Wyniki IV kolejki rundy rewanżowej 2 ligi - ALPN 2016
II liga (13.09.2016)
1. KM Przystań - VITIS - Ogrody Marzeń 4-2 (1-1)
Strzelcy bramek:
KM Przystań: Michał Stuczyński (1), Patryk Różański (1), Michał Sadowski (1), Paweł Klimczak (1);
VITIS-Ogrody Marzeń: Łukasz Abryszyński (1), Adrian Tamowicz (1).
2. PanLink Team - Żwirownia Rokitki 3-4 (1-2)
Strzelcy bramek:
PanLink Team: Jakub Przanowski (2), Maciej Nowiński (1);
Żwirownia Rokitki: Marcin Bartczak (3), Wiesław Mik (1);
Napomnienia:
Michał Stawicki (PanLink Team), Adam Marcisz (Żwirownia Rokitki), Przemysław Kościjańczuk (Żwirownia Rokitki).
3. Maszrol - Czatkovia 2-2 (2-0)
Strzelcy bramek:
Maszrol: Aleksander Mihayov (1), Nikolay Yankov (1);
Czatkovia: Łukasz Dering (1), Marek Wasiek (1).
4. Lichnowy - Tapflo 4-9 (3-4)
Strzelcy bramek:
Lichnowy: Szymon Jagodziński (3), Przemysław Kasprzyk (1);
Tapflo: Piotr Koniecki (3), Włodzimierz Netkowski (2), Marek Bieszka (1), Krzysztof Wójcik (1), Artur Styrbicki (1), Mateusz Wołoszyk (1).
5. PB Euro-Gres - pauza
Spotkanie III kolejki rundy rewanżowej II ligi ALPN 2016 zostało zweryfikowane jako walkower w związku z grą nieuprawnionego zawodnika w drużynie PanLink Team.
VITIS - Ogrody Marzeń - PanLink Team 4-0 (na boisku 4-4)
Strzelcy bramek:
VITIS-Ogrody Marzeń: Łukasz Abryszyński (1), Marcin Gorajski (1), Andrzej Mechliński (1), Adrian Tamoiwcz (1);
Napomnienia:
Andrzej Mechliński (VITIS-Ogrody Marzeń), Dawid Tessmer (PanLink Team), Filip Formela (PanLink Team).
Klasyfikacja najlepszych strzelców ALPN 2016 - II liga
34 bramek - Łukasz Abryszyński (VITIS-Ogrody Marzeń);
32 bramek - Marcin Bartczak (Żwirownia Rokitki);
21 bramek - Adrian Tamowicz (VITIS-Ogrody Marzeń);
17 bramek - Patryk Różański (KM Przystań);
16 bramek - Michał Sadowski (KM Przystań);
14 bramek - Mateusz Janowski (VITIS-Ogrody Marzeń), Krzysztof Wójcik (Tapflo),
Michał Stuczyński (KM Przystań);
12 bramek - Dawid Tessmer (PanLink Team);
10 bramek - Patryk Lemke (KM Przystań), Przemysław Zawoliński (Żwirownia Rokitki);
9 bramek - Radosław Luzeńczyk (Lichnowy), Jakub Przanowski (PanLink Team);
8 bramek - Włodzimierz Netkowski (Tapflo), Stanisław Witkiewicz (Żwirownia Rokitki), Mateusz Wołoszyk (Tapflo), Piotr Koniecki (Tapflo), Aleksander Mihayov (Czatkovia);
7 bramek - Przemysław Kasprzyk (Lichnowy), Szymon Jagodziński (Lichnowy);
6 bramek - Krzysztof Czarnecki (Tapflo), Michał Kocik (Lichnowy);
5 bramek - Mariusz Żurawski (Tapflo), Marek Korczyński (Czatkovia), Adrian Orzłowski (Maszrol), Marek Czarnecki (Tapflo), Nikolay Yankov (Maszrol);
4 bramki - Wojciech Kreja (Czatkovia), Maciej Trochowski (Tapflo), Tomasz Bzówka (Maszrol), Paweł Lewandowski (PanLink Team), Maciej Nowiński (PanLink Team),
Harmonogram spotkań:
V kolejka runda rewanżowa (20.09.2016 - wtorek)
1) 17.00 Czatkovia - Lichnowy
2) 17.50 VITIS - Ogrody Marzeń - Maszrol
3) 18.40 Żwirownia Rokitki - KM Przystań
4) 19.30 PB Euro-Gres - PanLink Team
5) 20.20 Tapflo - pauza
Jest jedno wolne miejsce w II lidze zainteresowanych zapraszamy, bliższe informacje można uzyskać pod adresem dyrektor@pcs.tczew.pl lub pod numerem telefonu 502-454-754.
II liga (13.09.2016)
1. KM Przystań - VITIS - Ogrody Marzeń 4-2 (1-1)
Strzelcy bramek:
KM Przystań: Michał Stuczyński (1), Patryk Różański (1), Michał Sadowski (1), Paweł Klimczak (1);
VITIS-Ogrody Marzeń: Łukasz Abryszyński (1), Adrian Tamowicz (1).
PB Euro-Gres wraz ze składem:
Michał Chamski
Bartosz Dombrowski
Mateusz Padykuła
Szczepan Schneider
Jan Mieszczyński
Karol Gil
Rafał Męczykowski
Przemysław Pakuła
Robert Kościelniak
Rafał Wilma
Michał Sawicki
Paweł Sawicki
Jakub Mielczarek
Mateusz Męczykowski
Michał Chamski
Bartosz Dombrowski
Mateusz Padykuła
Szczepan Schneider
Jan Mieszczyński
Karol Gil
Rafał Męczykowski
Przemysław Pakuła
Robert Kościelniak
Rafał Wilma
Michał Sawicki
Paweł Sawicki
Jakub Mielczarek
Mateusz Męczykowski
2. PanLink Team - Żwirownia Rokitki 3-4 (1-2)
Strzelcy bramek:
PanLink Team: Jakub Przanowski (2), Maciej Nowiński (1);
Żwirownia Rokitki: Marcin Bartczak (3), Wiesław Mik (1);
Napomnienia:
Michał Stawicki (PanLink Team), Adam Marcisz (Żwirownia Rokitki), Przemysław Kościjańczuk (Żwirownia Rokitki).
3. Maszrol - Czatkovia 2-2 (2-0)
Strzelcy bramek:
Maszrol: Aleksander Mihayov (1), Nikolay Yankov (1);
Czatkovia: Łukasz Dering (1), Marek Wasiek (1).
4. Lichnowy - Tapflo 4-9 (3-4)
Strzelcy bramek:
Lichnowy: Szymon Jagodziński (3), Przemysław Kasprzyk (1);
Tapflo: Piotr Koniecki (3), Włodzimierz Netkowski (2), Marek Bieszka (1), Krzysztof Wójcik (1), Artur Styrbicki (1), Mateusz Wołoszyk (1).
5. PB Euro-Gres - pauza
Spotkanie III kolejki rundy rewanżowej II ligi ALPN 2016 zostało zweryfikowane jako walkower w związku z grą nieuprawnionego zawodnika w drużynie PanLink Team.
VITIS - Ogrody Marzeń - PanLink Team 4-0 (na boisku 4-4)
Strzelcy bramek:
VITIS-Ogrody Marzeń: Łukasz Abryszyński (1), Marcin Gorajski (1), Andrzej Mechliński (1), Adrian Tamoiwcz (1);
Napomnienia:
Andrzej Mechliński (VITIS-Ogrody Marzeń), Dawid Tessmer (PanLink Team), Filip Formela (PanLink Team).
Klasyfikacja najlepszych strzelców ALPN 2016 - II liga
34 bramek - Łukasz Abryszyński (VITIS-Ogrody Marzeń);
32 bramek - Marcin Bartczak (Żwirownia Rokitki);
21 bramek - Adrian Tamowicz (VITIS-Ogrody Marzeń);
17 bramek - Patryk Różański (KM Przystań);
16 bramek - Michał Sadowski (KM Przystań);
14 bramek - Mateusz Janowski (VITIS-Ogrody Marzeń), Krzysztof Wójcik (Tapflo),
Michał Stuczyński (KM Przystań);
12 bramek - Dawid Tessmer (PanLink Team);
10 bramek - Patryk Lemke (KM Przystań), Przemysław Zawoliński (Żwirownia Rokitki);
9 bramek - Radosław Luzeńczyk (Lichnowy), Jakub Przanowski (PanLink Team);
8 bramek - Włodzimierz Netkowski (Tapflo), Stanisław Witkiewicz (Żwirownia Rokitki), Mateusz Wołoszyk (Tapflo), Piotr Koniecki (Tapflo), Aleksander Mihayov (Czatkovia);
7 bramek - Przemysław Kasprzyk (Lichnowy), Szymon Jagodziński (Lichnowy);
6 bramek - Krzysztof Czarnecki (Tapflo), Michał Kocik (Lichnowy);
5 bramek - Mariusz Żurawski (Tapflo), Marek Korczyński (Czatkovia), Adrian Orzłowski (Maszrol), Marek Czarnecki (Tapflo), Nikolay Yankov (Maszrol);
4 bramki - Wojciech Kreja (Czatkovia), Maciej Trochowski (Tapflo), Tomasz Bzówka (Maszrol), Paweł Lewandowski (PanLink Team), Maciej Nowiński (PanLink Team),
Harmonogram spotkań:
V kolejka runda rewanżowa (20.09.2016 - wtorek)
1) 17.00 Czatkovia - Lichnowy
2) 17.50 VITIS - Ogrody Marzeń - Maszrol
3) 18.40 Żwirownia Rokitki - KM Przystań
4) 19.30 PB Euro-Gres - PanLink Team
5) 20.20 Tapflo - pauza
Jest jedno wolne miejsce w II lidze zainteresowanych zapraszamy, bliższe informacje można uzyskać pod adresem dyrektor@pcs.tczew.pl lub pod numerem telefonu 502-454-754.
Ze sportowym pozdrowieniem
Organizator
Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie
Organizator
Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie
Komentarze (2) dodaj komentarz
liga_gość
14.09.2016, 22:09
trzoda
Bravo euro gres haha
OdpowiedzJad_gość
15.09.2016, 22:03
Z czego sie smiejesz??
Odpowiedz