LOK Tczew (fot. archiwum)
Tczew - Zawody dla miłośników strzelectwa

Zawody dla miłośników strzelectwa

KOŁO LOK SNAJPER TCZEW ma zaszczyt zaprosić na Zawody Snajper w Trójboju Strzeleckim o Puchar Starosty Powiatu Tczewskiego, które odbędą się w niedzielę 25 kwietnia 2010r. na terenie strzelnicy 16 TCZEWSKIEGO BATALIONU SAPERÓW.

Zbiórka drużyn i zawodników indywidualnych - godz. 9:30, godz. 9:40 odprawa, godzina 10:00 uroczyste rozpoczęcie zawodów.
Rywalizacja odbywała się będzie w trzech konkurencjach: pistolet sportowy 5,6 mm, postawa strzelecka stojąc odległość 25m, karabinek sportowy 5,6 mm, postawa strzelecka leżąc bez podpórki odległość 50m - 3 strzały próbne, 10 ocenianych, rzut granatem postawa stojąc odległość 25 m - 2 rzuty próbne, 3 oceniane.
W zawodach mogą wziąć udział trzyosobowe drużyny oraz zawodnicy indywidualni - reprezentacje LOK, Jednostek Wojskowych, Policji, Straży Miejskiej i Pożarnej, Kół i Klubów Strzeleckich, Zakładów Pracy. Można wystawić dowolną ilość zawodników i drużyn.
Szczegóły i regulamin na stronie: www.snajper.tczew.pl
Drukuj
Prześlij dalej
 

Więcej: Sport

Tczew - TFC "Beginning" już w sobotę

TFC "Beginning" już w sobotę

Już w tą sobotę odbędzie się gala TFC I "Beginning" organizowanej przez Thunder Fighting Championship. W walce wieczoru Damian Mielewczyk da rewanż Piotrowi Szczukowskiemu za listopadowe starcie na gali w Hotelu nad Wisłą. W K-1 zobaczymy...

Komentarz dnia