5 medali młodych szachistów Skoczka Tczew

W dniach 18-19.09.2010 na zamku w Sztumie odbyły się Mistrzostwa Województwa Pomorskiego Juniorów w Szachach. Dziewczęta i chłopcy rozgrywali partie osobno z podziałem na kategorie wiekowe: do lat 9, 11, 13, 15 i 17.

• W kategorii do lat 13 najlepszy okazał się Karol Ulanowski.
  • W kategorii do lat 11 brązowe medale zdobyli Katarzyna Zalewska i Jacek Belczewski (najlepszy z 10-latków).
  • W kategorii do lat 9 III miejsca zajęli Ewa Zalewska (7lat) i Piotr Ulanowski, a czwarty był Bartosz Wyczling.

Tylu medali zawodnicy Skoczka w Mistrzostwach Województwa do tej pory nie zdobyli.