TALK - Intensywnie w listopadzie

TALK już pod pełnymi żaglami. Rozgrywki wkroczyły w intensywny okres. Każdy weekend listopadowy, to weekend rozgrywkowy. Po dwóch kolejkach już tylko dwie drużyny bez porażki. ProCam-Tcz i Devils potwierdzają swoją grą mistrzowskie aspiracje. Już zapraszamy na pojedynek tych drużyn w nadchodzącą sobotę.

W bojach w środku tabeli na plus SRKFiS Polpharma Starogard Gdański, na remisie Oszi, Stars i Panowie. Do udanych weekendów nie zaliczą ostatniego ekipy Drin Teamu, Bolmetu i Salusa.

Sobotnie spotkania:

DRIN TEAM : DEVILS 32:74

Obie ekipy w nielicznych składach. Obie cieszyły się koszykówką. Devilsi udowadniają, że w okrojonym składzie są wstanie wygrywać z młodszymi ekipami, pokonując ich doświadczeniem.
Statystyki meczowe:

Stars i Panowie : SALUS 49:44
Mecz z historią. Zespoły rozpoczęły go w cztero osobowych składach. W połowie pierwszej kwarty dotarł na plac Paweł Sieradzki, lider Salusa, i zaczęła się właściwa rywalizacja.
Zawodnicy obu drużyn zdobyli w drugiej kwarcie … uwaga, łącznie 3 punkty.
Worek z punktami został rozpruty najpierw przez Salusa, w trzeciej kwarcie, wygranej 21:11, następnie przez Stars i Panowie w czwartej: 25:11. I dzięki takiej pogoni w decydującej kwarcie wygrali oni cały mecz.

ProCam-Tcz : BOLMET 85:33
Bolmet wyszedł na ten mecz chyba trochę przestraszony. Lecz kto nie boi się składu ProCamu. Zawodnicy Bolmetu słusznie obawiali się wysokiej przegranej. Różnica ponad pięćdziesięciu punktów to dużo. Na boisku dzielili i rządzili ponownie Piotr Samujło, Tomasz Hibner, Tomasz Lange i Bartosz Kosmaczewski. Przeciwstawili się im tylko Tomasz Dembek i Patryk Fijał.

SRKFiS POLPHARMA : OSZI PJ SPORT TEAM 70:34
Jednostronne spotkanie oglądaliśmy również przez następną godzinę. Zespołową grę Stowarzyszenia zawsze miło się obserwuje. Tejże zespołowości brakuje jeszcze zespołowi Oszi, który składa się z zawodników dwóch różny ekip z poprzednich edycji.

Mecze niedzielne:

Stars i Panowie : DEVILS 41:53
Stars i Panowie chyba jako pierwsi w tej edycji postawili twarde warunki Devilsom.
Lecz dobra postawa tylko jednego zawodnika w ataku nie wystarczyła na ekipę srebrnych medalistów ostatniej edycji.
Była to chyba dobra rozgrzewka dla Devilsów których czekają najważniejsze dla nich mecze z ProCamem i Starogardzkim Stowarzyszeniem.

OSZI PJ SPORT TEAM : BOLMET 58:52
Spotkanie zapowiadało się na zdecydowanie najciekawsze tego dnia. I takim było … do drugiej kwarty, w której zawodnicy Oszi, dzięki zespołowej grze i ograniczeniu rzutów za trzy punkty „odjechali” przeciwnikom. Bolmet próbował jeszcze gonić Oszi, ale ostatecznie się im to nie udało. Brawa za mądrą grę dla Oszi.

Salus : SRKFiS POLPHARMA - Mecz został przełożony na 14.11.2015

ProCam-Tcz : DRIN TEAM 93:33
Drin Team po tym meczu mają za sobą prawie wszystkie mecze z zespołami z początku stawki. Teraz czeka ich walka o miejsca z przeciwnikami równymi sobie. Natomiast ProCam-Tcz przygotowuje się do starcia z Devilsami.