madagaskaru - pauza
Klasyfikacja najlepszych strzelców LFPT
48 bramek - Piotr Pryll (LZS Ajagore), Paweł Żelechowski (AlfaTravel);
42 bramek - Jacek Radziszewski (Resteks);
26 bramek - Dawid Chyła (Stalco), Mateusz Zasada (Rybki z Ferajny);
25 bramek - Maksim Satiński (Hydromechanika), Karol Łucarz (P.H.U. Leszek Woźniak), Rafał Komorowski (Express Moves),
22 bramek - Marek Czarnecki (Pingwiny z Madagaskaru);
21 bramek - Maciej Trochowski (Resteks);
20 bramek - Michał Kolos (AlfaTravel);
19 bramek - Dawid Partika (Pingwiny z Madagaskaru), Michał Ochmiński (Eaton Automotive);
18 bramek - Paweł Abryszyński (Rybki z Ferajny),
17 bramek - Mariusz Żurawski (Pingwiny z Madagaskaru);
16 bramek - Tomasz Kielbratowski (Resteks), Krzysztof Tomasiak (LZS Ajagore), Kamil Markowski (Pingwiny z Madagaskaru), Rafał Bronk (Spark), Daniel Pepliński (LZS Ajagore);
14 bramek - Łukasz Slizewski (AlfaTravel), Sebastian Szczuchniak (Hydromechanika), Maciej Saczuk (AlfaTravel), Patryk Taraszkiewicz (AlfaTravel);
13 bramek - Piotr Liebrecht (Resteks), Piotr Baranowski (Rybki z Ferajny), Adam Geliński (P.H.U. Leszek Woźniak), Marcin Korda (Resteks),
12 bramek - Roman Żygowski (Spark),
11 bramek - Piotr Burczyk (Stalco), Tomasz Bronk (Spark), Marcin Gorajski (AlfaTravel), Dominik Kaczmar (P.H.U. Leszek Woźniak), Paweł Grzesiak (Resteks), Wojciech Kara (Express Moves);
10 bramek - Krzysztof Zaradny (P.H.U. Leszek Woźniak), Andrzej Sikora (P.H.U. Leszek Woźniak), Michał Dmitrzyk (P.H.U. Leszek Woźniak), Przemysław Rybka (Hydromechanika);
Więcej informacji na: www.pos.tczew.pl serdecznie zapraszamy.
XI kolejka (rewanżowa) 25.03.2012
1. LZS Ajagore - Hydromechanika 14-4 (5-2)
Strzelcy bramek:
LZS Ajagore: Piotr Pryll (8), Daniel Pepliński (3), Krzysztof Riebandt (2), Dariusz Kończyk (1).
Hydromechanika: Łukasz Świech (2), Maksim Satiński (1), Sebastian Szczuchniak (1).
2. AlfaTravel - P.H.U. Leszek Woźniak 16-6 (7-4)
Strzelcy bramek:
AlfaTravel: Paweł Żelechowski (10), Patryk Taraszkiewicz (3), Dawid Drąg (2), Maciej Saczuk (1);
P.H.U. Leszek Woźniak: Karol Łucarz (3), Andrzej Sikora (3);
3. Stalco - Express Moves 2-8 (1-3)
Strzelcy bramek:
Stalco: Michał Kleister (1), Kamil Wojciechowski (1);
Express Moves: Rafał Komorowski (3), Jakub Kuśnierz (2), Maciej Grzegorzewski (2), Tomasz Krzywicki (1);
Napomnienia:
Kamil Wojciechowski (Stalco), Piotr Imielski (Express Moves).
4. Spark - Rybki z Ferajny 3-7 (0-4)
Strzelcy bramek:
Spark: Łukasz Rona (1), Krzysztof Stopieński (1), Krzysztof Paździerski (1)
Rybki z Ferajny: Mateusz Zasada (3), Krystian Myrda (3), Łukasz Jaszczerski (1);
Napomnienia:
Łukasz Jaszczerski (Rybki z Ferajny), Krystian Myrda (Rybki z Ferajny), Filip Gockowski (Rybki z Ferajny).
Express Moves:
Piotr Imielski
Arkadiusz Czarnecki
Wojciech Kara
Michał Arendt
Jakub Kusnierz
Tomasz Krzywicki
Rafał Komorowski
Tomasz Janke
Adam Sobieraj
Marek Korczyński
Maciej Grzegorzewski
Maciej Grzesik
Piotr Imielski
Arkadiusz Czarnecki
Wojciech Kara
Michał Arendt
Jakub Kusnierz
Tomasz Krzywicki
Rafał Komorowski
Tomasz Janke
Adam Sobieraj
Marek Korczyński
Maciej Grzegorzewski
Maciej Grzesik
Sławomir Michna
5. Resteks - Eaton Automotive 13-2 (4-2)
Strzelcy bramek:
Resteks: Jacek Radziszewski (5), Maciej Trochowski (3), Sławomir Olczyk (3), Tomasz Hecksel (1), Bartosz Langowski (1)
Eaton Automotive: Krystian Lilla (1), Michał Ochmiński (1).
6. Pingwiny z Madagaskaru - pauza
Klasyfikacja najlepszych strzelców LFPT
48 bramek - Piotr Pryll (LZS Ajagore), Paweł Żelechowski (AlfaTravel);
42 bramek - Jacek Radziszewski (Resteks);
26 bramek - Dawid Chyła (Stalco), Mateusz Zasada (Rybki z Ferajny);
25 bramek - Maksim Satiński (Hydromechanika), Karol Łucarz (P.H.U. Leszek Woźniak), Rafał Komorowski (Express Moves),
22 bramek - Marek Czarnecki (Pingwiny z Madagaskaru);
21 bramek - Maciej Trochowski (Resteks);
20 bramek - Michał Kolos (AlfaTravel);
19 bramek - Dawid Partika (Pingwiny z Madagaskaru), Michał Ochmiński (Eaton Automotive);
18 bramek - Paweł Abryszyński (Rybki z Ferajny),
17 bramek - Mariusz Żurawski (Pingwiny z Madagaskaru);
16 bramek - Tomasz Kielbratowski (Resteks), Krzysztof Tomasiak (LZS Ajagore), Kamil Markowski (Pingwiny z Madagaskaru), Rafał Bronk (Spark), Daniel Pepliński (LZS Ajagore);
14 bramek - Łukasz Slizewski (AlfaTravel), Sebastian Szczuchniak (Hydromechanika), Maciej Saczuk (AlfaTravel), Patryk Taraszkiewicz (AlfaTravel);
13 bramek - Piotr Liebrecht (Resteks), Piotr Baranowski (Rybki z Ferajny), Adam Geliński (P.H.U. Leszek Woźniak), Marcin Korda (Resteks),
12 bramek - Roman Żygowski (Spark),
11 bramek - Piotr Burczyk (Stalco), Tomasz Bronk (Spark), Marcin Gorajski (AlfaTravel), Dominik Kaczmar (P.H.U. Leszek Woźniak), Paweł Grzesiak (Resteks), Wojciech Kara (Express Moves);
10 bramek - Krzysztof Zaradny (P.H.U. Leszek Woźniak), Andrzej Sikora (P.H.U. Leszek Woźniak), Michał Dmitrzyk (P.H.U. Leszek Woźniak), Przemysław Rybka (Hydromechanika);
Więcej informacji na: www.pos.tczew.pl serdecznie zapraszamy.
Komentarze (3) dodaj komentarz
Puyol_gość
26.03.2012, 08:01
hehehe
Ten pierwszy z lewej na fotce niech ubierze jeszcze kask, ochraniacze na łokcie, obojczyki i krocze :D
Odpowiedzxxx_gość
26.03.2012, 09:23
Jankes chowaj brzuch
Jankes chowaj brzuch
Odpowiedz_gość
26.03.2012, 09:47
Nareszcie KONIEC!!!
Odpowiedz