Tczew - SAMBOR TCZEW - AZS AWF Warszawa

SAMBOR TCZEW - AZS AWF Warszawa

Już w najbliższą niedzielę, 5. marca o godzinie 13:00, w hali przy ul. Królowej Marysieńki 10, zawodniczki Sambora Tczew staną przed szansą wywalczenia długo wyczekiwanego zwycięstwa. Rywalkami będą "Akademiczki" z Warszawy, które w pierwszym spotkaniu pokonały naszą drużynę różnicą jedynie 1-bramkową.

Podopieczne Adriana Kondraciuka na inaugurację drugiej rundy rozgrywek uznały wyższość olkuskiego SPR-u 26:29. Spotkanie było przez większą część mocno wyrównane, młode Samborzanki nawiązywały walkę jak równy z równym naprzeciw bardziej doświadczonych olkuszanek. Warto wspomnieć, że w szeregach drużyny zabrakło wówczas kapitan Justyny Domnik, która w meczu ze stołeczną ekipą powinna zasilić skład tczewskiego zespołu.

Serdecznie zapraszamy na to ciekawie zapowiadające się spotkanie, pomóżmy zawodniczkom w odniesieniu tego jakże ważnego zwycięstwa.
Drukuj
Prześlij dalej
 

Więcej: Sport

Tczew - I Turniej Grand Prix Tczewa 2017 w Tenisie Ziemnym

I Turniej Grand Prix Tczewa 2017 w Tenisie Ziemnym

W ubiegły weekend ruszyło GP Tczewa w Tenisie Ziemnym. Organizator, Tczewskie Centrum Sportu i Rekreacji tradycyjnie zaplanował sześć Turniejów - trzy w rundzie wiosennej i trzy w rundzie jesiennej. Zawody rozgrywane są w 3 kategoriach : SKRZAT,...