Grand Prix Tczewa 2011 w tenisie ziemnym

Integracyjny Turniej Tenisa Ziemnego
Po wakacyjnej przerwie ruszyło GP Tczewa w tenisie ziemnym. 10 września odbył się czwarty z sześciu zaplanowanych turniejów. Do zawodów zgłosiło się 9 osób w kategorii "SKRZAT", 10 osób w kategorii "JUNIOR" i 16 w kategorii OPEN.

Duże zainteresowanie w sobotni przepiękny słoneczny dzień sprawiło, że mecze odbywały się do późnych godzin popołudniowych. W kategorii "SKRZAT" wygrał Szymon Gajewski przed Kasią Ewald i Marcinem Gajewskim.

W kategorii "JUNIOR" pierwsze miejsce zajął Mikołaj Zwirbulis przed Damianem Manuszewskim i Mateuszem Michalakiem.

W najbardziej prestiżowej kategorii OPEN zwyciężył weteran kortów tenisowych Marek Gutjar, który w trzech setach (1:6 ; 6:4 ; 6:3) pokonał prowadzącego w ogólnej klasyfikacji GP Tomasza Cejera. Trzecie miejsce zajął kolejny weteran Zbigniew Myszko.

Kolejne zawody w soboty 17 i 24 września od godz. 8.30 (dzieci i młodzież) i 11.00 (OPEN) na kortach TCSiR.