Wyniki X kolejki ALPN w Tczewie.
1. Ebrogym Tczew - Kaliber 6:2 (2:1)
Strzelcy bramek:
Ebrogym Tczew: Dariusz Ciesielski (4), Marcin Połaczek (2);
Kaliber: Artur Styrbicki (1), Michał Pieczewski (1).
2. Budland- MKS 1924 4:15 (1:6)
Strzelcy bramek:
Budland: Ernest Gardyniuk (3), Wayne Lees (1);
MKS 1924: Radosław Kolasa (8), Marcin Glienke (3), Adam Kolos (2), Roman Żygowski(1), Kamil Lipiak (1).
Napomnienia: Tomasz Łęcki (Budland).
3. Wisła Tczew - UKS Wictoria 2:5 (1:2)
Strzelcy bramek:
Wisła Tczew: Gerard Kneba (1), Krzysztof Maciejewski (1);
UKS Wictoria: Piotr Włoch (2), Dawid Smok (2), Łukasz Żalikowski (1).
Napomnienia: Gerard Kneba (Wisła Tczew).
4. Monterzy - Niebiescy 4:1 (2:1)
Strzelcy bramek:
Monterzy: Maciej Chrzanowski (1), Łukasz Pawłowski (1), Kamil Kruk (1), Marcin Rekowski (1);
Niebiescy: Łukasz Jędraszewski (1).
Napomnienia: Kamil Kruk (Monterzy).
5. Mar-Mot - Czatkovia 18:1 (6:1)
Strzelcy bramek:
Mar-Mot: Paweł Żelechowski (12), Włodzimierz Chmielecki (2), Łukasz Czerwiński (2), Marek Szczepański (1), Adam Czarnecki (1);
Czatkovia: Krystian Myrda (1).
6. T.C.Z. - KP Skorki 4:2 (2:1)
Strzelcy bramek:
T.C.Z.: Rafał Bronk (2), Wojciech Chyła (2);
KP Skorki: Jakub Kuśnierz (1), Rafał Męczykowski (1);
Napomnienia: Szczepan Schneider (KP Skorki), Tomasz Bronk (T.C.Z.);
Wykluczenia: Tomasz Krzywicki (KP Skorki), Krzysztof Stopieński (T.C.Z.)
26 trafień - Paweł Żelechowski (Mar - Mot),
18 trafień - Ciesielski (Ebrogym Tczew), Radosław Kolasa (MKS 1924),
14 trafień - Marcin Glienke (MKS 1924), Michał Dyller (UKS Wictoria),
12 trafień - Marek Szczepański (Mar - Mot), Wojciech Bieszka (Kaliber).
TABELA AMATORSKIEJ LIGI PIŁKI NOŻNEJ WIOSNA 2010
L.p. Drużyna M Pkt Z R P Bramki Bilans
1. MAR-MOT 10 30 10 0 0 79:7 72
2. MKS 1924 10 27 9 0 1 72:19 53
3. EBROGYM 10 21 7 0 3 57:22 35
4. KALIBER 10 19 6 1 3 28:21 7
5. UKS WICTORIA 10 18 6 0 4 41:42 -1
6. WISŁA TCZEW 10 13 4 1 5 27:36 -9
7. T.C.Z. 10 13 4 1 5 25:37 -12
8. MONTERZY 10 12 4 0 6 30:37 -7
9. CZATKOVIA 10 9 3 0 7 28:77 -49
10. NIEBIESCY 10 7 2 1 7 20:51 -31
11. KP SKORKI 10 6 2 0 8 23:46 -23
12. BUDLAND 10 3 1 0 9 17:52 -35
ALPN w Tczewie wspierają: Starostwo Powiatowe w Tczewie, Urząd Miasta w Tczewie, Bank Spółdzielczy w Tczewie, P&J Sport Tczew, Wojar, Gryf Tczew, Vetrex.
Harmonogram spotkań:
XI Kolejka ALPN (24.06.2010)
17.00 KP Skorki - Budland
17.50 Kaliber - T.C.Z.
18.40 Czatkovia - Ebrogym Tczew
19.30 MKS 1924 - Wisła Tczew
Ostatnie dwa spotkania XI kolejki zostaną rozegrane dnia 21.06.2010 (poniedziałek).
19.00 Niebiescy - Mar-Mot
20.00 UKS Wictoria - Monterzy
Zakończenie, podsumowanie oraz rozdanie nagród 24.06.2010 godz. 20.45
Organizator: Powiatowy Ośrodek Sportu w Tczewie
1. Ebrogym Tczew - Kaliber 6:2 (2:1)
Strzelcy bramek:
Ebrogym Tczew: Dariusz Ciesielski (4), Marcin Połaczek (2);
Kaliber: Artur Styrbicki (1), Michał Pieczewski (1).
2. Budland- MKS 1924 4:15 (1:6)
Strzelcy bramek:
Budland: Ernest Gardyniuk (3), Wayne Lees (1);
MKS 1924: Radosław Kolasa (8), Marcin Glienke (3), Adam Kolos (2), Roman Żygowski(1), Kamil Lipiak (1).
Napomnienia: Tomasz Łęcki (Budland).
3. Wisła Tczew - UKS Wictoria 2:5 (1:2)
Strzelcy bramek:
Wisła Tczew: Gerard Kneba (1), Krzysztof Maciejewski (1);
UKS Wictoria: Piotr Włoch (2), Dawid Smok (2), Łukasz Żalikowski (1).
Napomnienia: Gerard Kneba (Wisła Tczew).
4. Monterzy - Niebiescy 4:1 (2:1)
Strzelcy bramek:
Monterzy: Maciej Chrzanowski (1), Łukasz Pawłowski (1), Kamil Kruk (1), Marcin Rekowski (1);
Niebiescy: Łukasz Jędraszewski (1).
Napomnienia: Kamil Kruk (Monterzy).
5. Mar-Mot - Czatkovia 18:1 (6:1)
Strzelcy bramek:
Mar-Mot: Paweł Żelechowski (12), Włodzimierz Chmielecki (2), Łukasz Czerwiński (2), Marek Szczepański (1), Adam Czarnecki (1);
Czatkovia: Krystian Myrda (1).
6. T.C.Z. - KP Skorki 4:2 (2:1)
Strzelcy bramek:
T.C.Z.: Rafał Bronk (2), Wojciech Chyła (2);
KP Skorki: Jakub Kuśnierz (1), Rafał Męczykowski (1);
Napomnienia: Szczepan Schneider (KP Skorki), Tomasz Bronk (T.C.Z.);
Wykluczenia: Tomasz Krzywicki (KP Skorki), Krzysztof Stopieński (T.C.Z.)
Skład drużyny Budland:
Tomasz Łęcki
Wojciech Kowalski
Jacek Sokołowski
Ernest Gardynik
Wojciech Millak
Wojciech Bladowski
Edward Szczepaniuk
Daniel Kopis
Patryk Łęcki
Dawid Estkowski
Zbigniew Rogosz
Karol Nikiel
Wayne Lees
KLASYFIKACJA NAJLEPSZYCH STRZELCÓW ALPN W TCZEWIE:Tomasz Łęcki
Wojciech Kowalski
Jacek Sokołowski
Ernest Gardynik
Wojciech Millak
Wojciech Bladowski
Edward Szczepaniuk
Daniel Kopis
Patryk Łęcki
Dawid Estkowski
Zbigniew Rogosz
Karol Nikiel
Wayne Lees
26 trafień - Paweł Żelechowski (Mar - Mot),
18 trafień - Ciesielski (Ebrogym Tczew), Radosław Kolasa (MKS 1924),
14 trafień - Marcin Glienke (MKS 1924), Michał Dyller (UKS Wictoria),
12 trafień - Marek Szczepański (Mar - Mot), Wojciech Bieszka (Kaliber).
TABELA AMATORSKIEJ LIGI PIŁKI NOŻNEJ WIOSNA 2010
L.p. Drużyna M Pkt Z R P Bramki Bilans
1. MAR-MOT 10 30 10 0 0 79:7 72
2. MKS 1924 10 27 9 0 1 72:19 53
3. EBROGYM 10 21 7 0 3 57:22 35
4. KALIBER 10 19 6 1 3 28:21 7
5. UKS WICTORIA 10 18 6 0 4 41:42 -1
6. WISŁA TCZEW 10 13 4 1 5 27:36 -9
7. T.C.Z. 10 13 4 1 5 25:37 -12
8. MONTERZY 10 12 4 0 6 30:37 -7
9. CZATKOVIA 10 9 3 0 7 28:77 -49
10. NIEBIESCY 10 7 2 1 7 20:51 -31
11. KP SKORKI 10 6 2 0 8 23:46 -23
12. BUDLAND 10 3 1 0 9 17:52 -35
ALPN w Tczewie wspierają: Starostwo Powiatowe w Tczewie, Urząd Miasta w Tczewie, Bank Spółdzielczy w Tczewie, P&J Sport Tczew, Wojar, Gryf Tczew, Vetrex.
Harmonogram spotkań:
XI Kolejka ALPN (24.06.2010)
17.00 KP Skorki - Budland
17.50 Kaliber - T.C.Z.
18.40 Czatkovia - Ebrogym Tczew
19.30 MKS 1924 - Wisła Tczew
Ostatnie dwa spotkania XI kolejki zostaną rozegrane dnia 21.06.2010 (poniedziałek).
19.00 Niebiescy - Mar-Mot
20.00 UKS Wictoria - Monterzy
Zakończenie, podsumowanie oraz rozdanie nagród 24.06.2010 godz. 20.45
Organizator: Powiatowy Ośrodek Sportu w Tczewie
Komentarze (10) dodaj komentarz
kk_gość
18.06.2010, 08:52
wrrrrr
No i nasz Kaliberek poległ- hehe....... Mam nadzieję, że dadzą radę za tydzień i wygrają z T.C.Z. pozdrawiam chłopaków. P.S.Slav- miałeś wpaśc przed meczem do wuja...
Odpowiedzkulek_gość
18.06.2010, 10:28
a ja mam nadzieję że T.C.Z zagra tak jak z ebro i nie da się pokonac kalibrowi.
Odpowiedzjr_gość
18.06.2010, 14:48
Wictoria-Monterzy zapowiada się ciekawy meczyk, jeden z ciekawszych ostatniej kolejki :)
OdpowiedzAdonai_gość
18.06.2010, 17:42
No Sław nawet rzut karny obronił, nie wiem jak to zrobił ale mu sie udało. Ciekawie wyglada klasyfikacja strzelców Darek i Radek maja tyle samo bramek, wiec walka bedzie do ostatniej kolejki. Żela nie licze bo gdyby nie taka druzyna to by nie miał żadnej bramki strzelonej. A przypominam ze druzyna EbroGym nie rozegrała 2 spotkań (walkowery).
Odpowiedzrekord_gość
18.06.2010, 19:46
No Czatkovia pobiła chyba ustanowiła nowy rekord, w ilości straconych bramek w jednym meczu, jak i w całej kolejce:) No ale pierwsza dziesiątka będzie :)
Odpowiedzsese_gość
19.06.2010, 22:06
przedostatnia kolejka
3 najlepsze drużyny ligi są już znane - bez niespodzianek ;) Kaliber został pokonany i zajmie w lidze 4 miejsce (jeśli przegra z T.C.Z. to może spaść na 5), uważam, że zasłużone ;) Co do króla strzelców i bramek - fajnie, że chłopacy tyle ich strzelają, bo przynajmniej jest ciekawie, a król strzelców z mistrzowskiej drużyny. Szkoda, że nie z MKS'u czy EbroGym, bo w ten sposób Mar-Mot zgarnie wszystko ;) Najlepszego bramkarza też ;) No, ale skoro są najlepsi... ;)
OdpowiedzLoL_gość
22.06.2010, 18:21
ee
Oj nie kolego. Najlepszego bramkarza powinnien dostać gościu z kalibra. Nie wiem czy ogladałeś mecze, ale wyciągał chłopak co tylko było do wyciągnięcia.
Cytujcinek_gość
22.06.2010, 20:18
patrzac na rozgrywki to bramkarz monterow powinien byc okrzykniety najlepszym ! Jest to prosty chlopak z paderka tam nie maja gdzie grac nie raz widzialem jak trenowali w paku i chlopaki kazali mu bronic na zabkach po kolana w wodzie! ale dawal rade nie poddawal sie no i wezmy pod uwage ze naprawde fajnie bronil ale sam nie da rady wszystkiego wybronic i jeszcze zostac krolem strzelcow no nie ?
Odpowiedzel gato_gość
23.06.2010, 15:53
bramkarz?!
Najlepszy jest Casillas!!!
Odpowiedzfanka_gość
24.06.2010, 15:38
bramkarz!!
bramkarz monterów rulezzzzz!!!! też widziałam jak na żabkach bronił..... a chłopaki na meczach mu wrzucają groch do butów a mimo to jak broni.... złoty chłopak!!! głosuje na niego rękoma i nogami:D
Odpowiedz