Canicuła Bytów 0 - 8 KS Pogoń Tczew

W sobotę o godzinie 9:45 wyruszyliśmy na mecz do Bytowa, gdzie o 13:00 rozpoczął się mecz z tamtejszą Canicułą. Już od początku meczu nasz zespół przejął inicjatywę, i tworzył sobie sytuacje bramkowe jednakże brakowało skuteczności.

W 20 minucie po wznowieniu rzutu rożnego swoją pierwszą bramkę w tym meczu zdobyła prawa obrończyni Katarzyna Choińska. Po bramce nasz zespół nie cofnął się do obrony, a wręcz przeciwnie dalej napieraliśmy bramkę Canicuły jednakże tak jak do 20 minuty, brakowało skuteczności. Do przerwy spokojnie mogliśmy prowadzić cztery/pięc do zera. Jedyną klarowną sytuacje zespół z Bytowa miał pod koniec pierwszej połowy, kiedy to w sytuacji sam na sam znalazła się Paulina Lublewska jednakże przegrała rywalizację z naszą bramkarką Anna Węsierską. Druga połowa rozpoczęła się szybko zdobytą bramką przez Weronikę Krzyżanowską. Po bramce "Czyżyka" worek się rozwiązał, i swoje bramki zdobyły kolejno Martyna Tryka, Kinga Siuciak, dwukrotnie "Aro" ponownie "Choinka" i Kinga. Ozdobą spotkania była bramka Kingi Siuciak (kropnięcie z 20 metra, pod poprzeczkę bramki Canicuły) oraz Katarzyny Choińskiej, która z jeszcze dalszej odległości uderzyła tak, że piłka odbiła się od poprzeczki i wpadła do bramki. Cieszy zwycięstwo, i gra na zero z tyłu oby tak do końca sezonu'

Zawodniczki po meczu, udały się na do Karsina, gdzie swój mecz rozgrywał Trener Sroka, oraz Trener Janowski (Trenerzy wygrali 4:3, i obecnie ich zespół znajduje się na pierwszym miejscu w lidze).