W sobotę, 29. maja, na boisku do koszykówki w niecce na osiedlu Śródmieście II przy ulicy Jedności Narodu w ramach festynu sportowo-rekreacyjnego z okazji XX-lecia samorządności odbył się Turniej Koszykówki Ulicznej Streetbasket, który zgromadził 7 drużyn.
Zagrały drużyny:
1. Popieramy Miniówki
2. Kropeczki
3. I LO Tczew
4. ZSAiO Swarożyn
5. RR II LO
6. Boty
7. Tetris.
Zespoły rywalizowały w dwóch grupach. Mecze trwały 15 min., lub do zdobycia przez jedną z drużyn 16 punktów.
Wyniki meczów:
Grupa A
Popieramy Miniówki 7:15 ZSAiO Swarożyn
Kropeczki 16:3 I LO Tczew
ZSAiO Swarożyn 16:3 I LO Tczew
Popieramy Miniówki 10:13 Kropeczki
Kropeczki 5:16 ZSAiO Swarożyn
I LO Tczew 2:7 Popieramy Miniówki
Klasyfikacja w grupie A
1. ZSAiO Swarożyn 3 pkt
2. Kropeczki 2 pkt
3. Popieramy Miniówki 1 pkt
4. I LO Tczew 0 pkt
Grupa B
Boty 6:3 Tetris
RR II LO 16:4 Boty
Tetris 4:16 RR II LO
Klasyfikacja w grupie B
1. RR II LO 2 pkt
2. Boty 1 pkt
3. Tetris 0 pkt
Drużyny z drugich miejsc w grupach rozegrały mecz o III miejsce Finał B
Boty 8:12 Kropeczki
Drużyny z pierwszych miejsc w grupach rozegrały mecz o I miejsce w turnieju Finał A
ZSAiO Swarożyn 17:7 RR II LO
Końcowa klasyfikacja turnieju
1 m. ZSAiO Swarożyn
w składzie: Kacper Czapski (ZSAiO), Michał Sosinka (ZSAiO), Łukasz Stasiak (ZSAiO),
rezerwowy Mateusz Wierzba (II LO Starogard Gd.)
2 m. RR II LO
Łukasz Worzała, Michał Smoczyński, Maciej Piszczatowski,
rezerwowy Paweł Zakrzewski, wszyscy z II LO w Tczewie
3 m. Kropeczki
Bartłomiej Czajka (ZST), Daniej Guz (ZSRiK), Jarosław Rekowski (ZSRiK),
rezerwowy Adam Rompa (ZST)
4 m. Boty
5-7 m. Popieramy Miniówki, Tetris, I LO Tczew
Organizator turnieju: Powiatowy Ośrodek Sportu w Tczewie
Nagrody - upominki promocyjne ufundował Urząd Miasta Tczewa.
Zagrały drużyny:
1. Popieramy Miniówki
2. Kropeczki
3. I LO Tczew
4. ZSAiO Swarożyn
5. RR II LO
6. Boty
7. Tetris.
Zespoły rywalizowały w dwóch grupach. Mecze trwały 15 min., lub do zdobycia przez jedną z drużyn 16 punktów.
Wyniki meczów:
Grupa A
Popieramy Miniówki 7:15 ZSAiO Swarożyn
Kropeczki 16:3 I LO Tczew
ZSAiO Swarożyn 16:3 I LO Tczew
Popieramy Miniówki 10:13 Kropeczki
Kropeczki 5:16 ZSAiO Swarożyn
I LO Tczew 2:7 Popieramy Miniówki
Klasyfikacja w grupie A
1. ZSAiO Swarożyn 3 pkt
2. Kropeczki 2 pkt
3. Popieramy Miniówki 1 pkt
4. I LO Tczew 0 pkt
Grupa B
Boty 6:3 Tetris
RR II LO 16:4 Boty
Tetris 4:16 RR II LO
Klasyfikacja w grupie B
1. RR II LO 2 pkt
2. Boty 1 pkt
3. Tetris 0 pkt
Drużyny z drugich miejsc w grupach rozegrały mecz o III miejsce Finał B
Boty 8:12 Kropeczki
Drużyny z pierwszych miejsc w grupach rozegrały mecz o I miejsce w turnieju Finał A
ZSAiO Swarożyn 17:7 RR II LO
Końcowa klasyfikacja turnieju
1 m. ZSAiO Swarożyn
w składzie: Kacper Czapski (ZSAiO), Michał Sosinka (ZSAiO), Łukasz Stasiak (ZSAiO),
rezerwowy Mateusz Wierzba (II LO Starogard Gd.)
2 m. RR II LO
Łukasz Worzała, Michał Smoczyński, Maciej Piszczatowski,
rezerwowy Paweł Zakrzewski, wszyscy z II LO w Tczewie
3 m. Kropeczki
Bartłomiej Czajka (ZST), Daniej Guz (ZSRiK), Jarosław Rekowski (ZSRiK),
rezerwowy Adam Rompa (ZST)
4 m. Boty
5-7 m. Popieramy Miniówki, Tetris, I LO Tczew
Organizator turnieju: Powiatowy Ośrodek Sportu w Tczewie
Nagrody - upominki promocyjne ufundował Urząd Miasta Tczewa.
Komentarze (4) dodaj komentarz
Kacper Czapski_gość
31.05.2010, 14:45
Witam
Witam widziałem ze były robione zdjęcia na tym turnieju ! Czy mógłby mi je pan przesłac na adres bow_wow90@o2.pl ! Z góry dziekuje Kacper (ZSAiO Swarożyn)
OdpowiedzLolek_gość
31.05.2010, 16:18
Foty
Zdecydowanie za mało zdjęć.
Odpowiedzstudent_gość
08.06.2010, 13:22
Brawo chłopaki Pana RR
Brawo chłopaki drużyny p. RR/ Ryszard Różycki/ pewnie chodzili do niego na SKS :)
Odpowiedzcoach_gość
09.06.2010, 13:47
Do Rysia
Stary ciągle piszesz do siebie kup druga komórę i zacznij dzwonić będziesz miał więcej satysfakcji... lata mijają a metody Rysia niezmienne.
Odpowiedz