Wierzyca Pelplin. Pierwsze zwycięstwo w III lidze

Piłka nożna
Na inaugurację sezonu KS Wierzyca Pelplin pokonała na własnym boisku Arkę II Gdynia (1:0).

Mecz z 15 sierpnia 2015 r. rozpoczął się pod dyktando gospodarzy. To właśnie nasi zawodnicy przez większą część pierwszej połowy stwarzali sobie, raz za razem, dogodne sytuację do strzelenia bramki, aż w końcu w 30 minucie piłka trafiła pod nogi Jędrzeja Chyły, a ten wspaniałym technicznym strzałem z 25 metrów, kierując piłkę po długim rogu, umieścił piłkę w siatce, powodując tym samym niesamowitą euforię na trybunach. Od 70 min Wierzyca musiała grać w 10. ponieważ jeden z zawodników obejrzał drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę.