W sobotę, 17. marca, odbył się już trzeci turniej Grand Prix Tczewa 2012 w tenisie stołowym. Frekwencja ciągle niezła, gdyż aż 34 osoby stawiły się do rywalizacji w sześciu kategoriach w sali gimnastycznej przy SP 7.
W kategoriach Zrzeszeni, 40-49 bez zmian, wygrywali faworyci tych kategorii czyli Choszcz i Gajewski, natomiast ciekawie było w kategorii 50 i powyżej. Wygrał Kucharski - faworyt, ale Banach był dopiero 3. Urbańczyk 5, a to za sprawą pojawienia się na turnieju pana Dariusza Molendy, znanego zawodnika na Wybrzeżu, który był drugi (np ograł Banacha 3;1)
Kolejne zawody 24 marca od godziny 10.00 w sali gimnastyczne przy SP 7 na "Abisynii". Organizatorem rozgrywek jest Tczewskie Centrum Sportu i Rekreacji.
Wyniki:
Zrzeszeni
1 Choszcz Tomasz 60
2 Rogaczewki Tomasz 58
3 Dau Łukasz 57
4 Gerowski Sławomir 56
5 Kapinoś Adam 55
Klasyfikacja do 15 lat
1 Klofczyński Bartosz 60
2 Rychlicki Mateusz 58
3 Wicembach Oskar 57
4 Leszczyński Adam 56
Klasyfikacja 16 - 39 lat
1 Wroniak Bartosz 60
2 Kamiński Ariel 58
3 Wicembach Mateusz 57
4 Baron Karol 56
5 Pettke Dariusz 55
6 Jóżwiak Damin 54
7 Gajewski Patryk 53
8 Pawelec Dariusz 52
Klasyfikacja 40-49
1 Gajewski Dariusz 60
2 Zelewski Adam 58
3 Rogaczewski Wojciech 57
4 Plichta Wiesław 56
Klasyfikacja 50 i pow.
1 Kucharski Zbigniew 60
2 Molena Dariusz 58
3 Banach Zbigniew 57
4 Rekowski Zygmunt 56
5 Urbańczyk Mieczysław 55
6 Sawczenko Andrzej 54
7 Charczuk Stanisław 53
8 Świrbutowicz Jan 52
9 Nazar Włodzimierz 51
Kobiety
1 Kucharska Sara 60
2 Okrój Diana 58
KLASYFIKACJA PO III TURNIEJACH
KOBIETY:
1. Okrój Diana 176 pkt
2. Kucharska Sara 120 pkt
3. Manuszewska Justyna 115 pkt
Do lat 15:
1. Rychlicki Mateusz 178 pkt
2. Klofczyński Bartosz 175 pkt
3. Woźniak Paweł 113 pkt
4. Wicembach Oskar 113 pkt
5. Staniszewski Kamil 58 pkt
6. Leszczyński Adam 56 pkt
7. Świtała Mateusz 55 pkt
8. Zwirbulis Mikołaj 55 pkt
9. Czubek Łukasz 54 pkt
16-39
1. Wroniak Bartosz 176 pkt
2. Kamiński Ariel 169 pkt
3. Baron Karol 158,5 pkt
4. Pettke Dariusz 155,5 pkt
5. Pawella Tomasz 118 pkt
6. Urbańczyk Grzegorz 114 pkt
7. Droszkowski Piotr 108,5 pkt
8. Michcik Marcin 108,5 pkt
9. Wicembach Mateusz 106,5 pkt
10. Kozłowski Łukasz 105,5 pkt
11. Godlewski Marek 95,5 pkt
12. Przybylski Piotr 58 pkt
13. Jóźwiak Damian 54 pkt
14. Gajewski Patryk 53 pkt
15. Pawelec Dariusz 52 pkt
16. Kukuła Jakub 49,5 pkt
17. Ligęza Sławomir 45,5 pkt
18. Machnio Bartosz 45,5 pkt
19. Kaszuba Adrian 45,5 pkt
40-49
1. Zelewski Adam 176 pkt
2. Rogaczewski Wojciech 172 pkt
3. Plichta Wiesław 169 pkt
4. Gajewski Dariusz 120 pkt
50+
1. Banach Zbigniew 177 pkt
2. Urbańczyk Mieczysław 170 pkt
3. Rekowski Zygmunt 167 pkt
4. Charczuk Stanisław 165 pkt
5. Świrbutowicz Janusz 163 pkt
6. Kucharski Zbigniew 117 pkt
7. Sawczenko Andrzej 108 pkt
8. Molenda Dariusz 58 pkt
9. Branicki Stanisław 53 pkt
10. Nazar Włodzimierz 51 pkt
ZRZESZENI:
1. Choszcz Tomasz 180 pkt
2. Gerowski Sławomir 169 pkt
3. Dau Łukasz 169 pkt
4. Rogaczewski Tomasz 167,5 pkt
5. Dering Filip 114 pkt
6. Tomczyk Mariusz 111,5 pkt
7. Kapinos Adam 104,5 pkt
8. Orliński Mariusz 53,5 pkt
9. Wycichowski Dariusz 53,5 pkt
10. Dau Paweł 53 pkt
11. Fratczak Krzysztof 49,5 pkt
12. Żyła Radosław 49,5 pkt
W kategoriach Zrzeszeni, 40-49 bez zmian, wygrywali faworyci tych kategorii czyli Choszcz i Gajewski, natomiast ciekawie było w kategorii 50 i powyżej. Wygrał Kucharski - faworyt, ale Banach był dopiero 3. Urbańczyk 5, a to za sprawą pojawienia się na turnieju pana Dariusza Molendy, znanego zawodnika na Wybrzeżu, który był drugi (np ograł Banacha 3;1)
Kolejne zawody 24 marca od godziny 10.00 w sali gimnastyczne przy SP 7 na "Abisynii". Organizatorem rozgrywek jest Tczewskie Centrum Sportu i Rekreacji.
Wyniki:
Zrzeszeni
1 Choszcz Tomasz 60
2 Rogaczewki Tomasz 58
3 Dau Łukasz 57
4 Gerowski Sławomir 56
5 Kapinoś Adam 55
Klasyfikacja do 15 lat
1 Klofczyński Bartosz 60
2 Rychlicki Mateusz 58
3 Wicembach Oskar 57
4 Leszczyński Adam 56
Klasyfikacja 16 - 39 lat
1 Wroniak Bartosz 60
2 Kamiński Ariel 58
3 Wicembach Mateusz 57
4 Baron Karol 56
5 Pettke Dariusz 55
6 Jóżwiak Damin 54
7 Gajewski Patryk 53
8 Pawelec Dariusz 52
Klasyfikacja 40-49
1 Gajewski Dariusz 60
2 Zelewski Adam 58
3 Rogaczewski Wojciech 57
4 Plichta Wiesław 56
Klasyfikacja 50 i pow.
1 Kucharski Zbigniew 60
2 Molena Dariusz 58
3 Banach Zbigniew 57
4 Rekowski Zygmunt 56
5 Urbańczyk Mieczysław 55
6 Sawczenko Andrzej 54
7 Charczuk Stanisław 53
8 Świrbutowicz Jan 52
9 Nazar Włodzimierz 51
Kobiety
1 Kucharska Sara 60
2 Okrój Diana 58
KLASYFIKACJA PO III TURNIEJACH
KOBIETY:
1. Okrój Diana 176 pkt
2. Kucharska Sara 120 pkt
3. Manuszewska Justyna 115 pkt
Do lat 15:
1. Rychlicki Mateusz 178 pkt
2. Klofczyński Bartosz 175 pkt
3. Woźniak Paweł 113 pkt
4. Wicembach Oskar 113 pkt
5. Staniszewski Kamil 58 pkt
6. Leszczyński Adam 56 pkt
7. Świtała Mateusz 55 pkt
8. Zwirbulis Mikołaj 55 pkt
9. Czubek Łukasz 54 pkt
16-39
1. Wroniak Bartosz 176 pkt
2. Kamiński Ariel 169 pkt
3. Baron Karol 158,5 pkt
4. Pettke Dariusz 155,5 pkt
5. Pawella Tomasz 118 pkt
6. Urbańczyk Grzegorz 114 pkt
7. Droszkowski Piotr 108,5 pkt
8. Michcik Marcin 108,5 pkt
9. Wicembach Mateusz 106,5 pkt
10. Kozłowski Łukasz 105,5 pkt
11. Godlewski Marek 95,5 pkt
12. Przybylski Piotr 58 pkt
13. Jóźwiak Damian 54 pkt
14. Gajewski Patryk 53 pkt
15. Pawelec Dariusz 52 pkt
16. Kukuła Jakub 49,5 pkt
17. Ligęza Sławomir 45,5 pkt
18. Machnio Bartosz 45,5 pkt
19. Kaszuba Adrian 45,5 pkt
40-49
1. Zelewski Adam 176 pkt
2. Rogaczewski Wojciech 172 pkt
3. Plichta Wiesław 169 pkt
4. Gajewski Dariusz 120 pkt
50+
1. Banach Zbigniew 177 pkt
2. Urbańczyk Mieczysław 170 pkt
3. Rekowski Zygmunt 167 pkt
4. Charczuk Stanisław 165 pkt
5. Świrbutowicz Janusz 163 pkt
6. Kucharski Zbigniew 117 pkt
7. Sawczenko Andrzej 108 pkt
8. Molenda Dariusz 58 pkt
9. Branicki Stanisław 53 pkt
10. Nazar Włodzimierz 51 pkt
ZRZESZENI:
1. Choszcz Tomasz 180 pkt
2. Gerowski Sławomir 169 pkt
3. Dau Łukasz 169 pkt
4. Rogaczewski Tomasz 167,5 pkt
5. Dering Filip 114 pkt
6. Tomczyk Mariusz 111,5 pkt
7. Kapinos Adam 104,5 pkt
8. Orliński Mariusz 53,5 pkt
9. Wycichowski Dariusz 53,5 pkt
10. Dau Paweł 53 pkt
11. Fratczak Krzysztof 49,5 pkt
12. Żyła Radosław 49,5 pkt
Komentarze (2) dodaj komentarz
Twardy_Suchostrzygi_gość
21.03.2012, 20:44
Gajeski
--- Treść komentarza została usunięta ze względu na prawdopodobieństwo pomówienia przez komentującego osoby, firmy lub instytucji, której dane znajdowały się w treści komentarza ---
OdpowiedzGościu_gość
22.03.2012, 10:39
Smiech
Ciekawe w jakiej lidze gra ten gościu co zajął drugie miejsce po KUCHARZU? w turnieju tenisa stołowego w Tczewie . Bo jeden z uczestników zamiast grać i w sportowej walce wygrać to miał problem Z własnymi gaciami dał popis młodzieży. WSTYD FACET BEZ KLASY. Powinien udać sie do specjalisty .
Odpowiedz