Liga Nike Playarena Tczew - Wyniki 12 kolejki:
I Liga (02.04.2017)
1. Petarda Lubiszewo 7:12 Pneumokoki
Bramki:
Petarda Lubiszewo: Patryk Tyborski (4), Jakub Mik (2), Mateusz Szlija (1)
Pneumokoki: Rafał Komorowski (4), Radosław Zasada (3), Paweł Klimczak (2), Michał Brodnicki (1), Radek Mrozowski (1), Michał Stuczyński (1)
Zawodnik meczu: Jakub Szczepankowski (Petarda Lubiszewo), Radosław Zasada (Pneumokoki)
2. Akademia Wawrzyniaka 8:11 Vitis - Ogrody Marzeń
Bramki:
Akademia Wawrzyniaka:Michał Cichowski (3), Paweł Wuttrich (2), Bartek Zdrojewski (1), Mateusz Chojnacki (1), Dawid Bono (1)
Vitis - Ogrody Marzeń - Dawid Tessmer (5), Karol Cyganowski (3), Andrzej Mechliński (2), Krystian Zipliński (1)
Zawodnik meczu: Paweł Wuttrich (Akademia Wawrzyniaka), Dawid Tessmer (Vitis - Ogrody Marzeń)
3. TKS Polona 15:3 Victoria Team
Bramki:
TKS Polona: Michał Stawicki (5), Filip Formela (4), Kacper Średniawski (2), Piotr Woźnica (1), Rafał Waruszewski (1), Jakub Byzdra (1), Michał Meller (1)
Victoria Team: Adrian Litwiński (2), Krystian Buchholz (1)
Zawodnik meczu: Michał Stawicki (TKS Polona), Adrian Litwiński (Victoria Team)
4.Banda Łysego - pauza
“Król strzelców” 1 ligi:
44 bramki - Andrzej Mechliński (Vitis - Ogrody Marzeń)
33 bramki - Mariusz Chorążewski (Pneumokoki)
31 bramek - Phillip Stepnakowski (Banda Łysego)
28 bramki - Dawid Tessmer (Vitis - Ogrody Marzeń)
25 bramki - Bartosz Bąk (Petarda Lubiszewo)
Terminarz 13 kolejki:
09.04.2017 | 2LO | 13:10 | Victoria Team - Petarda Lubiszewo
09.04.2017 | 2LO | 14:25 | Banda Łysego - Akademia Wawrzyniaka
09.04.2017 | 2LO | 15:40 | Vitis - Ogrody Marzeń - TKS Polona
Pneumokoki - pauza
_____________________________________
Wyniki 14 kolejki
II Liga (02.04.2017)
1. Legion Tczew 2:8 ZJC Zajce
Bramki:
Legion Tczew: Dawid Faberski (2)
ZJC Zajce: Damian Cegłowski (3), Patryk Łangowski (3), Wojciech Kaleta (2)
Zawodnik meczu: Szymon Faberski (Legion Tczew), Tomasz Tramowski (ZJC Zajce)
2. Rosso Neri 5:8 Red Bull Tczew FC
Bramki:
Rosso Neri: Maciej Stańczyk (1), Adrian Chudy (1), Szymon Skonieczny (1), Filip Kamiński (1), Mateusz Szwindowski (1)
Red Bull Tczew FC: Marcin Wujecki (4), Tomek Chamski (1), Waldek Kowalski (1), Jacek Szafrański (1), Mateusz Pawłowski (1)
Zawodnik meczu: Adrian Chudy (Rosso Neri), Tomek Chamski (Red Bull Tczew FC)
3. Minions Team 16:2 The Lightnings
Bramki:
Minions Team: Adrian Rogalski (6), Maciek Tomasiak (4), Łukasz Ziegert (3), Łukasz Miszewski (2), Kuba Dzielski (1)
The Lightnings: Adrian Krawczyk (1), Kuba Krawczyk (1)
Zawodnik meczu: Adrian Rogalski (Minions Team), Marcin Moszyński (The Lightnings)
4. Passionners 13:4 Paradoks Tczew
Bramki:
Passionners: Daniel Szczypior (5), Łukasz Slizewski (4),Kasper Cisewski (2) Julian Lippke (1), Krzysztof Wojcicki (1)
Paradoks Tczew: Dawid Hoffmann (2), Kamil Hoffmann (1), Szymon Raduński (1)
Zawodnik meczu: Łukasz Slizewski (Passionners), Kamil Hoffmann (Paradoks Tczew)
5. Stara Gwardia 15:24 Sokół Tczew
Bramki:
Stara Gwardia: Adrian Szulc (7), Alan Synakowski (4), Kamil Szymański (2), Dawid Kierepka (1), Kuba Haska (1)
Sokół Tczew: Dawid Smugaj (8), Robert Bartkowski (5), Piotr Koniecki (4), Kamil Lange (4), Szymon Wegiera (2), Paweł Kucman (1)
Zawodnik meczu: Adrian Szulc (Stara Gwardia), Dawid Smugaj (Sokół Tczew)
“Król strzelców” 2 ligi:
57 bramki - Łukasz Ziegert (Minions Team),
35 bramek - Mateusz Kresin (Passionners FC),
33 bramki - Mateusz Szmukała (Rosso Neri),
26 bramek - Szymon Skonieczny (Rosso Neri)
25 bramek - Patryk Szarmach (Passionners), Kacper Niedziałkowski (Legion Tczew 2014), Maciej Stańczyk (Rosso Neri)
Terminarz 15 kolejki:
09.04.2017 | sp11 | 11:40 | The Lightnings - Passionners
09.04.2017 | sp11 | 12:55 | Paradoks Tczew - Stara Gwardia
09.04.2017 | sp11 | 14:10 | ZJC Zajce - Rosso Neri
09.04.2017 | sp11 | 15:25 | Sokół Tczew - Legion Tczew 2014
09.04.2017 | sp11 | 16:10 | Red Bull Tczew FC - Minions Team
_____________________________________
www.playarena.pl
I Liga (02.04.2017)
1. Petarda Lubiszewo 7:12 Pneumokoki
Bramki:
Petarda Lubiszewo: Patryk Tyborski (4), Jakub Mik (2), Mateusz Szlija (1)
Pneumokoki: Rafał Komorowski (4), Radosław Zasada (3), Paweł Klimczak (2), Michał Brodnicki (1), Radek Mrozowski (1), Michał Stuczyński (1)
Zawodnik meczu: Jakub Szczepankowski (Petarda Lubiszewo), Radosław Zasada (Pneumokoki)
2. Akademia Wawrzyniaka 8:11 Vitis - Ogrody Marzeń
Bramki:
Akademia Wawrzyniaka:Michał Cichowski (3), Paweł Wuttrich (2), Bartek Zdrojewski (1), Mateusz Chojnacki (1), Dawid Bono (1)
Vitis - Ogrody Marzeń - Dawid Tessmer (5), Karol Cyganowski (3), Andrzej Mechliński (2), Krystian Zipliński (1)
Zawodnik meczu: Paweł Wuttrich (Akademia Wawrzyniaka), Dawid Tessmer (Vitis - Ogrody Marzeń)
3. TKS Polona 15:3 Victoria Team
Bramki:
TKS Polona: Michał Stawicki (5), Filip Formela (4), Kacper Średniawski (2), Piotr Woźnica (1), Rafał Waruszewski (1), Jakub Byzdra (1), Michał Meller (1)
Victoria Team: Adrian Litwiński (2), Krystian Buchholz (1)
Zawodnik meczu: Michał Stawicki (TKS Polona), Adrian Litwiński (Victoria Team)
4.Banda Łysego - pauza
“Król strzelców” 1 ligi:
44 bramki - Andrzej Mechliński (Vitis - Ogrody Marzeń)
33 bramki - Mariusz Chorążewski (Pneumokoki)
31 bramek - Phillip Stepnakowski (Banda Łysego)
28 bramki - Dawid Tessmer (Vitis - Ogrody Marzeń)
25 bramki - Bartosz Bąk (Petarda Lubiszewo)
Terminarz 13 kolejki:
09.04.2017 | 2LO | 13:10 | Victoria Team - Petarda Lubiszewo
09.04.2017 | 2LO | 14:25 | Banda Łysego - Akademia Wawrzyniaka
09.04.2017 | 2LO | 15:40 | Vitis - Ogrody Marzeń - TKS Polona
Pneumokoki - pauza
_____________________________________
Wyniki 14 kolejki
II Liga (02.04.2017)
1. Legion Tczew 2:8 ZJC Zajce
Bramki:
Legion Tczew: Dawid Faberski (2)
ZJC Zajce: Damian Cegłowski (3), Patryk Łangowski (3), Wojciech Kaleta (2)
Zawodnik meczu: Szymon Faberski (Legion Tczew), Tomasz Tramowski (ZJC Zajce)
2. Rosso Neri 5:8 Red Bull Tczew FC
Bramki:
Rosso Neri: Maciej Stańczyk (1), Adrian Chudy (1), Szymon Skonieczny (1), Filip Kamiński (1), Mateusz Szwindowski (1)
Red Bull Tczew FC: Marcin Wujecki (4), Tomek Chamski (1), Waldek Kowalski (1), Jacek Szafrański (1), Mateusz Pawłowski (1)
Zawodnik meczu: Adrian Chudy (Rosso Neri), Tomek Chamski (Red Bull Tczew FC)
3. Minions Team 16:2 The Lightnings
Bramki:
Minions Team: Adrian Rogalski (6), Maciek Tomasiak (4), Łukasz Ziegert (3), Łukasz Miszewski (2), Kuba Dzielski (1)
The Lightnings: Adrian Krawczyk (1), Kuba Krawczyk (1)
Zawodnik meczu: Adrian Rogalski (Minions Team), Marcin Moszyński (The Lightnings)
4. Passionners 13:4 Paradoks Tczew
Bramki:
Passionners: Daniel Szczypior (5), Łukasz Slizewski (4),Kasper Cisewski (2) Julian Lippke (1), Krzysztof Wojcicki (1)
Paradoks Tczew: Dawid Hoffmann (2), Kamil Hoffmann (1), Szymon Raduński (1)
Zawodnik meczu: Łukasz Slizewski (Passionners), Kamil Hoffmann (Paradoks Tczew)
5. Stara Gwardia 15:24 Sokół Tczew
Bramki:
Stara Gwardia: Adrian Szulc (7), Alan Synakowski (4), Kamil Szymański (2), Dawid Kierepka (1), Kuba Haska (1)
Sokół Tczew: Dawid Smugaj (8), Robert Bartkowski (5), Piotr Koniecki (4), Kamil Lange (4), Szymon Wegiera (2), Paweł Kucman (1)
Zawodnik meczu: Adrian Szulc (Stara Gwardia), Dawid Smugaj (Sokół Tczew)
“Król strzelców” 2 ligi:
57 bramki - Łukasz Ziegert (Minions Team),
35 bramek - Mateusz Kresin (Passionners FC),
33 bramki - Mateusz Szmukała (Rosso Neri),
26 bramek - Szymon Skonieczny (Rosso Neri)
25 bramek - Patryk Szarmach (Passionners), Kacper Niedziałkowski (Legion Tczew 2014), Maciej Stańczyk (Rosso Neri)
Terminarz 15 kolejki:
09.04.2017 | sp11 | 11:40 | The Lightnings - Passionners
09.04.2017 | sp11 | 12:55 | Paradoks Tczew - Stara Gwardia
09.04.2017 | sp11 | 14:10 | ZJC Zajce - Rosso Neri
09.04.2017 | sp11 | 15:25 | Sokół Tczew - Legion Tczew 2014
09.04.2017 | sp11 | 16:10 | Red Bull Tczew FC - Minions Team
_____________________________________
www.playarena.pl
Komentarze (1) dodaj komentarz
karol senczyszyczyn_gość
05.04.2017, 12:01
petareda
petareda lubiszewo ghahahaha
Odpowiedz