Wierzyca pokonała Wisłę 1:5

(fot. mkswislatczew.pl)
Wynikiem 1:5 zakończyło się spotkanie pomiędzy B-klasową Wisłą a III ligową Wierzycą. O ile do przerwy mecz był wyrównany a wynik brzmiał 1:2, to po przerwie Wierzyca nie pozostawiła wątpliwości kto na chwilę obecną jest lepszym piłkarsko zespołem, co zresztą nikogo nie powinno dziwić.

Spotkanie oglądała kilku dziesięcioosobowa grupa kibiców Wisły, która głośnym dopingiem zagrzewała biało-czerwonych do gry.

W sobotę nie dojdzie do skutku zaplanowany mecz z Jaguarem Gdańsk, być może jednak Wiślacy zagrają sparing z innym zespołem (szukajcie informacji na stronie www.mkswislatczew.pl )