Wyniki III kolejki 2 ligi - ALPN 2016.
II liga (26.04.2016)
1. Tapflo - Maszrol 0-2 (0-2)
Strzelcy bramek:
Maszrol: Jakub Mączka (1), Aleksander Mihayov (1).
2. Czatkovia - KM Przystań 1-3 (1-0)
Strzelcy bramek:
Czatkovia: Wojciech Kreja (1);
KM Przystań: Patryk Różański (2), Michał Stuczyński (1);
Napomnienia:
Michał Stuczyński (KM Przystań).
3. VITIS - Ogrody Marzeń - PanLink Team 4-0 (2-0)
Strzelcy bramek:
VITIS-Ogrody Marzeń: Łukasz Abryszyński (2), Mateusz Janowski (1), Dariusz Frost (1);
Napomnienia:
Dawid Tessmer (PanLink Team), Filip Formela (PanLink Team).
4. Żwirownia Rokitki - PB Euro-Gres 13-2 (5-2)
Strzelcy bramek:
Żwirownia Rokitki: Marcin Bartczak (6), Stanisław Witkiewicz (3), Andrzej Sikora (2), Marcin Wolski (1), Adam Marcisz (1);
PB Euro-Gres: Bartosz Dombrowski (1), Jan Mieszczyński (1).
5. Lichnowy - pauza
Klasyfikacja najlepszych strzelców ALPN 2016 - II liga
7 bramek - Adrian Tamowicz (VITIS-Ogrody Marzeń), Mateusz Janowski (VITIS-Ogrody Marzeń), Łukasz Abryszyński (VITIS-Ogrody Marzeń), Marcin Bartczak (Żwirownia Rokitki);
5 bramek - Michał Sadowski (KM Przystań);
4 bramki - Stanisław Witkiewicz (Żwirownia Rokitki), Dawid Tessmer (PanLink Team), Patryk Różański (KM Przystań), Michał Stuczyński (KM Przystań);
3 bramki - Wojciech Kreja (Czatkovia), Andrzej Sikora (Żwirownia Rokitki);
Harmonogram spotkań:
IV kolejka (10.05.2016- wtorek)
1) 17.00 KM Przystań - VITIS - Ogrody Marzeń
2) 17.50 PanLink Team - Żwirownia Rokitki
3) 18.40 Maszrol - Czatkovia
4) 19.30 Lichnowy - Tapflo
5) 20.20 PB Euro-Gres - pauza
Jest jedno wolne miejsce w II lidze zainteresowanych zapraszamy, bliższe informacje można uzyskać pod adresem dyrektor@pcs.tczew.pl lub pod numerem telefonu 502-454-754.
II liga (26.04.2016)
1. Tapflo - Maszrol 0-2 (0-2)
Strzelcy bramek:
Maszrol: Jakub Mączka (1), Aleksander Mihayov (1).
2. Czatkovia - KM Przystań 1-3 (1-0)
Strzelcy bramek:
Czatkovia: Wojciech Kreja (1);
KM Przystań: Patryk Różański (2), Michał Stuczyński (1);
Napomnienia:
Michał Stuczyński (KM Przystań).
3. VITIS - Ogrody Marzeń - PanLink Team 4-0 (2-0)
Strzelcy bramek:
VITIS-Ogrody Marzeń: Łukasz Abryszyński (2), Mateusz Janowski (1), Dariusz Frost (1);
Napomnienia:
Dawid Tessmer (PanLink Team), Filip Formela (PanLink Team).
Maszrol wraz ze składem:
Adrian Orzłowski
Jakub Mączka
Sergiusz Mąkosa
Janusz Mąkosa
Tomasz Bzówka
Mateusz Tramowski
Nikolay Yankov
Aleksander Mihayov
Adrian Orzłowski
Jakub Mączka
Sergiusz Mąkosa
Janusz Mąkosa
Tomasz Bzówka
Mateusz Tramowski
Nikolay Yankov
Aleksander Mihayov
4. Żwirownia Rokitki - PB Euro-Gres 13-2 (5-2)
Strzelcy bramek:
Żwirownia Rokitki: Marcin Bartczak (6), Stanisław Witkiewicz (3), Andrzej Sikora (2), Marcin Wolski (1), Adam Marcisz (1);
PB Euro-Gres: Bartosz Dombrowski (1), Jan Mieszczyński (1).
5. Lichnowy - pauza
Klasyfikacja najlepszych strzelców ALPN 2016 - II liga
7 bramek - Adrian Tamowicz (VITIS-Ogrody Marzeń), Mateusz Janowski (VITIS-Ogrody Marzeń), Łukasz Abryszyński (VITIS-Ogrody Marzeń), Marcin Bartczak (Żwirownia Rokitki);
5 bramek - Michał Sadowski (KM Przystań);
4 bramki - Stanisław Witkiewicz (Żwirownia Rokitki), Dawid Tessmer (PanLink Team), Patryk Różański (KM Przystań), Michał Stuczyński (KM Przystań);
3 bramki - Wojciech Kreja (Czatkovia), Andrzej Sikora (Żwirownia Rokitki);
Harmonogram spotkań:
IV kolejka (10.05.2016- wtorek)
1) 17.00 KM Przystań - VITIS - Ogrody Marzeń
2) 17.50 PanLink Team - Żwirownia Rokitki
3) 18.40 Maszrol - Czatkovia
4) 19.30 Lichnowy - Tapflo
5) 20.20 PB Euro-Gres - pauza
Jest jedno wolne miejsce w II lidze zainteresowanych zapraszamy, bliższe informacje można uzyskać pod adresem dyrektor@pcs.tczew.pl lub pod numerem telefonu 502-454-754.
Ze sportowym pozdrowieniem
Organizator
Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie
Organizator
Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie
Komentarze (1) dodaj komentarz
gość_gość
27.04.2016, 15:04
pytanie
Czatkovio, jak nie macie kim grać to dobrać zawodników ! można mieć 15 osób Czy następnym razem znów w czterech pogracie ? Powodzenia dla wszystkich drużyn...
Odpowiedz