Mikołajkowe turnieje dla najmłodszych

Piłka nożna (fot. Iga Andres) (fot. Iga Andres)
TCSiR zorganizowało turnieje piłki nożnej i tenisa ziemnego dla uczniów Szkół Podstawowych.

W turnieju piłki nożnej do rywalizacji przystąpiły 24 zespoły, w tym aż 8 dziewcząt. Drużyny grały w grupach 3-zespołowych, osobno chłopcy i dziewczęta. Po kilkugodzinnej rywalizacji wśród dziewcząt zwyciężyły "TYGRYSY", pokonując w grupie finałowej "COŚ" i "SMILE po 1:0. II miejsce "SMILE", które również 1:0 pokonały "COŚ".

Zwyciężczynie grały w składzie:

Klaudia Adamska, Klaudia Gierszewska, Aleksandra Paciorek, Zuzanna Kul i Weronika Nagórska.

Wśród chłopców tryumfował zespół "UKS ORŁY TCZEW", który w finałowej grupie zremisował z zespołem "MARIOLKI" 1:1 i pokonał "FC KRZAK" 4:0. II miejsce "MARIOLKI", które pokonały "FC KRZAK" 2:0.

Skład "UKS ORŁY TCZEW":

Alan Kwiatkowski, Karol Skotnicki, Tomek Chamski, Franek Gromadzki, Marcin Wołoszyk, Dawid Bednarczyk.
Najlepsze zespoły w kategorii dziewcząt i chłopców otrzymały pamiątkowe puchary, wszystkie zespoły pamiątkowe dyplomy, a wszyscy uczestnicy zawodów otrzymały słodycze.

Do turnieju tenisa ziemnego zgłosiło się 8 osób, w tym 2 dziewczynki.
Grano w 2 grupach do 10 pkt. Z grupy wychodziły 2 osoby, tworząc kolejną 4-osobową grupę finałową. Osoby które zajęły miejsca 3 i 4 w grupie utworzyły grupę grającą o lokaty V-VIII.