Gryf Tczew. Wracamy do IV ligi

Gryf 2009 Tczew
Po rocznej banicji Gryf wraca do szeregów IV ligi. Dzisiaj zespół Jerzego Jastrzębowskiego, w dobrym stylu, zapewnił sobie awans, aplikując rywalom 4 bramki. Pierwsze trzy bramki padły w odstępie zaledwie 15 minut.

W 8 minucie Gryfici dwukrotnie zmusili bramkarza do interwencji ale przy trzecim strzale było już 1:0 dla Gryfa - autorem bramki Kotowski. Pięć minut później świetną wrzutkę Zittricha wykończył Kołodziej strzelając bramkę pięknym "szczupakiem". W 23 minucie, po rzucie rożnym, zakotłowało się pod bramką gości ale Maciej Pietrzyk huknął jak z armaty i było już 3:0 dla Gryfitów. Tempo w drugiej połowie zdecydowanie spadło ale nie na tyle by nie dołożyć jeszcze jednej bramki. Wrzutkę Wszołka zamknął Łukasz Olszewski, tym samym, ustalając wynik spotkania na 4:0.