Silgan ćwierćmaraton (fot. mat. prasowe)
Tczew - SILGAN - ĆWIERĆMARATON - zapisz się już dziś

SILGAN - ĆWIERĆMARATON - zapisz się już dziś

SILGAN Ćwierćmaraton 2017! Bieganie to najprostsza forma ruchu. Wychodząc naprzeciw potrzebom wszystkim miłośnikom biegania, zapraszamy do udziału w biegowych imprezach powiatu tczewskiego.

Zapraszamy na IV edycję Silgan Ćwierćmaratonu. Bieg odbędzie się 27 maja 2017 roku na odcinku 10 540 metrów o godzinie 10.00. Start i meta na parkingu firmy Silgan ul. Rokicka 13. Trasa będzie przebiegać od Tczewa poprzez Rokitki, Śliwiny i z powrotem do Tczewa, nawierzchnia trasy zróżnicowana (asfaltowa, szutrowa) nie posiadająca atestu. Impreza ta na stałe wpisała się w kalendarz imprez sportowych miasta i powiatu tczewskiego dzięki zaangażowaniu firmy SILGAN Metal Packaging.
Sponsorem biegu jest firma SILGAN, która zadba o wyjątkowe upominki - pakiety startowe dla uczestników. Organizatorem jest Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie przy współpracy z firmą SILGAN oraz Stowarzyszeniem Biegający Tczew.
Zapisać się można do 26 maja 2017, jednak nie czekajcie do ostatniego dnia ponieważ liczba uczestników jest ograniczona do 300 osób.

Zapisy:

https://elektronicznezapisy.pl/event/1423.html

Odbędzie się bieg dla dzieci Mały Silgan w kategoriach szkół podstawowych klasy III i młodsze (300 metrów) oraz klasy IV - VI (600 metrów) oddzielna klasyfikacja dla dziewcząt i chłopców zapisy bezpośrednio przed biegiem start o godzinie 9.00 - 27 maja 2017 roku, miejsce teren zakładu SILGAN - udział dzieci w biegu jest bezpłatny czekają atrakcyjne nagrody.

Zapraszamy również w każdą sobotę - Bulwar nad Wisłą godzina 9.00 na parkrun Tczew www.parkrun.pl/tczew , proszę pamiętać o wcześniejszej rejestracji i zabraniu kodu uczestnika www.parkrun.pl/rejestracja , jesteśmy również na facebooku - parkrun Tczew, udział w parkrunie można traktować jako formę przygotowania do Silgan Ćwierćmaratonu serdecznie zapraszamy!


Regulaminy oraz szczegóły biegu można znaleźć na stronie www.biegajacy.tczew.pl , facebook - Silgan Ćwierćmaraton serdecznie zapraszamy w przypadku pytań można pisać na adres dyrektor@pcs.tczew.pl .

Ze sportowym pozdrowieniem
Organizator PCS w Tczewie
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (2)
Dodaj komentarz

 • -1

  ŁUPASZKO_gość_gość

  13.02.2017, 14:45

  "a'la long"

  J...ć wszystkie korporacje i wszystkie pseudozakłady "pracy"!!!

  Odpowiedz
  IP: 37.47.xx1.xx6 
 • ._gość

  13.02.2017, 21:34

  dlaczego?

  Cytuj
  IP: 109.207.xx7.xx6 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 

Więcej: Sport

Tczew - Grand Prix Tczewa 2017 w Tenisie Stołowym

Grand Prix Tczewa 2017 w Tenisie Stołowym

W sobotę 25 marca rozegrano czwarty turniej w ramach Grand Prix Tczewa 2017 w Tenisie Stołowym. Zawody przeprowadzono w Sali sportowej przy SP 7 w Tczewie. Do udziału zgłosiło się 30 zawodników i zawodniczek w 5 kategoriach z Tczewa i okolicznych...