Samborzanki podejmą Olimpię-Beskid

Aussie Sylex Sambor Tczew
Samborzanki w sobotę o godzinie 17.00 w Tczewie podejmą Olimpię-Beskid Nowy Sącz. Dla obu drużyn będzie to bój o pierwsze zwycięstwo w tym sezonie PGNiG Superligi.

W poprzedniej kolejce tczewianki w ostatnich minutach "wyrwały" remis drużynie SPR-u Olkusz, zaś nowosądeczanki były bliskie sprawienia niespodzianki w Koszalinie, gdzie uległy ekipie Energi AZS Koszalin jedynie 26:28. Jak na razie "góralki" są jedynym w lidze zespołem bez zdobyczy punktowej. Po stronie szczypiornistek z Małopolski szczególna uwagę zwraca m.in. Słowaczka - reprezentantka kraju Katerina Dubajova, która jest jedną z najskuteczniejszych zawodniczek w lidze. Mocnymi punktami są także reprezentantka Polski Joanna Gadzina oraz doświadczona obrotowa Kamila Szczecina. Z całą pewnością spotkanie zapowiada się emocjonująco, gdyż dla obydwu drużyn będzie to mecz o tzw. "4 punkty".

Serdecznie i gorąco zapraszamy wszystkich kibiców w sobotę 4 października do hali Powiatowego Centrum Sportu przy II LO (ul Królowej Marysieńki) na ten mecz. Początek o godzinie 17:00.