Gryf 2009 Tczew - Start Miastko 1:3 (0:0)

Gryf 2009 Tczew (fot. gryftczew.strefa.pl)
Mimo ogromu wyśmienitych okazji do strzeleckich przegraliśmy ze Startem Miastko 1:3. Jedyną bramkę dla Gryfa zdobył w doliczonym czasie gry Mateusz Gruszewski.

Sytuacje z pierwszej połowy można określić w telegraficznym skrócie: nieuznana bramka Malarskiego (sędzia stwierdził zagranie piłki ręką), 2 poprzeczki, 4-5 groźnych strzałów świetnie obronionych przez bramkarza gości. Generalnie zespół gości w pierwszej połowie miał niewiele do powiedzenia a najjaśniejszym punktem był oczywiście bramkarz.

W drugiej połowie oba zespoły przeszły dużą metamorfozę. My graliśmy bardzo słabo za to goście nabrali wiatru w żagle. Strzelili nam 3 bramki a my odpowiedzieliśmy tylko bramką w końcówce spotkania.

Skład: Malewski, Włodowski, Hadrysiak (70' Pietrzyk), Skalski Ł., Wiech, Olszewski Ł., Sroka, Dmitrzyk, Malarski, Olszewski M. (76' Litwiński), Gruszewski

Rezerwa: Janiszewski, Kwiatkowski, Gdaniec, Rekowski

Bramka: Gruszewski (92')