II Turniej GP Tczewa w Tenisie Ziemnym

Tenis
W sobotę 14 maja odbył się drugi Turniej GP Tczewa 2016 w Tenisie Ziemnym.
Do rywalizacji przystąpiło 29 zawodników w trzech kategoriach : SKRZAT - 3 ; JUNIOR - 9 ; OPEN - 17.

W kategorii SKRZAT grano systemem każdy z każdym. Tak jak w zeszły tygodniu zwyciężyła Marta Pilas, która wygrała wszystkie pojedynki. IIm Miłosz Wiśniewski, IIIm Agata Pilas.

W kategorii JUNIOR grano jednego seta. Tutaj również wygrał ubiegłotygodniowy tryumfator Wodziński Michael pokonując w finale Pozorskiego Macieja 7:5. IIIm Daria Jekel po zwycięstwie nad Maciejem Ormianinem 6:2.

W kategorii OPEN ten sam skład finału co przed tygodniem, ale tym razem lepszy okazał się weteran Henryk Kukliński, który w finale pokonał Jakuba Federowicza 6:4 ; 3:0 (v/o). IIIm zajął Patryk Pychyński przez v/o z Mikołajem Brange.

Ostatnie zawody rundy wiosennej już w najbliższą sobotę 21 maja na kortach TCSiR. Początek turniejów : SKRZAT i JUNIOR godz. 8.30, OPEN godz. 11.00.