Do turnieju zgłosiło się aż 10 zespołów (75 zawodników), które zostały podzielone na 3 grupy, jedną czterozespołową i dwie trzyzespołowe. Z grupy czterozespołowej dwie drużyny awansowały do półfinałów, natomiast z grup trzyzespołowych tylko zwycięzcy awansowali do dalszych rozgrywek. Wszystkie mecze trwały 2x6 minut, wyjątkiem był mecz finałowy, który trwał 2x8 minut.
Wyniki techniczne rozgrywek:
GRUPA A
1. RupBUD, 9 pkt
2. Trzepaki, 4 pkt
3. Wyspy Zielonego Przylądka, 3 pkt
4. Dragons, 1 pkt
Wyspy ZP 1:2 RupBUD
Trzepaki 1:1 Dragons
Wyspy ZP 1:2 Trzepaki
RupBUD 2:1 Dragons
Wyspy ZP 4:0 Dragons
Trzepaki 2:3 RupBUD
GRUPA B
1. Weber Szprudowo, 6 pkt
2. Zielone Ufoludy, 1 pkt, bramki 0-3
3. Myszka i Spółka, 1 pkt, bramki 0-4
Myszka i Spółka 0:0 Zielone Ufoludy
Zielone Ufoludy 0:3 Weber Szprudowo
Myszka i Spółka 0:4 Weber Szprudowo
GRUPA C
1. Marchewki, 3 pkt, bramki 6-5
2. Kajdaniarze, 3 pkt, bramki 4-3
3. Pyrlo's, 3 pkt, bramki 4-6
PÓŁFINAŁY
Marchewki 0:7 Weber Szprudowo
RupBUD 3:0 Trzepaki
MECZ O 3 MIEJSCE
Trzepaki 4:0 Marchewki
FINAŁ
RupBUD 2:3 Weber Szprudowo
Weber Szprudowo: Kacper Malinowski, Damian Kątel, Dawid Tramowski, Mariusz Nierodtiewicz, Arkadiusz Kurek, Mateusz Serafin, Patryk Korynt
RupBUD: Oskar Rupa, Mateusz Myszka, Natan Rupa, Kacper Kozieł, Krzysztof Baranowski, Miłosz Rogaczewski, Dawid Klimczak
Trzepaki: Mariusz Rus, Mikołaj Gierszewski, Kacper Cisewski, Mateusz Bouhenek, Mateusz Wójcik, Damian Jamróg, Paweł Grzonka, Marcin Ciosek.
Animator dziękuje wszystkim zawodnikom za udział i sportową rywalizację w duchu fair play oraz zaprasza na kolejne turnieje piłkarskie (i nie tylko) na Orliku w Pelplinie.
Wyniki techniczne rozgrywek:
GRUPA A
1. RupBUD, 9 pkt
2. Trzepaki, 4 pkt
3. Wyspy Zielonego Przylądka, 3 pkt
4. Dragons, 1 pkt
Wyspy ZP 1:2 RupBUD
Trzepaki 1:1 Dragons
Wyspy ZP 1:2 Trzepaki
RupBUD 2:1 Dragons
Wyspy ZP 4:0 Dragons
Trzepaki 2:3 RupBUD
GRUPA B
1. Weber Szprudowo, 6 pkt
2. Zielone Ufoludy, 1 pkt, bramki 0-3
3. Myszka i Spółka, 1 pkt, bramki 0-4
Myszka i Spółka 0:0 Zielone Ufoludy
Zielone Ufoludy 0:3 Weber Szprudowo
Myszka i Spółka 0:4 Weber Szprudowo
GRUPA C
1. Marchewki, 3 pkt, bramki 6-5
2. Kajdaniarze, 3 pkt, bramki 4-3
3. Pyrlo's, 3 pkt, bramki 4-6
PÓŁFINAŁY
Marchewki 0:7 Weber Szprudowo
RupBUD 3:0 Trzepaki
MECZ O 3 MIEJSCE
Trzepaki 4:0 Marchewki
FINAŁ
RupBUD 2:3 Weber Szprudowo
Weber Szprudowo: Kacper Malinowski, Damian Kątel, Dawid Tramowski, Mariusz Nierodtiewicz, Arkadiusz Kurek, Mateusz Serafin, Patryk Korynt
RupBUD: Oskar Rupa, Mateusz Myszka, Natan Rupa, Kacper Kozieł, Krzysztof Baranowski, Miłosz Rogaczewski, Dawid Klimczak
Trzepaki: Mariusz Rus, Mikołaj Gierszewski, Kacper Cisewski, Mateusz Bouhenek, Mateusz Wójcik, Damian Jamróg, Paweł Grzonka, Marcin Ciosek.
Animator dziękuje wszystkim zawodnikom za udział i sportową rywalizację w duchu fair play oraz zaprasza na kolejne turnieje piłkarskie (i nie tylko) na Orliku w Pelplinie.