II liga. Sambor przegrał spotkanie z UKS Gdańsk

Sambor Tczew (fot. sambor-tczew.pl)
Seniorzy Latochy Sambor Tczew w pierwszym meczu na własnym parkiecie w ramach rozgrywek II ligi ulegli drużynie UKS Sokół Gdańsk 26:39 (15:18).

Przed meczem wydawało się, że tczewianie powinni postarać się o wywalczenie kompletu punktów. Niestety, jak się okazało drużyna Sokoła, wzmocniona kilkoma doświadczonymi zawodnikami, którzy jeszcze w zeszłym sezonie występowali w Wybrzeżu Gdańsk okazała się za mocna. O ile jeszcze pierwsza połowa była w miarę wyrównana i przy odrobinie szczęścia mogła zakończyć się prowadzeniem Sambora, to w drugiej połowie meczu dominacja gości nie podlegała dyskusji. Mecz zakończył się zdecydowanym zwycięstwem Sokoła Gdańsk, a reaktywowany zespół seniorów musi walczyć o punkty w kolejnych spotkaniach.

Sambor zagrał w składzie: Jędryszek 11, Brzoza 6, Gzella 4, Weinerowski 2, Szupiluk 1, Jastrzębski 1, Ortmann, Kasprowicz, Skonieczny, Korda, Zaradny, Latocha, Komorowski, Wasilewski, Pakerun, Lewandowski