7. Turniej o Mistrzostwo Tczewa w Bilard 2015

Kolejny turniej z cyklu o Mistrzostwo Tczewa zgromadził na starcie większą liczbę uczestników - 16. Do gry nadal wchodzą nowi zawodnicy. Mecze rozgrywane były w odmianę 8-bil do czterech wygranych partii.

Do finału niezmiennie dotarli Michał Stojałowski i Łukasz Borys. Był to już trzeci finał z rzędu z udziałem tych zawodników. Tym razem, po bardzo zaciętym i stojącym na wysokim poziomie meczu, zwyciężył Michał 4-3. W klasyfikacji generalnej nikt już nie zagrozi tym dwóm zawodnikom. Obecnie w lepszej sytuacji jest Michał, który ma 4 punkty przewagi nad Łukaszem (przypominamy, że dwa najsłabsze turnieje każdego zawodnika nie są wliczane do klasyfikacji generalnej).

Za ich plecami trwa batalia o ostatnie miejsce na podium. W tym momencie najbliżej tego miejsca jest Jakub Zduńczyk, który w turnieju odprawił z kwitkiem swoich najgroźniejszych konkurentów: Sandrę i Krzysztofa Aftka oraz Marcina Ormianina. Nie znalazł jednak sposobu na Michała, któremu uległ dwukrotnie i ostatecznie uplasował się na trzecim miejscu. Równolegle trzecie miejsce zajął znakomicie spisujący się junior Alan Stawicki.

Kolejny, przedostatni turniej, rozegrany zostanie 29-ego listopada, na który już teraz serdecznie zapraszamy.