Grand Prix Sztumu

Bardzo dobrze zaprezentowała się ekipa Sambora Tczew w II EDYCJI GRAND PRIX SZTUMY W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH. Zawody odbyły się w dniu 16 stycznia 2016 roku w zimowej aurze nad brzegami jeziora. To już druga edycja, w której brała udział ekipa Tczewskiego Sambora.

W kategorii młodzikowskiej Kamila Koszyk w poprzedniej edycji na dystansie 1 km była druga, a w tej edycji zwyciężyła. Dobre miejsca wywalczyli Michał Jaśniewski ( był 5), a Michał Lewandowski był 7 obydwaj biegli na dystansie 4,8 km.

Bardzo dobrą formę zaprezentował Patryk Sowiński, tym razem zwyciężając i pokonując w sportowej rywalizacji poprzednich uczestników I biegu. Jego dystans , który pokonał to 9,6km w czasie 0:30,37 min. Dnia 6 lutego odbędzie się III decydująca edycje tych biegów i podsumowanie. W tym miejscu chcemy podziękować Rodzicom, Państwu Lewandowskim z Miłobądza i Państwu Koszyk z Tczewa za osobiste zaangażowanie i pomoc w realizacji wyjazdów do Sztumu, a zawodnikom życzymy cierpliwości i pracy bez,

której nie ma wyników, a Rodzicom satysfakcji.