Katarzyna Godlewska siódma w Białej Podlaskiej

Lekkoatletyka (fot. Sambor Tczew)
W pierwszym dniu Mistrzostw Polski Juniorów w Białej Podlaskiej w lekkiej atletyce juniorów Katarzyna Godlewska, skacząc w wzwyż uzyskała 170 cm i zajęła VII miejsce.

Taką wysokość uzyskało aż 7 zzwodniczek. Wynik 170 cm to najlepszy wynik tegoroczny podopiecznej trenera Tadeusza Galińskiego. Startujący na dystansie 3000 m Patryk Sowiński zdobył medal brązowy. Jest to już 3 medal tego zawodnika w tym roku. Zdobył w Halowych MP złoty medal na dystansie 3000 metrów. Brązowy medal w MP w biegu przełajowym i tera brązowy medal naa MP w biegu na 3000 m. Gratulujemy