Kamil Sząszor trzeci na Narodowym Junior Tourze w Łodzi

To był bardzo dobry występ tczewskich bilardzistów podczas zawodów z cyklu Narodowy Junior Tour. Podczas drugiego z czterech turniejów rozgrywanych w łódzkim klubie bilardowym Frame reprezentant Polski w grupie juniorów młodszych Kamil Sząszor z tczewskiej Arkadii zajął trzecie miejsce, zdobywając brązowy medal i okazały puchar.

O podium otarła się Natalia Etmanska, która w ćwierćfinale uległa Anicie Radzimirskiej z zaprzyjaźnionego z Tczewem klubu UKS Bila Zduny. Aneta Chabowska tym razem zajęła 17. Miejsce, co w gronie 40 juniorek jest średnim występem.

Najlepiej z podopiecznych Michała Dywelskiego z UKS Dąbrówka Tczewska spisała się Zuzanna Paśko. Zuzia przegrała z kolejną zdunianką Marzeną Wachowiak, zajmując 17. pozycję. Mniej szczęścia mieli pozostali zawodnicy z Dąbrówki, przegrywając po dwa pojedynki.

W klasyfikacji generalnej Kamil Sząszor zajmuje trzecie miejsce w kategorii juniorów młodszych a Natalia Etmanska 11. Miejsce w kategorii dziewcząt. Następny turniej 22 czerwca.