We wtorek, 6 października, na terenach zielonych przy II Liceum Ogólnokształcącym w Tczewie, odbyła się X Powiatowa Licealiada Młodzieży Szkolnej w sztafetowych biegach przełajowych w roku szkolnym 2009/2010. Organizatorem zawodów był POS i TCSiR w Tczewie.
W zawodach udział wzięły reprezentacje szkół:
Dziewczęta (800 m):
I Liceum Ogólnokształcące w Tczewie
II Liceum Ogólnokształcące w Tczewie
Zespół Szkół Ekonomicznych w Tczewie
Chłopcy (1000 m):
I Liceum Ogólnokształcące w Tczewie
II Liceum Ogólnokształcące w Tczewie
Zespół Szkół Technicznych w Tczewie
Zespół Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących w Tczewie
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Pelplinie
Zespół Szkół Ekonomicznych w Tczewie
Klasyfikacja końcowa
Dziewczęta:
I miejsce - I LO Tczew
II miejsce - II LO Tczew
III miejsce - ZSE Tczew
Chłopcy:
I miejsce - ZSBiO Tczew
II miejsce - ZST Tczew
III miejsce - II LO Tczew
IV miejsce - ZSP Pelplin
V miejsce - ZSE Tczew
VI miejsce - I LO Tczew
Zwycięskie zespoły:
Dziewczęta I LO Tczew:
Natalia Styrbicka, Sara Kąkol, Kamila Szoła, Katarzyna Chyła, Grażyna Symańska, Karolina Strzępek, Daniela Kamińska, Katarzyna Czyrkiewicz, Aleksandra Sitarek, Joanna Domaros, Izabela Szumal, Marta Sandomierska
Opiekun grupy: mgr K. Śpiewak
Chłopcy ZSBiO Tczew:
Jakub Ostrysz, Mateusz Iwański, Tomasz Brzoza, Daniel Frost, Dawid Frost, Filip Gockowski, Mateusz Seroczyński, Piotr Sikora, Paweł Dirda, Eryk Płotka, Andrzej Mechliński, Łukasz Skalski, Krystian Zipliński
Opiekun grupy: mgr P. Antczak
Zwycięskie zespoły otrzymały dyplomy i puchary ufundowane przez Dyrektora Powiatowego Ośrodka Sportu w Tczewie
i prawo startu w finałach wojewódzkich dnia 21.10.2009 r. w Garczynie.
W zawodach udział wzięły reprezentacje szkół:
Dziewczęta (800 m):
I Liceum Ogólnokształcące w Tczewie
II Liceum Ogólnokształcące w Tczewie
Zespół Szkół Ekonomicznych w Tczewie
Chłopcy (1000 m):
I Liceum Ogólnokształcące w Tczewie
II Liceum Ogólnokształcące w Tczewie
Zespół Szkół Technicznych w Tczewie
Zespół Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących w Tczewie
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Pelplinie
Zespół Szkół Ekonomicznych w Tczewie
Klasyfikacja końcowa
Dziewczęta:
I miejsce - I LO Tczew
II miejsce - II LO Tczew
III miejsce - ZSE Tczew
Chłopcy:
I miejsce - ZSBiO Tczew
II miejsce - ZST Tczew
III miejsce - II LO Tczew
IV miejsce - ZSP Pelplin
V miejsce - ZSE Tczew
VI miejsce - I LO Tczew
Zwycięskie zespoły:
Dziewczęta I LO Tczew:
Natalia Styrbicka, Sara Kąkol, Kamila Szoła, Katarzyna Chyła, Grażyna Symańska, Karolina Strzępek, Daniela Kamińska, Katarzyna Czyrkiewicz, Aleksandra Sitarek, Joanna Domaros, Izabela Szumal, Marta Sandomierska
Opiekun grupy: mgr K. Śpiewak
Chłopcy ZSBiO Tczew:
Jakub Ostrysz, Mateusz Iwański, Tomasz Brzoza, Daniel Frost, Dawid Frost, Filip Gockowski, Mateusz Seroczyński, Piotr Sikora, Paweł Dirda, Eryk Płotka, Andrzej Mechliński, Łukasz Skalski, Krystian Zipliński
Opiekun grupy: mgr P. Antczak
Zwycięskie zespoły otrzymały dyplomy i puchary ufundowane przez Dyrektora Powiatowego Ośrodka Sportu w Tczewie
i prawo startu w finałach wojewódzkich dnia 21.10.2009 r. w Garczynie.
Komentarze (6) dodaj komentarz
_gość
08.10.2009, 21:46
Fajne zdjęcie i impreza sportowa
Odpowiedzgosc_gość
09.10.2009, 17:22
autor do bani
a gdzie szkoły podstawowe czemu pominięte???????
Odpowiedzkawa_gość
11.10.2009, 10:48
do autora do bani
nie mam pojęcia gdzie podstawówki i gimnazja... może nie biegły ;)
Cytujechh_gość
11.10.2009, 20:36
....
Brak słów. Jeśli już się o tym piszę, to powinno się podać również wyniki biegów gimnazjów i podstawówek, które też biegły. Na dodatek dziewczęta z gimnazjum okazały się o wiele lepsze od tych z liceum.
Odpowiedzkloko_gość
19.10.2009, 19:50
buahah
a wiecie co znaczy temat ,,LICEALISCI" ??
Odpowiedzfantasmagoria_gość
20.10.2009, 14:39
...
grunt, to czytanie ze zrozumieniem ;) co niektórym przydałoby się wrócić do szkoły... hehe
Cytuj