Wyniki X kolejki 2 ligi runda rewanżowa - ALPN 2014.
II liga (21.10.2014)
1. owned Makers - Tapflo 0-3 (0-2)
Strzelcy bramek:
Tapflo: Włodzimierz Netkowski (2), Marek Czarnecki (1);
Napomnienia:
Maciej Stolz (owned Makers).
2. CEVA Logistics - Maszrol 4-6 (4-2)
Strzelcy bramek:
CEVA Logistics: Kamil Szabłowski (2), Mikołaj Dziedzic (1), Przemysław Wittbrodt (1);
Maszrol: Tomasz Bzówka (3), Mateusz Stasiszyn (3).
Strzelcy bramek:
Rintal: Sławomir Michna (2), Michał Fabich (1);
Czatkovia: Aleksander Mihayov (3), Mateusz Lankiewicz (2), Damian Wasiek (1), Robert Wasiek (1), Marek Wasiek (1);
Napomnienia:
Marek Wasiek (Czatkovia).
4. Hornets Tczew - KM Przystań 4-5 (3-1)
Strzelcy bramek:
Hornets Tczew: Radosław Mrozowski (2), Maciej Ciecierski (1), Dawid Łeppek (1);
KM Przystań: Robert Omernik (3), Dominik Flaczyński (1), Paweł Herold (1);
Napomnienia:
Szymon Ciecierski (Hornets Tczew), Damian Freda (KM Przystań).
5. Aut Japan - VITIS-Ogrody Marzeń 1-8 (1-4)
Strzelcy bramek:
Aut Japan: Rafał Deja (1);
VITIS-Ogrody Marzeń: Michał Wilczewski (5), Piotr Augustin (2), Michał Hausmann (1).
6. Pan Samochodzik - PAUZA
Klasyfikacja najlepszych strzelców ALPN 2014 - II liga
35 bramek - Kamil Szabłowski (CEVA Logistics);
31 bramek - Łukasz Abryszyński (VITIS - Ogrody Marzeń);
26 bramek - Michał Fabich (Rintal);
25 bramek - Marcin Bartczak (owned Makers);
22 bramek - Aleksander Mihayov (Czatkovia);
18 bramek - Sławomir Michna (Rintal);
16 bramek - Radosław Mrozowski (Hornets Tczew);
15 bramek - Krzysztof Tomasiak (Pan Samochodzik), Marcin Szczodrowski (CEVA Logistics);
13 bramek - Marcin Ryczkowski (owned Makers), Piotr Tomasiak (Pan Samochodzik), Mateusz Lankiewicz (Czatkovia);
12 bramek - Michał Hausmann (VITIS - Ogrody Marzeń), Mateusz Stasiszyn (Maszrol), Dariusz Frost (VITIS - Ogrody Marzeń);
11 bramek - Włodzimierz Netkowski (Tapflo), Michał Wilczewski (VITIS - Ogrody Marzeń);
10 bramek - Marek Czarnecki (Tapflo), Marcin Jakusch-Gostomski (Hornets Tczew), Damian Wasiek (Czatkovia), Marcin Szamp (CEVA Logistics), Daniel Chrzanowski (KM Przystań);
9 bramek - Sławomir Furmanek (Maszrol), Mateusz Wołoszyk (Tapflo), Dariusz Kończyk (Pan Samochodzik), Michał Zelka (Rintal);
8 bramek - Paweł Ziarniewicz (Maszrol), Robert Omernik (KM Przystań), Andrzej Mechliński (VITIS - Ogrody Marzeń), Filip Nydza (KM Przystań), Piotr Koniecki (owned Makers), Mateusz Tramowski (Maszrol), Cezary Perszke (KM Przystań), Mikołaj Dziedzic (CEVA Logistics);
7 bramek - Marcin Wolski (Rintal), Rafał Deja (Aut Japan);
6 bramek - Maciej Megier (Hornets Tczew), Marek Wasiek (Czatkovia), Dominik Flaczyński (KM Przystań), Marcin Gorajski (Hornets Tczew), Bartosz Rzeszewicz (Hornets Tczew), Tomasz Bzówka (Maszrol);
5 bramek - Krzysztof Maciejewski (Tapflo), Marek Korczyński (Czatkovia), Michał Sowiński (KM Przystań), Adam Geliński (Rintal), Wojciech Kara (Rintal), Maciej Ciecierski (Hornets Tczew), Przemysław Wittbrodt (CEVA Logistics);
Harmonogram spotkań:
XI kolejka (28.10.2014- wtorek)
1) 17.00 CEVA Logistics - Pan Samochodzik
2) 17.50 Rintal - Tapflo
3) 18.40 Hornets Tczew - Maszrol
4) 19.30 Aut Japan - Czatkovia
5) 20.20 VITIS-Ogrody Marzeń - KM Przystań
6) owned Makers - PAUZA
Więcej informacji oraz zdjęć na www.pcs.tczew.pl
II liga (21.10.2014)
1. owned Makers - Tapflo 0-3 (0-2)
Strzelcy bramek:
Tapflo: Włodzimierz Netkowski (2), Marek Czarnecki (1);
Napomnienia:
Maciej Stolz (owned Makers).
2. CEVA Logistics - Maszrol 4-6 (4-2)
Strzelcy bramek:
CEVA Logistics: Kamil Szabłowski (2), Mikołaj Dziedzic (1), Przemysław Wittbrodt (1);
Maszrol: Tomasz Bzówka (3), Mateusz Stasiszyn (3).
Czatkovia wraz ze składem:
Andrzejewski Przemysław
Korczyński Marek
Lewandowski Jarosław
Mihayov Aleksander
Wasiek Marek
Wasiek Damian
Wasiek Robert
Lankiewicz Mateusz
Kossecki Tomasz
Stopka Paweł
Kołodziej Bartek
Gajewski Radosław
Karol Jezierski
Szymon Kaszubowski
Jacek Korobowicz
3. Rintal - Czatkovia 3-8 (1-4)Andrzejewski Przemysław
Korczyński Marek
Lewandowski Jarosław
Mihayov Aleksander
Wasiek Marek
Wasiek Damian
Wasiek Robert
Lankiewicz Mateusz
Kossecki Tomasz
Stopka Paweł
Kołodziej Bartek
Gajewski Radosław
Karol Jezierski
Szymon Kaszubowski
Jacek Korobowicz
Strzelcy bramek:
Rintal: Sławomir Michna (2), Michał Fabich (1);
Czatkovia: Aleksander Mihayov (3), Mateusz Lankiewicz (2), Damian Wasiek (1), Robert Wasiek (1), Marek Wasiek (1);
Napomnienia:
Marek Wasiek (Czatkovia).
4. Hornets Tczew - KM Przystań 4-5 (3-1)
Strzelcy bramek:
Hornets Tczew: Radosław Mrozowski (2), Maciej Ciecierski (1), Dawid Łeppek (1);
KM Przystań: Robert Omernik (3), Dominik Flaczyński (1), Paweł Herold (1);
Napomnienia:
Szymon Ciecierski (Hornets Tczew), Damian Freda (KM Przystań).
5. Aut Japan - VITIS-Ogrody Marzeń 1-8 (1-4)
Strzelcy bramek:
Aut Japan: Rafał Deja (1);
VITIS-Ogrody Marzeń: Michał Wilczewski (5), Piotr Augustin (2), Michał Hausmann (1).
6. Pan Samochodzik - PAUZA
Klasyfikacja najlepszych strzelców ALPN 2014 - II liga
35 bramek - Kamil Szabłowski (CEVA Logistics);
31 bramek - Łukasz Abryszyński (VITIS - Ogrody Marzeń);
26 bramek - Michał Fabich (Rintal);
25 bramek - Marcin Bartczak (owned Makers);
22 bramek - Aleksander Mihayov (Czatkovia);
18 bramek - Sławomir Michna (Rintal);
16 bramek - Radosław Mrozowski (Hornets Tczew);
15 bramek - Krzysztof Tomasiak (Pan Samochodzik), Marcin Szczodrowski (CEVA Logistics);
13 bramek - Marcin Ryczkowski (owned Makers), Piotr Tomasiak (Pan Samochodzik), Mateusz Lankiewicz (Czatkovia);
12 bramek - Michał Hausmann (VITIS - Ogrody Marzeń), Mateusz Stasiszyn (Maszrol), Dariusz Frost (VITIS - Ogrody Marzeń);
11 bramek - Włodzimierz Netkowski (Tapflo), Michał Wilczewski (VITIS - Ogrody Marzeń);
10 bramek - Marek Czarnecki (Tapflo), Marcin Jakusch-Gostomski (Hornets Tczew), Damian Wasiek (Czatkovia), Marcin Szamp (CEVA Logistics), Daniel Chrzanowski (KM Przystań);
9 bramek - Sławomir Furmanek (Maszrol), Mateusz Wołoszyk (Tapflo), Dariusz Kończyk (Pan Samochodzik), Michał Zelka (Rintal);
8 bramek - Paweł Ziarniewicz (Maszrol), Robert Omernik (KM Przystań), Andrzej Mechliński (VITIS - Ogrody Marzeń), Filip Nydza (KM Przystań), Piotr Koniecki (owned Makers), Mateusz Tramowski (Maszrol), Cezary Perszke (KM Przystań), Mikołaj Dziedzic (CEVA Logistics);
7 bramek - Marcin Wolski (Rintal), Rafał Deja (Aut Japan);
6 bramek - Maciej Megier (Hornets Tczew), Marek Wasiek (Czatkovia), Dominik Flaczyński (KM Przystań), Marcin Gorajski (Hornets Tczew), Bartosz Rzeszewicz (Hornets Tczew), Tomasz Bzówka (Maszrol);
5 bramek - Krzysztof Maciejewski (Tapflo), Marek Korczyński (Czatkovia), Michał Sowiński (KM Przystań), Adam Geliński (Rintal), Wojciech Kara (Rintal), Maciej Ciecierski (Hornets Tczew), Przemysław Wittbrodt (CEVA Logistics);
Harmonogram spotkań:
XI kolejka (28.10.2014- wtorek)
1) 17.00 CEVA Logistics - Pan Samochodzik
2) 17.50 Rintal - Tapflo
3) 18.40 Hornets Tczew - Maszrol
4) 19.30 Aut Japan - Czatkovia
5) 20.20 VITIS-Ogrody Marzeń - KM Przystań
6) owned Makers - PAUZA
Więcej informacji oraz zdjęć na www.pcs.tczew.pl
Ze sportowym pozdrowieniem
Organizator
Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie
Organizator
Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie
Komentarze (4) dodaj komentarz
Kibic_gość
22.10.2014, 08:39
Zaanagażowanie
BRWAO chłopacy z AUT JAPAN za walkę do końca, jeszcze jedna kolejka i wszystko się powyjaśnia ;-)
Odpowiedzblad_gość
22.10.2014, 09:33
Czatkovia powinna być na 8 :P
Odpowiedzziomekpoziomek_gość
22.10.2014, 13:37
Rychu i Czatkovia rządzą :)
Odpowiedz_gość
22.10.2014, 15:25
Gratulacje dla czatkow.....ale to co zrobil maszrol z 4-0 wyszli na 6-4 i to przeciwko vice-liderowi szacun.
Odpowiedz