Wyniki VI kolejki Ligi Futsalu Powiatu Tczewskiego - sezon 2014/2015.
VI kolejka 13.12.2014
1. Grześkowiak Team - STOLMAN - meble na wymiar 3-6 (2-2)
Strzelcy bramek:
Grześkowiak Team: Jędrzej Chyła (2), Rafał Bronk (1);
STOLMAN - meble na wymiar: Rafał Komorowski (2), Maciej Megier (1), Łukasz Olszewski (1), Patryk Bielski (1), Krystian Krause (1);
Napomnienia:
Przemysław Neubauer (Grześkowiak Team), Sławomir Geliński (STOLMAN - meble na wymiar).
2. PHU Leszek Woźniak - SAKOR team Tczew 4-2 (2-0)
Strzelcy bramek:
PHU Leszek Woźniak: Krzysztof Czarnecki (2), Łukasz Milewski (1), Damian Brzeski (1);
SAKOR team Tczew: Mateusz Sroka (2);
Napomnienia:
Radosław Kolasa (PHU Leszek Woźniak), Dawid Kaczmarczyk (SAKOR team Tczew), Marcin Grubich (SAKOR team Tczew).
3. PB Euro-Gres - Flextronics 1-8 (0-2)
Strzelcy bramek:
PB Euro-Gres: Marcel Sroka (1);
Flextronics: Kacper Nagórski (4), Mateusz Kreft (1), Karol Knopik (1), Jakub Kwiatkowski (1), samobójcza (1);
Napomnienia:
Dariusz Szymański (Flextronics), Łukasz Sadowski (Flextronics).
4. Express Moves Przeprowadzki - KM Przystań 12-1 (3-1)
Strzelcy bramek:
Express Moves Przeprowadzki: Piotr Wójcik (6), Marcin Czarnecki (5), Marcin Biernat (1);
KM Przystań: Waldemar Stawicki (1);
Napomnienia:
Szymon Regulski (KM Przystań).
5. Pan Samochodzik - Huber+Suhner 5-1 (2-1)
Strzelcy bramek:
Pan Samochodzik: Paweł Żelechowski (2), Piotr Pryll (1), Kamil Lisewski (1), Robert Zieliński (1);
Huber+Suhner: Mateusz Pustkowski (1).
6. W.S. Futsal Team - pauza
Klasyfikacja najlepszych strzelców LFPT 2014/2015 - I Liga
12 bramek - Rafał Wszołek (PHU Leszek Woźniak);
8 bramek - Rafał Komorowski (STOLMAN - meble na wymiar);
7 bramek - Maksim Satiński (W.S. Futsal Team), Przemysław Neubauer (Grześkowiak Team), Kacper Nagórski (Flextronics), Paweł Żelechowski (Pan Samochodzik), Marcin Czarnecki (Express Moves Przeprowadzki), Piotr Wójcik (Express Moves Przeprowadzki);
6 bramek - Kacper Milewski (PHU Leszek Woźniak), Krzysztof Lisewski (Huber+Suhner), Adam Szczuka (W.S. Futsal Team), Bartosz Szweda (Express Moves Przeprowadzki), Michał Jancen (PB Euro-Gres), Krystian Krause (STOLMAN - meble na wymiar);
5 bramek -Piotr Tomasiak (Pan Samochodzik), Łukasz Milewski (PHU Leszek Woźniak), Marcin Szamp (Huber+Suhner);
4 bramki - Mateusz Kreft (Flextronics), Krzysztof Riebandt (Pan Samochodzik), Marcin Jurczyński (SAKOR team Tczew), Krzysztof Paździerski (Grześkowiak Team), Michał Machlikowski (PB Euro-Gres), Krzysztof Liedtke (SAKOR team Tczew), Robert Zieliński (Pan Samochodzik), Mateusz Pustkowski (Huber+Suhner);
Terminarz LFPT sezon 2014/2015
VII kolejka (20.12.2014 -sobota)
1) 17.00 KM Przystań - Pan Samochodzik
2) 17.45 Flextronics - Express Moves Przeprowadzki
3) 18.35 SAKOR team Tczew - PB Euro Gres
4) 19.20 STOLMAN - meble na wymiar - PHU Leszek Woźniak
5) 20.05 W.S.Futsal Team - Grześkowiak Team
6) Huber+Suhner - pauza
VIII kolejka (21.12.2014 -niedziela)
1) 17.00 PHU Leszek Woźniak - W.S.Futsal Team
2) 17.45 PB Euro-Gres - STOLMAN - meble na wymiar
3) 18.35 Express Moves Przeprowadzki - SAKOR team Tczew
4) 19.20 Pan Samochodzik - Flextronics
5) 20.05 Huber+Suhner - KM Przystań
6) Grześkowiak Team - pauza
Więcej informacji oraz zdjęć na www.pcs.tczew.pl oraz futsaltczew.cba.pl .
VI kolejka 13.12.2014
1. Grześkowiak Team - STOLMAN - meble na wymiar 3-6 (2-2)
Strzelcy bramek:
Grześkowiak Team: Jędrzej Chyła (2), Rafał Bronk (1);
STOLMAN - meble na wymiar: Rafał Komorowski (2), Maciej Megier (1), Łukasz Olszewski (1), Patryk Bielski (1), Krystian Krause (1);
Napomnienia:
Przemysław Neubauer (Grześkowiak Team), Sławomir Geliński (STOLMAN - meble na wymiar).
2. PHU Leszek Woźniak - SAKOR team Tczew 4-2 (2-0)
Strzelcy bramek:
PHU Leszek Woźniak: Krzysztof Czarnecki (2), Łukasz Milewski (1), Damian Brzeski (1);
SAKOR team Tczew: Mateusz Sroka (2);
Napomnienia:
Radosław Kolasa (PHU Leszek Woźniak), Dawid Kaczmarczyk (SAKOR team Tczew), Marcin Grubich (SAKOR team Tczew).
3. PB Euro-Gres - Flextronics 1-8 (0-2)
Strzelcy bramek:
PB Euro-Gres: Marcel Sroka (1);
Flextronics: Kacper Nagórski (4), Mateusz Kreft (1), Karol Knopik (1), Jakub Kwiatkowski (1), samobójcza (1);
Napomnienia:
Dariusz Szymański (Flextronics), Łukasz Sadowski (Flextronics).
Express Moves Przeprowadzki wraz ze składem:
Sławomir Kwaterowski
Adam Sobieraj
Bartosz Szweda
Przemysław Zajmała
Paweł Kołodziej
Marcin Biernat
Marcin Czarnecki
Kamil Kwaśniewski
Arkadiusz Czyżewski
Piotr Wójcik
Mariusz Strzałkowski
Sławomir Kwaterowski
Adam Sobieraj
Bartosz Szweda
Przemysław Zajmała
Paweł Kołodziej
Marcin Biernat
Marcin Czarnecki
Kamil Kwaśniewski
Arkadiusz Czyżewski
Piotr Wójcik
Mariusz Strzałkowski
4. Express Moves Przeprowadzki - KM Przystań 12-1 (3-1)
Strzelcy bramek:
Express Moves Przeprowadzki: Piotr Wójcik (6), Marcin Czarnecki (5), Marcin Biernat (1);
KM Przystań: Waldemar Stawicki (1);
Napomnienia:
Szymon Regulski (KM Przystań).
5. Pan Samochodzik - Huber+Suhner 5-1 (2-1)
Strzelcy bramek:
Pan Samochodzik: Paweł Żelechowski (2), Piotr Pryll (1), Kamil Lisewski (1), Robert Zieliński (1);
Huber+Suhner: Mateusz Pustkowski (1).
6. W.S. Futsal Team - pauza
Klasyfikacja najlepszych strzelców LFPT 2014/2015 - I Liga
12 bramek - Rafał Wszołek (PHU Leszek Woźniak);
8 bramek - Rafał Komorowski (STOLMAN - meble na wymiar);
7 bramek - Maksim Satiński (W.S. Futsal Team), Przemysław Neubauer (Grześkowiak Team), Kacper Nagórski (Flextronics), Paweł Żelechowski (Pan Samochodzik), Marcin Czarnecki (Express Moves Przeprowadzki), Piotr Wójcik (Express Moves Przeprowadzki);
6 bramek - Kacper Milewski (PHU Leszek Woźniak), Krzysztof Lisewski (Huber+Suhner), Adam Szczuka (W.S. Futsal Team), Bartosz Szweda (Express Moves Przeprowadzki), Michał Jancen (PB Euro-Gres), Krystian Krause (STOLMAN - meble na wymiar);
5 bramek -Piotr Tomasiak (Pan Samochodzik), Łukasz Milewski (PHU Leszek Woźniak), Marcin Szamp (Huber+Suhner);
4 bramki - Mateusz Kreft (Flextronics), Krzysztof Riebandt (Pan Samochodzik), Marcin Jurczyński (SAKOR team Tczew), Krzysztof Paździerski (Grześkowiak Team), Michał Machlikowski (PB Euro-Gres), Krzysztof Liedtke (SAKOR team Tczew), Robert Zieliński (Pan Samochodzik), Mateusz Pustkowski (Huber+Suhner);
Terminarz LFPT sezon 2014/2015
VII kolejka (20.12.2014 -sobota)
1) 17.00 KM Przystań - Pan Samochodzik
2) 17.45 Flextronics - Express Moves Przeprowadzki
3) 18.35 SAKOR team Tczew - PB Euro Gres
4) 19.20 STOLMAN - meble na wymiar - PHU Leszek Woźniak
5) 20.05 W.S.Futsal Team - Grześkowiak Team
6) Huber+Suhner - pauza
VIII kolejka (21.12.2014 -niedziela)
1) 17.00 PHU Leszek Woźniak - W.S.Futsal Team
2) 17.45 PB Euro-Gres - STOLMAN - meble na wymiar
3) 18.35 Express Moves Przeprowadzki - SAKOR team Tczew
4) 19.20 Pan Samochodzik - Flextronics
5) 20.05 Huber+Suhner - KM Przystań
6) Grześkowiak Team - pauza
Więcej informacji oraz zdjęć na www.pcs.tczew.pl oraz futsaltczew.cba.pl .
Ze sportowym pozdrowieniem
Organizator
Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie
Organizator
Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie
Komentarze (3) dodaj komentarz
pseudonim_gość
15.12.2014, 09:02
komentarz
widze gwiazdy z express slabiutko :) teraz urodziny świętowała druga połowa zespołu ? słabiutko z ławą oczywiście :)
OdpowiedzExpress_gość
15.12.2014, 15:33
Słuchajcie - mam Wam coś bardzo ważnego do powiedzenia, zupełnie prosto od siebie - BĘDZIE DOBRZE!
Cytujgość_gość
15.12.2014, 15:55
kolejka bez niespodzianek, sobota będzie ważnym dniem dla układu w tabeli dla kilku drużyn. 4 mecze ważne
Odpowiedz