Wielki sukces Dąbrówki!

Zakończenie roku kalendarzowego jak najbardziej udane dla zawodników z Gimnazjum Dąbrówce Tczewskiej! W dniu wczorajszym na hali miejskiej Torwar w Warszawie odbył się I Ogólnopolski Turniej Młodzieży Wiejskiej 3x3 o Puchar Marcina Gortata. Nasi gracze rozkręcali się z meczu na mecz prezentując swoją wysoką formę sportową , dzięki czemu dotarli do Wielkiego Finału!

W finale zmierzyli się z drużyną z Pawłowic, od początku spotkania mecz oscylował w okolicach remisu, jednak z minuty na minutę wzrastała przewaga Naszego zespołu, po celnym rzucie za 2 pkt. Gosi Burczyk wyszliśmy na prowadzenie, kilka dobrych zagrań pod koszem Naszych "Kacprów", którzy dominowali w całym turnieju na "deskach" przeciwnika w konsekwencji dało Nam ZWYCIĘSTWO! Drużyna otrzymała pamiątkowy Puchar ,każdy z zawodników otrzymał medal i kilka nagród rzeczowych ufundowanych przez Fundacje Marcina Gortata. MVP turnieju został również gracz z Dąbrówki Kacper Burczyk! Dzięki temu tytułowi Kacper wygrał Główną nagrodę turnieju, czyli wyjazd wraz ze swoim trenerem do USA, podczas tego pobytu będą mieli przyjemność oglądać na żywo mecze drużyny Marcina Gortata Washington Wizards!
Skład zespołu: Małgorzata Burczyk, Kacper Burczyk, Kacper Silarski, trener Michał Ziębiński
Dziękujemy Serdecznie za emocje które dostarczyli Nam zawodnicy i życzymy kolejnych sukcesów!