Zakończyły się Powiatowe Mistrzostwa Szkół Ponadgimnazjalnych w Szachach Drużynowych w Roku Szkolnym 2010/2011. Zawody rozegrano 17. lutego w Gminnym Ośrodku Sportu w Gniewie.
Organizatorem był Powiatowy Ośrodek Sportu w Tczewie oraz ZSP Gniew.
Do rywalizacji w kategorii dziewcząt zgłosiły się 3 zespoły:
I Liceum Ogólnokształcące w Tczewie (1. Katarzyna Huszcza, 2. Małgorzata Zinka, 3. Patrycja Sikorska)
II Liceum Ogólnokształcące w Tczewie (1. Angelika Berent, 2. Klaudia Wieczorkowska, 3. Katarzyna Pietrasiak)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Gniewie (1. Estera Laskowska,, 2. Ewelina Tucholska, 3. Karina Wycinka).
Do rywalizacji w kategorii chłopców zgłosiło się 6 zespołów:
Zespół Szkół Technicznych w Tczewie (1. Dariusz Pyś, 2. Michał Kłos, 3. Mateusz Czekliński)
I Liceum Ogólnokształcące w Tczewie (1. Mikołaj Mokwa, 2. Piotr Egler, 3. Łukasz Kaszubowski)
II Liceum Ogólnokształcące w Tczewie (1. Marek Dombrowski, 2. Michał Lipke, 3. Dawid Dombrowski)
Zespół Szkół Budowlanych i Odzieżowych w Tczewie (1. Michał Duliban, 2. Daniel Frost, 3. Krzysztof Lipke)
Uniwersyteckie Katolickie Liceum Ogólnokształcące w Tczewie (1. Cezary Kensicki, 2. Krzysztof Kulpa, 3. Kajetan Wiśniewski)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Gniewie (1. Kamil Wyrwa, 2. Karol Śledź, 3. Mateusz Bajerowski).
Wyniki
Dziewczęta:
Runda I
II LO - I LO
Berent 0:1 Huszcza
Wieczorkowska 0:1 Zinka
Pietrasiak 0:1 Sikorska
wynik 0:3
Runda II
ZSP GNIEW - I LO
Laskowska 0:1 Huszcza
Tucholska 1:0 Zinka
Wycinka 1:0 Sikorska
wynik 2:1
Runda III
ZSP GNIEW - II LO
Laskowska 0:1 Berent
Tucholska 1:0 Wieczorkowska
Wycinka 1:0 Pietrasiak
wynik 2:1
Klasyfikacja indywidualna dziewcząt:
I m. Katarzyna Huszcza I LO
II m. Angelika Berent II LO
III m. Estera Laskowska ZSP Gniew
Końcowa klasyfikacja zespołowa dziewcząt:
I m. ZSP Gniew 4 pkt.
II m. I LO Tczew 2 pkt.
III m. II LO Tczew 0 pkt.
Klasyfikacja indywidualna chłopców:
I m. Marek Dombrowski II LO
II m. Mikołaj Mokwa I LO
III m. Dariusz Pyś ZST
Klasyfikacja indywidualna chłopców:
I m. Marek Dombrowski II LO
II m. Mikołaj Mokwa I LO
III m. Dariusz Pyś ZST
Końcowa klasyfikacja zespołowa chłopców:
I m. I LO Tczew 10 pkt.
II m. II LO Tczew 8 pkt.
III m. UKLO Tczew 6 pkt.
IV m. ZSBIO Tczew 3 pkt.
V m. ZST Tczew 2 pkt.
VI m. ZSP Gniew 1 pkt.
Drużyny dziewcząt (ZSP Gniew) i chłopców (I LO Tczew) otrzymały za zwycięstwo w Mistrzostwach puchary ufundowane przez Dyrektora Powiatowego Ośrodka Sportu w Tczewie. Wszystkie drużyny oraz najlepsi zawodnicy i zawodniczki otrzymali pamiątkowe dyplomy.
Organizatorem był Powiatowy Ośrodek Sportu w Tczewie oraz ZSP Gniew.
Do rywalizacji w kategorii dziewcząt zgłosiły się 3 zespoły:
I Liceum Ogólnokształcące w Tczewie (1. Katarzyna Huszcza, 2. Małgorzata Zinka, 3. Patrycja Sikorska)
II Liceum Ogólnokształcące w Tczewie (1. Angelika Berent, 2. Klaudia Wieczorkowska, 3. Katarzyna Pietrasiak)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Gniewie (1. Estera Laskowska,, 2. Ewelina Tucholska, 3. Karina Wycinka).
Do rywalizacji w kategorii chłopców zgłosiło się 6 zespołów:
Zespół Szkół Technicznych w Tczewie (1. Dariusz Pyś, 2. Michał Kłos, 3. Mateusz Czekliński)
I Liceum Ogólnokształcące w Tczewie (1. Mikołaj Mokwa, 2. Piotr Egler, 3. Łukasz Kaszubowski)
II Liceum Ogólnokształcące w Tczewie (1. Marek Dombrowski, 2. Michał Lipke, 3. Dawid Dombrowski)
Zespół Szkół Budowlanych i Odzieżowych w Tczewie (1. Michał Duliban, 2. Daniel Frost, 3. Krzysztof Lipke)
Uniwersyteckie Katolickie Liceum Ogólnokształcące w Tczewie (1. Cezary Kensicki, 2. Krzysztof Kulpa, 3. Kajetan Wiśniewski)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Gniewie (1. Kamil Wyrwa, 2. Karol Śledź, 3. Mateusz Bajerowski).
Wyniki
Dziewczęta:
Runda I
II LO - I LO
Berent 0:1 Huszcza
Wieczorkowska 0:1 Zinka
Pietrasiak 0:1 Sikorska
wynik 0:3
Runda II
ZSP GNIEW - I LO
Laskowska 0:1 Huszcza
Tucholska 1:0 Zinka
Wycinka 1:0 Sikorska
wynik 2:1
Runda III
ZSP GNIEW - II LO
Laskowska 0:1 Berent
Tucholska 1:0 Wieczorkowska
Wycinka 1:0 Pietrasiak
wynik 2:1
Klasyfikacja indywidualna dziewcząt:
I m. Katarzyna Huszcza I LO
II m. Angelika Berent II LO
III m. Estera Laskowska ZSP Gniew
Końcowa klasyfikacja zespołowa dziewcząt:
I m. ZSP Gniew 4 pkt.
II m. I LO Tczew 2 pkt.
III m. II LO Tczew 0 pkt.
Klasyfikacja indywidualna chłopców:
I m. Marek Dombrowski II LO
II m. Mikołaj Mokwa I LO
III m. Dariusz Pyś ZST
Klasyfikacja indywidualna chłopców:
I m. Marek Dombrowski II LO
II m. Mikołaj Mokwa I LO
III m. Dariusz Pyś ZST
Końcowa klasyfikacja zespołowa chłopców:
I m. I LO Tczew 10 pkt.
II m. II LO Tczew 8 pkt.
III m. UKLO Tczew 6 pkt.
IV m. ZSBIO Tczew 3 pkt.
V m. ZST Tczew 2 pkt.
VI m. ZSP Gniew 1 pkt.
Drużyny dziewcząt (ZSP Gniew) i chłopców (I LO Tczew) otrzymały za zwycięstwo w Mistrzostwach puchary ufundowane przez Dyrektora Powiatowego Ośrodka Sportu w Tczewie. Wszystkie drużyny oraz najlepsi zawodnicy i zawodniczki otrzymali pamiątkowe dyplomy.
Komentarze (1) dodaj komentarz
_gość
22.02.2011, 22:24
GRATULUJĘ MOJEMU SIOSTRZEŃCOWI MARKOWI DOMBROWSKIEMU I MIEJSCA JESTEM Z NIEGO DUMNA
Odpowiedz