Panlink Team: Michał Ossowski (2), Kamil Nahajowski (2), Jakub Przanowski (1);
Maszrol: Tomasz Bzówka (3), Nikolay Yankov (1), Jakub Mączka (1), Aleksander Mihayov (1);

3. KM Przystań - Bilard & Music Pub Arkadia 4-5 (0-2)
KM Przystań: Patryk Różański (1), Robert Omernik (1), Patryk Lemke (1), Michał Sadowski (1);
Bilard&Music Pub Arkadia: Michał Fabich (3), Łukasz Czerwonka (2).

4. Żwirownia Rokitki - Tapflo 5-6 (2-3)
Żwirownia Rokitki: Marcin Bartczak (3), Wiesław Mik (1), Adam Marcisz (1);
Tapflo: Krzysztof Wójcik (4), Maciej Trochowski (1), Artur Styrbicki (1).

5. Czatkovia - Cargo Tabor Tczew 3-0 (walkower drużyna Cargo Tabor Tczew nie stawiła się na zawody)

Klasyfikacja najlepszych strzelców ALPN 2015 - II liga

37 bramek - Łukasz Abryszyński (VITIS-Ogrody Marzeń), Marcin Bartczak (Żwirownia Rokitki);
14 bramek - Mateusz Janowski (VITIS-Ogrody Marzeń);
13 bramek - Włodzimierz Chmielecki (Żwirownia Rokitki), Michał Stuczyński (KM Przystań),
12 bramek - Nikolay Yankov (Maszrol), Mateusz Lankiewicz (Czatkovia), Przemysław Zajmała (Cargo Tabor Tczew);
11 bramek - Patryk Lemke (KM Przystań), Aleksander Mihayov (Maszrol), Michał Zelka (Bilard&Music Pub Arkadia);
10 bramek - Tomasz Bzówka (Maszrol), Dariusz Frost (VITIS-Ogrody Marzeń), Michał Sadowski (KM Przystań), Marek Korczyński (Czatkovia);
9 bramek - Marek Czarnecki (Tapflo);
8 bramki - Karol Ćwikilński (Panlink Team), Maciej Nowiński (Panlik Team);
7 bramek - Mateusz Tramowski (Maszrol), Michał Ossowski (Panlink Team), Mateusz Wołoszyk (Tapflo);
6 bramki - Grzegorz Witek (Mar-Mot), Paweł Stopka (Czatkovia), Marcin Kędzierski (Panlink Team), Dawid Frost (VITIS-Ogrody Marzeń), Przemysław Zawoliński (Żwirownia Rokitki), Wiesław Mik (Żwirownia Rokitki);

Finał Pucharu Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej 2014

18.10 zwycięzca (półfinału „A”) - zwycięzca (półfinału „B”)

Spotkania w ramach Pucharu ALPN 2015 roku rozegrane zostaną 2x15 minut w przypadku remisu rzuty karne (3).

Podsumowanie rozgrywek, wręczenie pucharów, medali, nagród odbędzie się 29.10.2015 o godzinie 18.45 bezpośrednio po spotkaniach o PUCHAR ALPN 2015.

Brawo redaktor!!!

Brawo Vitis - mimo sromotnej porażki poprawił bilans o 28 bramek! Brawo Arkadia - 0:4 do przerwy w plecy i 5:4 do przodu po szaleńczej pogoni! Brawo redaktor - daj se chłopie spokój! :-) A tak serio, Brawo dla wszystkich biorących udział w zmaganiach. Aha, Arkadia bardzo dziękuje Przystani, za dobry mecz (Przystań podziękować nie raczyła).

IP: 94.40.xx4.xx0
  • gość_gość

21.10.2015, 10:37

brawo dla arkadii - jestem ciekaw ile was to kosztowało :)

IP: 83.11.xx5.xx3
  • QQ13_gość

21.10.2015, 13:06

Czy pisiąt i wino dla bramkarza.

Arkadia nie przegrywała ani przez minutę, ale przyznaję, że przy 4:4 na minutę przed końcem było cieeepło!

21.10.2015, 15:29

jesteś w błędzie chłopaki z przystani na pewno mi powiedzą :)

• widz_gość

21.10.2015, 19:49

QQ13_gość

No z wynikiem pierwszej połowy meczu Przystań-Arkadia naprawdę ktoś popłynął . Do przerwy był 4-1 dla Arkadii a nie jak jest napisane 4-0 dla Przystani. No ale z tymi podziękowaniami za mecz to kolego chyba przesadziłeś ,, Przystań podziękować nie raczyła". Z tego wynika, że Wy tak bardzo chcieliście Przystani podziękować a oni Was olali? Oj chyba tak nie było.JESZCZE GRATULUJEMY WAM ZASŁUŻONEJ WYGRANEJ I ŻYCZYMY POWODZENIA W PIERWSZEJ LIDZE!!!!!!!!!!!!!!!

IP: 31.175.xx8.xx5
  • QQ13_gość

22.10.2015, 08:40

Słaby widz.

Już dawno pisałem, że ktoś tu mocno okrasza tabelę i wyniki o niepotrzebne statystyki, które nie maja nic wspólnego z prawdą i są wymyślane w domu. Słaby z Ciebie widz, bo wynik do przerwy też nie był 4-1 a 2-1, a co do podziękowań, to jeśli tak wynika z tego co napisałem, to mój, albo Twój błąd. Otóż zazwyczaj panowała taka niepisana zasada, że drużyna przegrana podchodzi podziękować i pogratulować zwycięstwa i raczej zawsze tak się działo. Arkadia (jako zwycięzcy) wcale nie podeszła do Przystani, ale kiedy zwinęła graty to przeciwników nie było już na boisku. Zauważył to tylko jeden z ich zawodników, który się zreflektował i szacun mu za to! Nie wiem, nie wnikam, może chłopaków poniosły nerwy, mogło tak być przy stracie punktów 5 sekund przed końcem. Nie roztrząsam tematu, napomknąłem tylko. Tobie dzięki za Gratulacje i i życzenia!

• prezes_gość

21.10.2015, 19:56

drużyny

No ja rozumiem, że może Przystań w rundzie rewanżowej nie grała najlepiej? Niemniej jednak zawsze tak było, że każda drużyna jak dotychczas miała szansę zaprezentować się na zdjęciu grupowym w serwisie. No a teraz nie!!!!!!!!!!!!!!! Jest za to dwa razy zwycięzca ligi. NO TROCHĘ SZKODA ALE KTO ROZLICZA ZWYCIĘZCÓW

• przegrana drużyna_gość

22.10.2015, 12:34

Komuś się w główce chyba poprzewracało, że przegrana drużyna podchodzi. Gram już długo i nie słyszałem o takiej zasadzie, zawsze to wszyscy od razu po gwizdku idą sobie pogratulować i nie zauważyłem że idzie się do wygranej drużyny :))))))))))))))

IP: 83.11.xx9.xx3