Piłkarze Latochy pokonali SMS II Gdańsk

Latocha Agropom Tczew - Gwardia Koszalin (fot. tcz.pl)
Piłkarze  Latochy pokonali SMS II Gdańsk
Piłkarze ręczni Latochy Agropom Tczew pokonali na wyjeździe SMS II Gdańsk 33:30 (15:16).

Początek meczu zdecydowanie należał do młodych szczypiornistów z Gdańska, którzy w 10 minucie prowadzili 9:3. Tczewianie w tym fragmencie grali bardzo nerwowo i bojaźliwie. Na szczęście udało się szybko opanować nerwy i rozpocząć mozolne odrabianie strat. Udało się w 24 minucie, kiedy to Wojciech Daszek zdobył bramkę na 12:12, jednak kilka prostych błędów spowodowało, że gdańszczanie znowu odskoczyli na 3 gole (16:13 w 29 minucie). Ambitna gra naszego zespołu w ostatniej minucie, bramki Tomka Brzozy i Szymona Kurczyńskiego, i do przerwy 16:15 dla SMS-u. Druga połowa, to wyrównana walka z początkowym wskazaniem na SMS (23:20 w 42 minucie). Potem do głosu doszło większe doświadczenie i żelazna konsekwencja tczewskiej drużyny, co miało decydujący wpływ na końcowy wynik. Bardzo dobry mecz rozegrali Wojciech Daszek i Szymon Kurczyński, którzy zdobyli po 10 bramek.

Sambor Latocha Agropom: Wojciech Komorowski, Łukasz Lewandowski - Tomasz Brzoza 3, Łukasz Skonieczny, Bartosz Krawiec 3, Krzysztof Waldecker, Michał Jędryszek 3, Krzysztof Czarnecki 1, Leszek Weinerowski 3, Szymon Kurczyński 10, Adam Wasilewski, Wojciech Daszek 10.

Najwięcej dla SMS: Wiktor Kawka 12.