Wyniki III kolejki Ligi Futsalu Powiatu Tczewskiego - sezon 2013/2014 - I liga.
III kolejka 15.02.2014
1. Meblex - Express Moves Przeprowadzki 1-2 (0-0)
Strzelcy bramek:
Meblex: Rafał Komorowski (1);
Express Moves Przeprowadzki: Bartosz Szweda (1), Kamil Kwaśniewski (1);
Napomnienia:
Sławomir Kwaterowski (Express Moves Przeprowadzki), Marcin Knitter (Meblex).
2. TeTka - Tapflo 4-2 (1-2)
Strzelcy bramek:
TeTka: Piotr Włoch (2), Krzysztof Dobrowolski (1), Patryk Zittrich (1);
Tapflo: Łukasz Abryszyński (1), Krzysztof Wójcik (1).
3. Hydromechanika - PHU Leszek Woźniak 4-3 (2-1)
Strzelcy bramek:
Hydromechanika: Maksim Satiński (2), Adam Adamowicz (2);
PHU Leszek Woźniak: Rafał Wszołek (2), Karol Łucarz (1);
Napomnienia:
Rafał Wszołek (PHU Leszek Woźniak), Krzysztof Zaradny (PHU Leszek Woźniak), Maksim Satiński (Hydromechanika).
4. Alfa Transport - Resteks 5-1 (1-0)
Strzelcy bramek:
Alfa Transport: Sławomir Ortman (2), Patryk Taraszkiewicz (1), Michał Kolos (1), Paweł Żelechowski (1);
Resteks: Maciej Trochowski (1);
Napomnienia:
Tomasz Hecksel (Resteks), Michał Kolos (Alfa Transport).
Klasyfikacja najlepszych strzelców LFPT 2013/2014 - I Liga
17 bramek - Rafał Komorowski (Meblex);
16 bramek - Łukasz Abryszyński (Tapflo);
15 bramek - Maksim Satiński (Hydromechanika);
12 bramek - Paweł Żelechowski (Alfa Transport);
11 bramek - Jędrzej Chyła (Resteks), Michał Kolos (Alfa Transport), Rafał Wszołek (PHU Leszek Woźniak);
10 bramek - Patryk Zittrich (TeTka), Bartosz Szweda (Express Moves Przeprowadzki),
9 bramek - Mariusz Żurawski (Tapflo);
8 bramek - Karol Łucarz (PHU Leszek Woźniak), Dawid Frost (Tapflo), Jacek Radziszewski (Resteks), Wojciech Kaźmierski (Meblex), Łukasz Gajewski (Tapflo);
7 bramek - Maciej Megier (Meblex), Paweł Kopal (Hydromechanika);
6 bramek - Bartosz Bałdowski (TeTka), Patryk Taraszkiewicz (Alfa Transport), Marcin Czarnecki (Express Moves Przeprowadzki), Piotr Augustin (Tapflo), Kacper Nagórski (Hydromechanika), Sławomir Ortman (Alfa Transport), Mateusz Włodowski (Meblex), Michał Engler (Express Moves Przeprowadzki), Sebastian Szczuchniak (Hydromechanika), Marek Czarnecki (Tapflo);
5 bramek - Marcin Knitter (Meblex), Paweł Barczewski (Meblex), Arkadiusz Czyżewski (Express Moves Przeprowadzki);
4 bramki - Łukasz Milewski (TeTka), Marek Dwojak (Meblex), Piotr Piwoński (TeTka), Tomasz Mazurkiewicz (Alfa Transport), Marcin Korda (Resteks), Maciej Trochowski (Resteks), Adam Adamowicz (Hydromechanika), Piotr Włoch (TeTka);
3 bramki - Szymon Małecki (TeTka), Kacper Milewski (TeTka), Dawid Łeppek (PHU Leszek Woźniak), Piotr Liebrecht (Resteks), Maciej Bylicki (Resteks), Adrian Arendt (Tapflo), Łukasz Kinder (Hydromechanika), Robert Zieliński (Alfa Transort), Kamil Kwaśniewski (Express Moves Przeprowadzki);
Terminarz LFPT sezon 2013/2014 - I LIGA
IV kolejka (23.02.2014- niedziela)
1) 9.00 Tapflo - Alfa Transport
2) 9.45 Express Moves Przeprowadzki - TeTka
3) 10.35 Hydromechanika - Meblex
4) 11.20 PHU Leszek Woźniak - Resteks
Więcej informacji oraz zdjęć na www.pcs.tczew.pl oraz futsaltczew.cba.pl.
III kolejka 15.02.2014
1. Meblex - Express Moves Przeprowadzki 1-2 (0-0)
Strzelcy bramek:
Meblex: Rafał Komorowski (1);
Express Moves Przeprowadzki: Bartosz Szweda (1), Kamil Kwaśniewski (1);
Napomnienia:
Sławomir Kwaterowski (Express Moves Przeprowadzki), Marcin Knitter (Meblex).
2. TeTka - Tapflo 4-2 (1-2)
Strzelcy bramek:
TeTka: Piotr Włoch (2), Krzysztof Dobrowolski (1), Patryk Zittrich (1);
Tapflo: Łukasz Abryszyński (1), Krzysztof Wójcik (1).
TeTka:
Bartosz Bałdowski
Krzysztof Dobrowolski
Kacper Milewski
Krzysztof Małek
Piotr Piowński
Mariusz Chorążewski
Szymon Muszyński
Patryk Zittrich
Marcin Chabałowski
Piotr Włoch
Damian Labandt
Łukasz Milewski
Bartosz Bałdowski
Krzysztof Dobrowolski
Kacper Milewski
Krzysztof Małek
Piotr Piowński
Mariusz Chorążewski
Szymon Muszyński
Patryk Zittrich
Marcin Chabałowski
Piotr Włoch
Damian Labandt
Łukasz Milewski
3. Hydromechanika - PHU Leszek Woźniak 4-3 (2-1)
Strzelcy bramek:
Hydromechanika: Maksim Satiński (2), Adam Adamowicz (2);
PHU Leszek Woźniak: Rafał Wszołek (2), Karol Łucarz (1);
Napomnienia:
Rafał Wszołek (PHU Leszek Woźniak), Krzysztof Zaradny (PHU Leszek Woźniak), Maksim Satiński (Hydromechanika).
4. Alfa Transport - Resteks 5-1 (1-0)
Strzelcy bramek:
Alfa Transport: Sławomir Ortman (2), Patryk Taraszkiewicz (1), Michał Kolos (1), Paweł Żelechowski (1);
Resteks: Maciej Trochowski (1);
Napomnienia:
Tomasz Hecksel (Resteks), Michał Kolos (Alfa Transport).
Klasyfikacja najlepszych strzelców LFPT 2013/2014 - I Liga
17 bramek - Rafał Komorowski (Meblex);
16 bramek - Łukasz Abryszyński (Tapflo);
15 bramek - Maksim Satiński (Hydromechanika);
12 bramek - Paweł Żelechowski (Alfa Transport);
11 bramek - Jędrzej Chyła (Resteks), Michał Kolos (Alfa Transport), Rafał Wszołek (PHU Leszek Woźniak);
10 bramek - Patryk Zittrich (TeTka), Bartosz Szweda (Express Moves Przeprowadzki),
9 bramek - Mariusz Żurawski (Tapflo);
8 bramek - Karol Łucarz (PHU Leszek Woźniak), Dawid Frost (Tapflo), Jacek Radziszewski (Resteks), Wojciech Kaźmierski (Meblex), Łukasz Gajewski (Tapflo);
7 bramek - Maciej Megier (Meblex), Paweł Kopal (Hydromechanika);
6 bramek - Bartosz Bałdowski (TeTka), Patryk Taraszkiewicz (Alfa Transport), Marcin Czarnecki (Express Moves Przeprowadzki), Piotr Augustin (Tapflo), Kacper Nagórski (Hydromechanika), Sławomir Ortman (Alfa Transport), Mateusz Włodowski (Meblex), Michał Engler (Express Moves Przeprowadzki), Sebastian Szczuchniak (Hydromechanika), Marek Czarnecki (Tapflo);
5 bramek - Marcin Knitter (Meblex), Paweł Barczewski (Meblex), Arkadiusz Czyżewski (Express Moves Przeprowadzki);
4 bramki - Łukasz Milewski (TeTka), Marek Dwojak (Meblex), Piotr Piwoński (TeTka), Tomasz Mazurkiewicz (Alfa Transport), Marcin Korda (Resteks), Maciej Trochowski (Resteks), Adam Adamowicz (Hydromechanika), Piotr Włoch (TeTka);
3 bramki - Szymon Małecki (TeTka), Kacper Milewski (TeTka), Dawid Łeppek (PHU Leszek Woźniak), Piotr Liebrecht (Resteks), Maciej Bylicki (Resteks), Adrian Arendt (Tapflo), Łukasz Kinder (Hydromechanika), Robert Zieliński (Alfa Transort), Kamil Kwaśniewski (Express Moves Przeprowadzki);
Terminarz LFPT sezon 2013/2014 - I LIGA
IV kolejka (23.02.2014- niedziela)
1) 9.00 Tapflo - Alfa Transport
2) 9.45 Express Moves Przeprowadzki - TeTka
3) 10.35 Hydromechanika - Meblex
4) 11.20 PHU Leszek Woźniak - Resteks
Więcej informacji oraz zdjęć na www.pcs.tczew.pl oraz futsaltczew.cba.pl.
Ze sportowym pozdrowieniem
Organizator
Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie
Organizator
Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie
Komentarze (6) dodaj komentarz
unita_gość
16.02.2014, 16:33
no niestety alfa demoluje wszystkich
Odpowiedzkarol_gość
17.02.2014, 11:43
kibic
Do meczu z Hydromechanika :-)
OdpowiedzAlex_gość
18.02.2014, 20:15
Prawda, wtedy możemy już napisać dosłownie, że Alfa demoluje wszystkich :)
Cytujdg_gość
17.02.2014, 13:31
video
Gdzie video z meczu meblexu?
Odpowiedzkrzysiek_gość
18.02.2014, 23:02
Za tydzień grają z Hydromechaniką, to raczej też nie będzie video :-)
CytujArkowiec_gość
18.02.2014, 20:15
PHU
Drużynie PHU zdecydowanie brakuje zawodnika o pseudonimie Kali.
Odpowiedz