Gryf przegrał z Koralem

Piłka, orlik (fot. tcz.pl)
Zasłużyli na zwycięstwo, a przegrali... Po sześciu minutach dekoncentracji było 2:0 dla Korala. Gryf się nie podłamał i zaczął grać jak należy, czego efektem były dwie bramki. Całą drugą połowę tczewianie atakowali, a gospodarze bronili się na swojej połowie, aby w 93 minucie skontrować i zdobyć zwycięską bramkę.

Pechowy mecz, ale Gryf zaprezentował się z dobrej strony, zabrakło i koncentracji i skuteczności. Szkoda wyniku, bo nasi zawodnicy naprawdę walczyli i bardzo chcieli przywieźć do Tczewa komplet punktów, ale po raz kolejny sprawdziło się stare piłkarskie przysłowie, że niewykorzystane sytuacje mszczą się. Zabrakło Kamila Gronkowskiego i to było widać.

Koral Dębnica 3:2 Gryf 2009 Tczew