UKS "Piątka". Fotel lidera po dwóch zwycięstwach w turnieju PLLKK w Sopocie

W pierwszym spotkaniu z UKS „Siódemka” Sopot tczewianki długo nie mogły wyregulować celowników. Kiedy tak się stało, bez problemu pokonały gospodynie. 19:47 (0-6;8-10;4-13;7-18)Drugie spotkanie znacznie ciekawsze z Salos Słupsk było rewanżem za 5 pkt. Porażkę w Tczewie.

Zawodniczki „Piątki” od początku spotkania radziły sobie lepiej . Szczególnie skutecznie zagrały w II kwarcie którą wygrały 12 pkt. Druga połowa to znacznie lepsza gra słupszczanek, które starały się dogonić tczewianki, grające mecz po meczu tczewianki z minuty na minutę słabły. W dramatycznej IV kwarcie zdołały obronić wynik i zrewanżowały się za niedawną porażkę. Nareszcie skutecznie w tym spotkaniu zagrała szczególnie Karolina Gabrychowska. Kolejny turniej już 08.03.2014 w Słupsku. Tczewianki z 6 zwycięstwami i 2 porażkami są liderem ligi. Wyniki i statystyki na https://www.pozkosz.ligi.pl/index.php?pg=10&id=1803&co=stat

Skład zespołu: Magdalena Sztalka 2 i 0 (Joanna Dobrzyńska 8 i 0, Agata Załęska 22 i 12 (2x3), Karolina Karasek 6 i 9 (1x3), Daria Sztalka 4 i 4, Karolina Gabrychowska 3 i 15, Eliza Bednarska 4 i 2. trener Tomasz Mazur.