Gryf Tczew. Rezerwy Chojniczanki za silne

Gryf 2009 Tczew - Anioły Garczegorze (fot. gryftczew.strefa.pl)
Rezerwy I-ligowej Chojniczanki, złożone głównie z juniorów, wzmocnionych kilkoma graczami I zespołu, pewnie pokonały Gryfitów 3:0. Pierwszą bramkę gospodarze zdobyli w 30 minucie po płaskim strzale z prawego rogu pola karnego. Tczewianie próbowali szybko odrobić straty, ale w pierwszej połowie to się nie udało

Chojniczanka II Chojnice - Gryf 2009 Tczew 3:0 (1:0)

Skład: Werner, Kotowski, Hadrysiak, Grzesiak, Zittrich, Olszewski Ł., Sroka (60' Malarski), Pietrzyk, Kołodziej, Nadolny (60' Skalski), Saczuk (77' Wszołek)

Rezerwa: Janiszewski, Rajch, Olszewski M.

Strat nie udało się zmniejszyć również w drugiej połowie, a gospodarze dołożyli jeszcze dwa trafienia. Najpierw, w 55 minucie, napastnik gospodarzy wyszedł sam na sam i pokonał Wernera (obrona sugerowała pozycję spaloną) a dwie minuty później było już 3:0. Sprytnie rozegrany rzut pośredni zdezorientował blok defensywny Gryfa a napastnik Chojniczanki zdobył bramkę z odległości kilku metrów.

Po meczu pozostaje niesmak gdyż, pomijając wynik spotkania, zespół Chojniczanki był absolutnie w naszym zasięgu i śmiało mogliśmy wywieźć stamtąd 3 punkty. Ale pozostaje tylko oczyścić głowy bo już w sobotę kolejne ważne spotkanie, na które już teraz zapraszamy.